Parimad Trustly kasiinod

Koduleht » Trustly kasiinod: vali siit Eesti parim

Kui veel kümne aasta eest tundusid veebimakselahendused ja erinevad maksesüsteemid meile kõigile võõrana, on Trustly üks teenustest, mis on oma nimele kohaselt saavutanud miljonite inimeste usalduse.

Selle revolutsioonilise maksesüsteemi tõttu on võimalik Eesti mängijatel nautida erakordselt kiireid kasiinoelamusi: niimoodi ongi sündinud Trustly kasiinod.

Tänu Trustly maksesüsteemile saad mängida kasiinos, tehes makseid otse oma internetipangast. Ei mingeid e-rahakotte – sa ei pea isegi oma pangakaardi andmeid enam sisestama. Üks, kaks, kolm – nii lihtne on Trustly kasiinos mängimine.

Kui oled otsinud kiiret ja lihtsat kasiinoelamust, siis parimad Trustly kasiinod pakuvad just seda. Loe edasi, et uurida lähemalt Trustly tööpõhimõtet ja parimaid Eesti kasiinosid, kus saab Trustly makselahendust hetkel kasutada.

x3000 logo

X3000

Checkmark Ülikiired väljamaksed
Checkmark Űle 3 000 mängud
Checkmark Pakub ka spordiboonust
Boonus 100% boonus kuni 100€

Lataamo logo

Lataamo

Checkmark Eksklusiivne – ainult meilt!
Checkmark Soome populaarseim kasiino nüüd Eestis
Checkmark Raha kätte sekundites
Boonus Bonus Wheel – Võida kuni 2000€!

Winnerz logo

Winnerz

Checkmark Ülikiired sisse- ja väljamaksed
Checkmark Värske netikasiino bränd Eestis
Checkmark Igapäevane cashback
Boonus 350 tasuta spinni

Kuidas Trustly töötab?

Trustly tööpõhimõtte mõistmisel on kõige olulisem üle-euroopaline põnev kontseptsioon nimega open banking.

See on uuenduslik lahendus, mille puhul saavad teenusepakkujad (nagu online kasiinod või veebipoed) võtta klientidelt makseid vastu nii, et klient teostab makse oma tavalise pangakonto kaudu. Trustly on selle revolutsiooni üks pioneeridest ja ongi suuresti tuntud kui üks Euroopa peamiseid open banking lahenduse edasiviijaid.

Asja sisu on tegelikult lihtne: Trustly on vahelüli, mis ühendab poe, sinu kui kliendi ja pangakonto. Kui tahad kasiinos mängida, ei pea sa enam avama eraldi maksekontot ega pea sisestama oma makseandmeid kuhugi. Selle asemel saad teha kasiinos sissemakse internetipanga vahendusel! 

Kasiino jaoks on see samamoodi põnev lahendus, kuna ettevõte ei pea oma kodulehele rakendama kümneid erinevaid makseviise. Selle asemel tehaksegi koostööd Trustly lahendusega, mis koondab endasse kokku kõik Euroopa olulised pangad. Võidavad mõlemad pooled: nii kasiino kui ka sina. Trustly muudab seega maksed kiireks, sujuvaks ja eemaldab üleliigse müra kogu makseprotsessist.

Top 3: parimad Trustly kasiinod

X3000

Kes on linna peal tähelepanelikult jalutanud, on X3000 logo ja bännereid võib-olla siin-seal näinud.

Esimese hooga ei tule see nimi tuttav ette, aga meil on sulle üllatus: X3000 kasiino looja on ei keegi teine, kui Eestis ülituntud AS Pafer, teisisõnu Paf kasiino omanik. See fakt üksi on juba kõnekas, ilmestades seda, kuivõrd mainekas ja tunnustatud firma on selle uue kasiinolehe taga.

X3000 kasiino ei jäta ühtegi mängijat rahulolematuks – julgeme seda öelda täie enesekindlusega. Nimelt, kasiinolehel ootavad sind ees nii slotid, live-kasiino kui ka mahukas spordiennustusleht (just nagu Pafis). 

Muidugi ainuüksi slotimängude kataloog on nii särav, et võtab silme eest kirjuks: Megaways-slotid, ostufunktsiooniga mängud, hulgaliselt jackpotimänge, kümned erinevad funktsioonid… Meile meeldib X3000 slotilehel eriti just asjaolu, et saad tuhandete slotikate vahel filtreerida vastavalt funktsioonile (nagu “tasuta keerutused” või “liikuvad vabasümbolid”).

Väikese vihjena ütleme ka seda, et X3000 kasiinos on hulgaliselt boonuseid ja promopakkumisi, nii slotikatele, live-kasiino mängudele kui ka spordiennustustele. Tasuta spinnid ja uued võiduvõimalused on seal kasiinolehel ees ootamas iga päev!

x3000 logo

X3000

Checkmark Ülikiired väljamaksed
Checkmark Űle 3 000 mängud
Checkmark Pakub ka spordiboonust
Boonus 100% boonus kuni 100€

Lataamo

Järgmiseks reisime hoopis sellisesse Trustly kasiinosse, mida sa poleks võib-olla oodanud.

