Trickz ülevaade

Checkmark Kiirkasiino
Checkmark Lojaalsusprogramm
Checkmark Iganädalane cashback
Boonus Kuni 300 tasuta keerutust

Trickz kasiino – ülevaade, boonused & väljamaksed

Oled valmis pisut trikitama? Trickz tõotab pakkuda mängijatele pingevaba kasiinokogemust koos mõnusate preemiate ja boonustega. 2022. aastal startinud veebipõhine kasiino julgustab mängijaid nautima rohkete tasuta spinnide eeliseid ning mitmekülgseid boonuseid läbi nädala.

Mängusõpradele ei tule pettumust, sest Trickzis leidub rikkalik valik mänge – üle 30 erineva mängupakkujaga, sh nimed nagu Relax Gaming ja Red Tiger.

Olgugi, et Trickz.ee on suhteliselt uus tulija Eesti netikasiinode maastikul, on selle taga sama ettevõte, mis on loonud ka teised tunnustatud kasiinobrändid nagu Wisho ja Winnerz.

Plussid & miinused

Plussid Vägev tasuta spinnidega tervituspakett

Plussid Lõbus disain ja kujundus

Plussid Regulaarsed pakkumised püsimängijatele

Plussid Lojaalsusprogramm on saadaval

Miinused Ei saa teha kaardimakseid ega krüpto ülekandeid

Miinused Loto ja bingo mänge võiks rohkem olla

Trickz boonused & kampaaniad

Kogenud mängijad on kiiresti ära tabanud, et Trickz ei trikita: seal ei piirdu kõik ainult tervitusboonusega. Erinevad kampaaniad hoiavad põnevuse üleval!

Esmalt tervitab Trickz sind kahel järjestikusel sissemaksel kokku 300 tasuta keerutusega: esimene sissemakse annab sulle 100 ja teine 200 keerutust. Kuid see on alles algus!

Pärast tervitusboonuste nautimist ootavad sind põnevad nädalapakkumised. Näiteks “Teisipäeva maiustused”, mis annab alates kolmandast sissemaksest igal teisipäeval tasuta keerutusi valitud mängudes. Samuti “Nädalavahetuse recharge” kampaania, mis premeerib sind lõõgastavate nädalavahetuse spinnidega.

Trickz ei unusta ka oma lojaalseid mängijaid: lojaalsusprogramm pakkumistega nagu 10% cashback, läbimängimise nõudeta tasuta spinnid ja suurendatud väljamakse piirid.

Lisaks hoiab see netikasiino sind kursis kõige uuemate slotivõrgustike turniiride ja väljakutsetega, et saaksid end proovile panna ja võib-olla isegi suuri võite koju tuua.

Trickz tervitusboonus

Trickz tervitusboonus on päris vinge ehk kuni 300 tasuta spinni esimese kahe sissemaksega. Ei ole tarvis mõelda liiga keeruliselt – esimene sissemakse annab sulle 100 tasuta spinni ja teine sissemakse veel 200 tasuta spinni.

See tähendab, et kui teed esimese sissemakse, saad nautida 100 keerutust mängus Moon Princess. Ja kui soovid veel rohkem põnevust, siis teise sissemaksega saad nautida 200 keerutust mängus Book of Dead.

Mõned olulised detailid Trickz tervitusboonuse kohta:

 • Ajalimiit: Sul on kolm päeva aega, et täita läbimängimise nõuded.
 • Läbimängimisnõuded: Esimese sissemakse boonuse läbimängimise nõue on 20x ja teise sissemakse boonuse läbimängimise nõue on 30x.
 • Keerutuse väärtus: Iga tasuta spinni väärtus on 0,20 eurot.
 • Maksimaalne panus: Läbimängimise ajal on maksimaalne lubatud panuse suurus 5 eurot.
 • Mängude piirangud: Tasuta spinnid on saadaval ainult mängudes Moon Princess ja Book of Dead.

Trickz kasiinos on kõik reeglid ja tingimused selgelt välja toodud. Oleme uurinud nende pakkumisi ja võime kinnitada, et kõik tingimused on mängijate jaoks õiglased ja ausad.

Trickz tasuta spinnid

Trickz tervitusboonusega saavad uued mängijad nautida parajat kogust tasuta keerutusi. Esimese sissemakse tegemisel laekub sinu kontole kohe 100 tasuta spinni ning teise sissemaksega veel lisaks 200 spinni.

Huvitav on see, et Trickz on valinud just konkreetseid mänge, kus saad oma spinnid kasutada. Esimese sissemakse keerutused on mängus Moon Princess ja teise sissemaksega saadud keerutused on mängus Book of Dead.

Ja kui mõelda, et mõned kasiinod pakuvad keerutustega kaasnevaid läbimängimisnõudeid isegi 50x ja 60x ulatuses, siis Trickz 20-30x nõue tundub eriti mõistlik ja mängijasõbralik!

