Kihlveokontorid Eestis

Koduleht » Eesti kihlveokontorid: leia parim kihlveokontor

Kas oled vaadanud mõnda spordimängu või võistlust ning mõelnud, et tead täpselt, kes võidab? Miks mitte panna oma teadmised proovile ning teha kihlvedusid, võites raha õige spordiennustuse eest?

Just selle jaoks on loodud Eesti kihlveokontorid: kohad, kus saad esitada oma ennustusi ning potentsiaalselt võita ka raha!

Alljärgnevas kiires ülevaates selgitame täpselt, kuidas kihlveokontorites alustada, millised on parimad kihlveokontorid Eestis ning milliseid spordiennustusi täpsemalt saad teha. Artikli lõpuks oled sa valmis esitama oma esimese kihlveo – kes teab, äkki naeratab sulle õnn ja su panus läheb täppi?

Epicbet logo

Epicbet

Checkmark Parim spordiennustusportaal
Checkmark Suurepärane mänguvalik
Checkmark Võidud kätte 2 minutiga
Boonus 100 % kuni 200€ spordiboonus

Coolbet logo

Coolbet

Checkmark Parimad koefitsiendid turul
Checkmark Suurepärased kampaaniad eestlastele
Checkmark Parim tagasimakse (RTP) mängudele
Boonus 25 tasuta spinni + 100% boonus

x3000 logo

X3000

Checkmark Ülikiired väljamaksed
Checkmark Űle 3 000 mängud
Checkmark Pakub ka spordiboonust
Boonus 100% boonus kuni 100€

Mida kihlveokontorid endast kujutavad?

Aastakümneid tagasi tuli spordiennustuste tegemiseks minna füüsilisse kontorisse, kus sinu panus registreeriti ühe mehikese poolt – ta võttis sinu raha vastu, esitas panuse ja kui võitsid, said teatud rahasumma vastu.

Tänapäeval on spordisündmustele panustamine aga kümneid kordi lihtsam, sest saad seda kõike teha otse internetis: selle jaoks on loodud online kihlveokontorid.

Kihlveokontori veebilehelt leiad tuhandeid spordisündmuseid ja muid võistluseid, mille tulemustele saad esitada ennustuse. Kui su ennustus läheb täppi, st spordisündmus lõppebki sinu arvatud tulemusega, võidad raha.

Kõik spordipanused on esitatud teatud koefitsiendiga. Sisuliselt tähendab koefitsient numbrit, millega korrutatakse läbi sinu panus, et selgitada välja lõplik võidusumma. Ühtlasi aga viitab koefitsient omamoodi tõenäosusele. Nimelt, mida kõrgem on koefitsient, seda ebatõenäolisem antud tulemus on. Samas tähendab see ühtlasi seda, et seda kõrgem on sinu võit, kui selline ebatõenäoline tulemus peakski aset leidma.

Ütleme, et tulemuse koefitsient on 11.00. Kui sa panustaksid 10€ sellise koefitsiendiga tulemusele ja sa võidaksid, saaksid võiduna 110€. Samal ajal võib olla sama spordimängu all veel tulemus koefitsiendiga 2.10, mis tähendaks 10€ panuse korral võiduks 21€. 2.10 koefitsiendiga tulemus on tunduvalt tõenäolisem ja seega on koefitsient just selline, võrreldes 11.00 koefitsiendiga.

Selline koefitsientide mäng on suur osa kihlveokontoris tegutsemisest. Sinu ülesanne on mitte üksnes mõelda võimalikule tulemusele, vaid arvestada ka koefitsientidega, mis määravad lõpuks sinu tegeliku võidusumma. See on üks põhjuseid, miks kihlvedude tegemine internetis on muutunud väga populaarseks: on selge, et tegemist on ülimalt hasartse valdkonnaga, kus on ka omajagu roll analüütilisel mõtlemisel.

Parimad Eesti kihlveokontorid: top 3

Epicbet

Epicbet on uhiuus Eesti kihlveokontor, millest tõotab saada eestlaste lemmik õige pea. Epicbet kihlveokontori üks erilisi tugevusi on kiirmaksed otse panga kaudu: saad kihlveokontoriga liituda otse pangast ilma, et peaksid üldse täitma tülikat registreerumisankeeti. Samuti tähendab see hiljem ülikiireid väljamakseid, mis kantakse otse pangakontole paari hetkega.

Epicbet logo

Epicbet

Checkmark Parim spordiennustusportaal
Checkmark Suurepärane mänguvalik
Checkmark Võidud kätte 2 minutiga
Boonus 100 % kuni 200€ spordiboonus

Mis puudutab Epicbeti spordivalikuid, siis korraga võid leida eest sadu spordisündmuseid, sealhulgas muidugi jalgpalliga eesotsas. Kõige märkimisväärsem on Epicbet kihlveokontori üldine navigatsioon: otse avalehel näed kõige populaarsemaid sündmuseid, seega ei pea sa kaua otsima soovitud panuse leidmiseks.

Epicbetis saad teha ka live-panuseid ning muuhulgas hellitatakse mängijaid võimsate boonustega, nende seas näiteks igapäevane cashback või suurte auhinnafondidega võistlused.