Lataamo kasiino kuulub Eesti ettevõttele nimega Vana Lauri OÜ, kuid ära karda – seal saavad mängida ka need, kelle nimi ei ole Lauri ning kes pole vanad. 

Lataamo erineb tegelikult oma väga julge loosungi poolest: tegemist on maailma kiireima kasiinoga. See ei ole aga lihtsalt suur lausung, sest Trustly kasiinona on Lataamos sisse- ja väljamaksed välgukiirused. Kasiinos mängimiseks ei ole vaja registreeruda: tee vaid esimene sissemakse Eesti pangakonto kaudu ja Lataamo avab oma uksed sulle.

Kui põgusalt peatuda Lataamo kasiino mänguvalikul, siis seegi suudab teha silmad ette paljudele konkurentidele. Kasiino keskendub slotikatele ja live-kasiino laudadele, tuues sinuni mitmed ägedad võimalused: saadaval on klassika, fenomenaalsed Drops & Wins slotid, hulgaliselt jackpotislotte ja isegi midagi, mis kannab nime “kõrgepinge”. See, kas julged need mängud ette võtta, jätame sinu otsustada, aga pinget pakub see Trustly kasiino kohe kindlasti.

Lataamo logo

Lataamo

Checkmark Eksklusiivne – ainult meilt!
Checkmark Soome populaarseim kasiino nüüd Eestis
Checkmark Raha kätte sekundites
Boonus Bonus Wheel – Võida kuni 2000€!

Winnerz

Kui arvasid, et ülaltoodud Trustly kasiino veebilehed olid julgete loosungitega, siis pead siinkohal tutvuma Winnerz kasiinoga.

Selle kasiino nime sisse on juba ehitatud sõna “võitjad” ning kui avad veebilehe, näed esimese asjana tunnuslauset: sinu isiklik lõbustuspark. 

Winnerz kasiino teeb aga selliseid vihjeid olulisel põhjusel, kuna kasiino suudab pakkuda üle 5000 hasartmängu ja tagatipuks isegi iganädalast cashbacki. Me ei tea, kuidas sinuga lood on, aga me pole veel lõbustuspargis käies raha tagasi saanud. Winnerz on seega ainulaadne mängukoht, kus võid päriselt ka natuke raha tagasi saada!

Winnerz on veel üks Trustly kasiino, kus saad ühtaegu nautida slotikaid ja ka spordiennustusi. Sõbraliku disaini ja lihtsa ülesehitusega Winnerz töötab laitmatult igal seadmel, seega saad kolistada slotikatega või elada kaasa jalgpallimatšidele kasvõi nutitelefoni vahendusel.

Lõputule mängukataloogile lisaks korraldab Winnerz iga nädal erinevaid kampaaniaid, samuti sisaldab kasiinoleht erilist lojaalsusprogrammi (ja eelnevalt mainitud cashback-programmi).

Winnerz logo

Winnerz

Checkmark Ülikiired sisse- ja väljamaksed
Checkmark Värske netikasiino bränd Eestis
Checkmark Igapäevane cashback
Boonus 350 tasuta spinni

Kuidas kasiinos Trustly makseid teha?

Trustly kasutamine on ülilihtne, kuna sina ei pea mängijana tegelikult midagi tegema: sa ei pea avama eraldi kontot. Trustly on teenusepakkuja, kes teeb koostööd otse kasiinofirmadega, aga sina ei pea omalt poolt jõupingutusi tegema. Siiski selgitame alljärgneva 4 sammuga, kuidas Trustly maksete tegemine kasiinos välja näeb:

  1. Vali välja Trustly toega kasiino – Trustly kasiinod on Eestis levinud, seega pole sobiva mängulehe leidmine keeruline. Alustada saad aga siitsamast meie lehelt: vali sobiv Trustly kasiino soovituste hulgast ja suundu kasiino kodulehele.
  2. Registreeru või alusta sissemakset – Järgmiseks pead avama kasiinokonto. Mõnes Trustly kasiinos tuleb täita pisike registreerumisvorm, kuid enamasti on tegemist kontovabade kasiinodega, kus saad kohe minna sissemakse juurde. Sellisel juhul klõpsa lihtsalt sissemaksenupule ja vali sobiv summa.
  3. Logi internetipanka – Vali nimistust sobiv pank: valikus on SEB, Swedbank, LHV ja Luminor. Kasiinomakse tegemiseks pead logima oma internetipanka samamoodi nagu teiste tavaliste netimaksete tegemisel, kasutades mõnda ID-lahendust.
  4. Kinnita makse ja naudi – Järgi internetipangas juhiseid makse ja andmevahetuse kinnitamiseks. Ükskõik, millise Eesti pangaga tegemist ka pole, see ei tohiks võtta aega kauem kui paar hetke. Kui makse on kinnitatud, saad naasta Trustly kasiinosse ja oma mänguseiklust alustada.