Trickz lojaalsusprogramm

Trickz kasiino premeerib oma ustavaid mängijaid läbi erilise lojaalsusprogrammi. Kui sa oled aktiivne mängija, on sul võimalik saada osa suurepärastest hüvedest, mida Trickz oma lojaalsetele liikmetele pakub.

Selleks, et näidata oma tunnustust mängijatele, kes on jäänud truuks Trickz kasiinole, on loodud lojaalsusprogramm, mis toob kaasa mitmeid eeliseid. Näiteks tõuseb mängija cashbacki tase, mille tulemusel saab tagasi rohkem kaotatud rahast. Lisaks sellele saavad lojaalsusprogrammi liikmed nautida ilma läbimängimisnõudeta tasuta keerutusi, mis tähendab, et kõik võidud on kohe väljamakstavad.

Trickz on mõelnud ka neile, kes naudivad suuremaid väljamakseid, seega on lojaalsusprogrammi liikmetel võimalus kasutada suurendatud väljamakse limiite. See on eriti hea uudis kõrgemate panustega mängijatele ja neile, kes soovivad suuremaid summasid korraga välja võtta.

Mängude valik

See netikasiino trikitab turul väga viisaka mänguvalikuga: üle 5000 mängu, mis on pärit 30 erinevalt populaarselt mängutootjalt.

 • Slotikad: Trickzi mänguvalikus on palju erinevaid slotikaid, alates klassikalistest nagu Book of Ra Deluxe ja Legacy of Dead kuni uuemate hittideni nagu Gates of Olympus. Mängutootjate hulgast leiame sellised tuntud nimed nagu NetEnt ja Big Time Gaming, aga ka palju teisi.
 • Jackpotid: Kes otsib suuremaid võite, siis jackpoti mängud nagu Wild Wild Riches, Buffalo King ja Twin Spin on kõik olemas ja ootavad, et keegi neid prooviks.
 • Eksklusiivsed mängud: Kuigi Trickz ei paku hetkel eksklusiivseid mänge ega bränditud live kasiino laudu, on nende mänguvalik piisavalt lai, et iga mängija leiaks siit midagi huvitavat.

Suurepärane design ja 5000 mängu. See on Trickz!

Live-kasiino

Live-kasiino mängude huvilistel on Trickzis põhjust rõõmustada. Trickz kasiino pakub ligikaudu 120 reaalajas toimivat lauda, mis tähendab, et mängijatel on võimalus nautida erinevaid live-diileriga mänge.

Trickz live-kasiinos on saadaval lai valik klassikalisi kasiinomänge, sh erinevaid variatsioone ruletist, blackjackist ja baccaratist. Pokkeri sõbrad leiavad samuti oma lemmikmängud, olles nii osa suurest mängude valikust.

Kui otsid midagi erilist ja põnevat, siis Trickz live-kasiino on õige koht. Võid proovida oma õnne sellistes mängudes nagu Boom City, Crazy Coin Flip ja Gonzo’s Treasure Hunt. Need mängud pakuvad lõbusat ja kaasahaaravat meelelahutust, mis erineb traditsioonilistest kasiinomängudest.

Trickz sisse- ja väljamaksed

Erinevalt paljudest teistest Eesti netikasiinodest ei paku Trickz kasiino mitmeid maksevõimalusi, kuna see on kiirkasiino. Selle asemel kasutab Trickz ainult Trustly’t, mis võimaldab mängijatel teha sissemakseid ja väljamakseid otse oma pangakontolt.

Sissemaksete osas:

 • Trickz kasiino lubab teha sissemakseid alates 20€.
 • Makseviisiks on Trustly, mis võimaldab kiiret ja turvalist sissemakset otse oma pangakontolt, kasutades pangalinke nagu Swedbank, SEB, Luminor ja LHV.
 • Kuna see on kontovaba kasiino, saavad mängijad alustada mängimist kohe pärast sissemakse tegemist.

Väljamaksete osas:

 • Trickzi kasiino minimaalne väljamakse on 25€, samas maksimaalne summa on 10000€.
 • Trickz kasiino väidab, et väljamakseid töödeldakse koheselt, kuid mõnikord võib see aega võtta kuni 48 tundi.
 • Väljamakse teenustasu on kohene, mis tähendab, et mängijatel ei ole vaja muretseda lisatasude pärast.

Kui väljamakse on heaks kiidetud, peaks raha jõudma mängija pangakontole 1 minuti jooksul, kuid mõnikord võib see aega võtta kuni 48 tundi.

Trickz klienditugi

Klienditugi

Kas Trickz on usaldusväärne ja turvaline?