Epicbet on parim kihlveokontor Eesti turul.

Coolbet

Coolbet on üks Eesti tuntumaid kihlveokontoreid, mis on Eesti kihlveosõpradele hinge läinud eriti oma koefitsientide poolest. Kes on tegutsenud kihlvedudega mõnda aega, paneb üsna kiirelt tähele, et Coolbeti koefitsiendid on üpris head võrreldes mitmete suurte kihlveokontoritega.

Coolbet logo

Coolbet

Checkmark Parimad koefitsiendid turul
Checkmark Suurepärased kampaaniad eestlastele
Checkmark Parim tagasimakse (RTP) mängudele
Boonus 25 tasuta spinni + 100% boonus

Coolbet kihlveokontor pakatab ka teistest võimalustest. Näiteks leiad portaalist hulgaliselt kampaaniaid, mis aitavad teha paremaid ennustusi: Coolbetis on saadaval kombokindlustus ja mitmed superpakkumised. Lisaks leiad kohe lehe vasemast äärest kuumad spordialad või parasjagu olulised spordivõistlused.

Alates üldisest kasutajasõbralikkusest kuni panustamisvõimaluste ja boonusteni – Coolbet väärib Eesti parima kihlveokontori tiitlit iga kell.

x3000

x3000, mis on tegelikult seotud kuulsa Paf kasiinoga, on samuti värske kihlveokontor, mis eristub ühe võimaluse poolest: tegemist on registreerumisvaba kihlveokontoriga. Teisisõnu, sa võid teha kohe sissemakse ja teha esimese kihlveo, ilma, et peaksid üldse kontot kui sellist registreerima. Kogu seiklus käib otse pangakonto kaudu.

x3000 logo

X3000

Checkmark Ülikiired väljamaksed
Checkmark Űle 3 000 mängud
Checkmark Pakub ka spordiboonust
Boonus 100% boonus kuni 100€

Meile avaldas eriti muljet x3000 kihlveokontori üldine navigatsioon, mis muudab parimate spordiennustuste leidmise ülimalt lihtsaks. Ülemisel ribal on esile toodud peamised valikud, sh näiteks live-panused või eriennustused. Pisut allpool saad juba näha spordialasid, liigasid ja võistluseid, seejuures on kõige ajakohasemad võistlused esirindel. Kogu navigatsioon on nii lihtne, et leiad vaid paari hetkega soovitud kihlveovõimalused.

Kuna x3000 on seotud veel niivõrd tunnustatud hasartmängufirmaga, võime julgelt pidada x3000 kihlveokontorit üheks parimaks variandiks Eestis.

Kuidas kihlveokontoris alustada: samm-sammult

Kui sa pole kunagi varem kihlveokontoris tegutsenud, võib see esialgu tunduda pisut hirmutav. Me oleme aga siin selleks, et kinnitada – kihlveokontoris saab tegutseda igaüks ning esimese panuse tegemine ei võta aega kauem kui 5 minutit. Siin on samm-sammuline ülevaade sellest, kuidas kihlveokontoris tegutsema hakata:

  1. Vali kihlveokontor – Alustuseks vali sobiv Eesti kihlveokontor siit meie lehelt – ülalpoolt leiad kolm soovitatud kihlveokontorit, kõigil neist on Eestis ametlik tegevusluba kihlvedude korraldamiseks.
  2. Ava ja kinnita konto – Ava konto valitud kihlveokontoris. Selle jaoks pead esitama paar infokildu ja läbima kiire isikutuvastuse. Kui valid aga kontovaba kihlveokontori, saad kohe hüpata sissemakse juurde.
  3. Tee sissemakse – Spordipanuste tegemiseks pead kandma oma kontole raha. Enamikes Eesti kihlveokontorites saad teha otsese pangamakse oma internetipangast, kuid mõnel pool saad kasutada ka pangakaarte või e-rahakotte.
  4. Vali oma spordiennustus – Ava kihlveokontori spordivalikute leht, kust leiad tuhanded erinevad spordisündmused. Vali sobiv spordiennustus ja pane oma panusesedel kokku.
  5. Esita ennustus ja jää ootele – Kui oled panusesedelile sättinud soovitud ennustuse, saad selle kohe esitada. Nüüd võid jääda ootele – kui spordimäng lõppeb ja tulemus saab teatavaks, võidki raha võita eeldusel, et tegid õige ennustuse.

Millele kihlveokontoris panustada saab?

Jalgpall ja korvpall

Jalgpall ja korvpall domineerivad iga kihlveokontori valikute seas, olles esindatud esimeste spordialadena. Enamasti on just nende kahe spordiala valikus ka kõige rohkem panuseid ja spordiliigasid. Samuti on jalgpalli ja korvpalli all saadaval Eesti sporditiimid ja Eesti spordivõistlused, mistõttu on need kaks valdkonda eestlaste seas eriti palavalt armastatud igas kihlveokontoris.