Trustly kaudu on võimalik teha sissemakseid kõigi suuremate Eesti pankade kaudu

Kui hiljem on aeg oma võidud välja maksta, saad lihtsalt teha kasiinokontol väljamaksepäringu ja raha saadetakse sinu pangakontole. Pane aga tähele, et väljamaksel kasutatakse täpselt sama pangakontot, mille kaudu sa esialgu Trustly makse tegid. Enamikes Trustly kasiinodes peaks väljamakse käima kiirelt, seega laekuvad võidud pangakontole tüüpiliselt samal päeval pärast väljamaksepäringu kinnitamist.

Trustly turvalisus

Kasiinod ja rahaküsimus käivad alati käsikäes turvalisusega. Siinkohal peame rõhutama ühte olulist turvameedet: mängi ainult online kasiinodes, millel on Eesti hasartmängukorralduse tegevusluba. See on juba esimene turvakiht, mis kaitseb sind võimalike probleemide eest.

Kui asi puudutab aga spetsiifiliselt Trustly kasiinosid, siis Trustly kui selline ei teegi koostööd “kahtlaste” kasiinodega – ettevõte teeb koostööd üksnes tunnustatud kasiinofirmadega. Mis aga veelgi olulisem – kuna sa ei pea jagama oma isikuandmeid ega avama ühtegi uut kontot (või sisestama kaardi andmeid), on Trustly tehingud ühed kõige turvalisemad, mida saad üldse kasiinos teha. Tehing tehakse siiski sinu internetipangas, seega oled kaitstud pangapoolsete turvameetmetega.

Trustly ise rakendab samamoodi erinevaid turvameetmeid. Ettevõttel on mitmeid tunnustusi ja sertifikaate, kogu tehing on krüpteeritud (andmeid ei hoiustata mitte kuskil), kogu teenust hallatakse Euroopa Liidus, samuti kasutatakse erinevaid pahavarakaitseid, tulemüüre ja mitmeid ülimalt keerukaid turvafunktsioone.

Võid tunda end kindlalt, kuna Eesti Trustly kasiinod on igati turvalised – vähemalt seni, kuni sa ise ei otsusta oma andmeid kellegagi jagada.

Kokkuvõte: kas Trustly kasiinod on väärt proovimist?

Trustly kasiinod pakuvad igal juhul uudsust ja vaheldust, eriti, kuna enamus neist on registreerumisvabad. Tänu Trustly revolutsioonilisele open banking lahendusele saad teha kasiinos sisse- ja väljamakseid ülikiirelt, turvaliselt ja otse oma pangakontolt. Seejuures ei pea sa isegi kasiinos registreeruma, vaid saad kasutada tavapärast ID-lahendust sisselogimiseks.

Mitmed Eesti Trustly kasiinod on mitte lihtsalt usaldusväärsed, vaid väärivad Eesti tippude tiitlit: saad teha isegi spordiennustusi, osaleda suurtes kampaaniates ja turniirides või mängida tuhandeid slotikaid. Trustly kiirete ja turvaliste maksete tõttu võib öelda, et tegemist on Eesti hasartmängumaastiku tulevikuga: ei mingeid tülikaid vorme või andmete sisestamist.

Kui oled otsinud just sellist õnnemängulahendust, uuri meie lehel soovitatud Trustly kasiinosid lähemalt ja vaata oma silmaga, mida selline revolutsiooniline maksesüsteem endast kujutab.

KKK

Trustly üks põhilisi eeliseid lisaks kiirusele ongi turvalisus.

Sa ei pea avama ühtegi lisakontot ega sisestama oma kaardi andmeid internetikasiinos mängides – makse teed oma tavalises pangas, kasutades Eesti ID-lahendusi. Seetõttu on Trustly kasiinode maksed ülimalt turvalised.

Trustly on Eesti kasiinodes üpris levinud – leiad ka meie lehelt mitmeid lahedaid kasiinolehti. Oleme esile toonud 3 parimat Eesti Trustly kasiinot, mis hiilgavad usaldusväärsuse ja üldise mänguelamuse kvaliteedi poolest. Ühte kindlat parimat ei saa välja tuua: igal kasiinol on oma tugevused ning iga mängukoht on mõeldud erinevale maitsele.

Igal kasiinol on oma reeglid sisse- ja väljamaksepiirangute osas, seega võivad reaalsed väljamakselimiidid olla erinevad. Enamasti on lubatud aga maksimaalselt kasiinost välja kanda 50 000 eurot kuus. Eraldi limiidid võivad olla ühe päeva või nädala kohta. Trustly ise aga konkreetselt piiranguid ei sea.

Jah, muidugi! Trustly kasiinodest leiad hulgaliselt boonuspakkumisi, mida saad kasutada täpselt samadel tingimustel nagu teiste makseviiside puhul.

Liitu lihtsalt mõne meie lehel soovitatud veebikasiinoga ja näed kohe kasiino kodulehel erinevaid boonuspakkumisi, alustades tervitusboonusest.

Lihtsam küsimus oleks see, mida ei saa mängida.

Trustly kasiinod pakuvad enamasti tuhandeid kasiinomänge, mille tipus on muidugi slotid, live-kasiino ja tüüpilised lauamängud. Mitmed kvaliteetsed Trustly kasiinolehed korraldavad isegi spordiennustusi, seega ei jää sa ühestki mänguelamusest ilma.