Trickz kasiino on tõestanud oma usaldusväärsust ja turvalisust Eesti mänguritele. Üks peamisi näitajaid, mis kinnitab kasiino legitiimsust ja usaldusväärsust, on Eesti Maksu- ja Tolliameti (EMTA) poolt väljastatud tegevusluba. See litsents tähendab, et Trickz on läbinud range kontrolli ning vastab kõikidele Eestis kehtestatud hasartmängude nõuetele.

Lisaks kasiino tegevuse järelevalvele on EMTA litsentsimisprotsessi käigus kontrollitud ka Trickzi finantsstabiilsust. See tagab, et kasiino on võimeline mängijatele nende võidud koheselt ja probleemideta välja maksma. Kõik mängija isikuandmed ja finantsteave on Trickzis kaitstud kaasaegsete krüpteerimistehnikatega, mis tagab, et teie andmeid ei saa kõrvalised isikud ega petturid kätte.

Mis puutub mängude aususesse, siis Trickz kasiinos pakutavate mängutootjate mängud on sertifitseeritud ja eelnevalt kontrollitud. Seda selleks, et tagada mängude õiglus ja ausus. Iga mängija võib olla kindel, et mängude tulemused on täiesti juhuslikud ja RTP-näitajad vastavad tegelikult reklaamitud protsentidele.

Litsentside detailid on järgmised: Trickz omab tegevusluba numbriga HKT000073, mis on kehtiv alates 03.01.2023 ja on tähtajatu. Lisaks sellele on neil hasartmängu korraldusluba numbriga HKL000371, mis kehtib ajavahemikus 09.12.2021 kuni 09.12.2026. Samuti on neil teine hasartmängude korraldamise tegevusluba numbriga HKT000062, mis on kehtiv alates 08.10.2021 ja on samuti tähtajatu.

Trickz – vastustundlik mängimine

Trickz kasiino mõistab hasartmängudega kaasnevaid riske ja püüab pakkuda mängijatele võimalikult turvalist mängukeskkonda. Sellega seoses on Trickz võtnud kasutusele mitmeid vastutustundliku mängimise tööriistu, et aidata mängijatel hoida oma mänguharjumused kontrolli all.

Esmalt on võimalus määrata endale mängukeeld. See keeld võib olla päevane, nädalane, kuuline, kolme kuu pikkune või isegi kuue kuu pikkune. Selle funktsiooni abil saavad mängijad pausi teha ja veenduda, et nende mänguharjumused ei muutuks probleemiks.

Lisaks mängukeelule pakub Trickz mängijatele võimalust määrata endale kaotuslimiit. See limiit võib olla seotud päeva, nädala või kuu ajaperioodiga. Kaotuslimiidi abil saavad mängijad kontrollida oma kasiinomängude kulutusi.

Vaatamata sellele, et Trickz pakub neid kohustuslikke vastutustundliku mängimise vahendeid, võiks kasiino kaaluda täiendavate tööriistade lisamist, kasvõi sissemakse limiit ja kulutuslimiit. See annaks mängijatele veelgi suurema kontrolli oma mänguharjumuste üle.

Trickz app – Milline on Trickz mobiilis?

Trickz kasiino on mõistnud nutiseadmete populaarsuse kasvu ning on optimeerinud oma platvormi nii, et mängijatel on võimalik nautida kasiinomänge otse oma nutitelefonides või tahvelarvutites. Hea uudis on see, et Trickzi mängimiseks pole vaja alla laadida ühtki eraldi äppi. Lihtsalt sisene kasiinole oma veebibrauseri kaudu ja saad kohe alustada mängimist.

Kasutajakogemus on kohandatud nii, et see sobib igas suuruses ekraanidele, tagades mängijatele sujuva ja meeldiva mängukogemuse. Kõik mängud, funktsioonid ja kasiino teenused on kättesaadavad otse nutiseadme veebibrauseris.

KKK

Muidugi, Trickz tervitab sind esialgu kahel järjestikusel sissemaksel kokku 300 tasuta keerutusega: esimene annab sulle 100 ja teine 200 keerutust. Ja see pole veel kõik! Peale tervitusboonuste saad nautida põnevaid nädalapakkumisi, nagu “Teisipäeva maiustused” ja “Nädalavahetuse recharge”, mis premeerivad sind ekstra spinnidega.

Trickz kasiino väidab, et väljamakseid töödeldakse peaaegu koheselt, kuid mõnikord võib see aega võtta kuni 48 tundi.

Trickzis on boonuste saamiseks mitmeid võimalusi. Esimene samm on luua kasutajakonto ja teha sissemakse, mille puhul saad kohe 100 tasuta spinni mängus Moon Princess. Teise sissemaksega saad veel 200 tasuta spinni mängus Book of Dead. Kokku pakub Trickz sulle kuni 300 tasuta spinni, mis on kindlasti suurepärane pakkumine. Lisaks on olemas nädalapakkumised ja lojaalsusprogramm, mis premeerib püsikliente erinevate boonustega.