Samuti saab Eesti kihlveokontorites teha panuseid suurtele meistrivõistlustele: näiteks jalgpalli EM mängud ja UEFA karikamängud on alati esindatud. Valida saab ka kindlate spordiliigade vahel: näiteks leiad Premier League või La Liga panuseid igast kihlveokontorist.

Ralli

Ralli on Eesti spordisõprade üks kõige olulisemaid spordialasid. Nimelt, kihlveokontorites saab teha ka WRC panuseid, mis tähendab, et me kõik saame kaasa elada isegi Ott Tänakule, tehes WRC panuseid.

Mõnes kihlveokontoris saab teha panuseid lihtsalt erinevatele auto- ja motospordi sündmustele, samuti on enamasti olemas Formula 1 panused.

Olümpiamängud

Olümpiamängud moodustavad kihlveokontorites olulise tähelepanu: ilmselgelt oleme ju me kõik naelutatud telerite ette, jälgides olümpiamängude võistluseid. 

Pea kõik kihlveokontorid lasevad ennustada kõiki olümpiamängude tulemusi kõigil spordialadel, sh saad teha täpseid medaliennustusi.

Poliitilised valimised

Esimese hooga ei pruugi isegi uskuda, et kihlveokontorites saab ennustada, kellest saab uus president, aga just nimelt seda saab teha kõigis Eesti kihlveokontorites. Olenevalt ajast saab teha panuseid näiteks sellele, kellest saab Ameerika uus president.

Poliitiliste valimiste all võib olla ka muid sündmuseid, kuid enamasti saab see kategooria rohkem hagu just USA presidendivalimiste ajal. Muide, kihlveokontorites on isegi ennustusi selle kohta, milline riik lahkub järgmisena Euroopa Liidust.

Eurovisioon

Kõigele lisaks leiad kihlveokontoritest Eurovisiooni ja Eesti Laulu panused – just nimelt, sa saad teha kihlvedusid sellele, kes on Eurovisiooni võitja või kes võidab hoopis Eesti Laulu.

Tegemist on hooajaliste kihlvedudega, mis ei ole kogu aeg avatud, kuid Eesti Laulu või Eurovisiooni toimumise kandis avavad jälle kihlveokontorid Eurovisiooni panused. Eelkõige saab kihlveokontoris Eesti Laulu või Eurovisiooni võitja ennustada, ehkki pole ka välistatud leida teisi panusevariante, sh erinevate riikide positsioonide ennustused võistluse lõpptulemustes.

E-sport

E-spordist on saanud iga Eesti kihlveokontori üks kõige tähtsamaid valdkondi. Sul on võimalik ennustada nimelt seda, milline e-spordi tiim võidab teatud mängus – ja nendeks mängudeks on videomängud. Kes oleks võinud teada, et peatselt teeme me ennustusi sellele, milline videomängur on parim? Seda aga tähendabki e-sport. 

Kihlveokontorites saad teha panuseid mitmetele videomängudele, sh eriti just League of Legends, Call of Duty, Counter-Strike, FIFA ja DOTA.

Kokkuvõtteks

Kihlveokontorite maailm on kirju ja põnev – sind ootavad ees tuhanded spordimängud, erinevad pakkumised, koefitsiendid, peaaegu lõputult valikuid. Kui oled spordifänn või otsid lihtsalt hasarti, võivad Eesti kihlveokontorid pakkuda sulle mõnusat meelelahutust.

Kuigi kihlvedudega on võimalik võita raha, ei tohi unustada, et tegemist on endiselt hasartmängudega, millega on samas ka kõrge risk raha kaotada. Sarnaselt teistele hasartmängudele ei tohiks kihlvedusid teha liialt uljalt ega kiirustades. Mõtle oma panused korralikult läbi, analüüsi fakte ja informatsiooni ning tee kaalutletud otsused.

KKK

Parimad kihlveokontorid Eestis leiad meie lehel olevast juhendist: oleme sinu jaoks esile toonud kolm parimat kihlveokontorit. Iga ennustusleht võib aga sobida erinevale maitsele, seega uuri portaale lähemalt, et leida oma soovidele parim ennustusportaal.

Kihlveokontoris saad panustada praktiliselt kõigele, mis maailmas toimub. Suuremas osas saab teha spordiennustusi, st ennustusi erinevatele spordisündmustele üle kogu maailma. Lisaks saab aga ennustada ka erinevate suurte poliitiliste valimiste või isegi Eurovisiooni tulemustele.

Eesti kihlveokontorid lubavad minimaalse sissemaksena teha isegi vaid 10-euroseid ülekandeid ning kihlvedu ise võib olla vabalt ka vaid 1-eurone. Kihlvedude tegemiseks ei pea seega olema sugugi suur eelarve, ehkki väiksema eelarve korral on sinu kihlvedude seiklus pisut lühem ja rohkem piiratud.

Absoluutselt, kihlveokontoris panustades saad võita päriselt raha, kuid seda ainult siis, kui sinu tehtud ennustus läheb täppi. Teades spordivõistluste kulgu, peab arvestama sellega, et ennustused kahjuks ei ole alati täpsed. Seetõttu pead arvestama, et kihlvedusid tehes on märkimisväärselt suur risk oma raha kaotada – võidud pole kunagi garanteeritud.