Coolbet ülevaade

Checkmark Parimad koefitsiendid turul
Checkmark Suurepärased kampaaniad eestlastele
Checkmark Parim tagasimakse (RTP) mängudele
Boonus 25 tasuta spinni + 100% boonus kuni 150€

Coolbet kasiino – ülevaade, boonused & väljamaksed

Igapäevased kampaaniad, tasuta spinnid ja kuni 500% tervitusboonus – Coolbet on innovatiivne kasiino ja spordiennustuste platvorm.

Keeruta vägevaid slotikaid, tee ennustusi ja sõlmi kihlvedusid spordisündmustele või naudi live-kasiino võlusid. Coolbet lubab seda kõike suurepärase kvaliteediga. Tegu on vägagi arvestatava online kasiinoga Eesti turul. Järgnev arvustus annab sulle Coolbet kasiinost hea ülevaate 

Coolbet.ee on Eesti päritolu online kasiino- ja spordiennustuse keskkond. Kasiino omanikuks on StayCool OÜ. Nende peakorter asub Tallinnas, mis annab tööd umbes 150 inimesele. Samuti on Eesti kasiinod üldjuhul väga suure missioonitundega ja toetavad väga tugevalt Eesti sporti. Näiteks Coolbet toetab Pärnu spordiklubi Vaprus.

Coolbet on Eestis litsentseeritud ja allub Eesti Maksu- ja Tolliameti järelevalvele. EMTA poolt väljastatud litsentsid kinnitavad, et Coolbet on usaldusväärne kasiino, mis pakub ausat mängukogemust.

Sisse- ja väljamaksed saab teha Trustly makseviisi abil. Miinimum sissemakse kasiinol on vaid 2€ Toetatud on Eestis tegutsevad suuremad pangad, Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop. Kasutada saab ka e-rahakotte nagu Skrill, Neteller. Coolbet ei aktsepteeri hetkel maksevahendina krüptovaluutat.

Coolbet kasiinos on võimalik avada konto tehes sissemakse nö Maksa- ja Mängi põhimõttel läbi Trustly. Lisaks on Coolbetiga võimalik soovi korral liituda ka emaili aadressi, telefoni numbri ja valitud salasõna kaudu. Saad liituda ka läbi Facebooki või Google’i konto.

Plussid & miinused

Plussid 500% kuni 50 € tervitusboonus, lisaks sellele palju erinevaid kampaaniaid

Plussid Suurepärane Eesti turule suunatud spordiennustuste ja kihlvedude tegemise võimalus

Plussid Sissemakse 2 €

Plussid Eestikeelne klienditugi

Miinused Live-kasiino mänguvalik võiks olla pisut suurem

Coolbet kasiino boonused & kampaaniad

Coolbet pakub terve rea erinevaid sissemakse- ja tervitusboonuseid, igapäevaseid kampaaniaid ja auhinnamänge ja ka personaalseid pakkumisi. Kindlasti tasub Coolbeti kodulehel silm peal hoida, sest uusi pakkumisi tuleb iga päev.

Valikus on neli erinevat tervitusboonust, aga pane tähele, et korraga tohib olla ainult 1 aktiivne kasiinoboonus. Tervitusboonuseid ei ole korraga võimalik saada, valima pead neist ühe. Meeles tasub pidada ka seda, et E-rahakotiga (näiteks Neteller ja Skrill) tehtud sissemaksetele ei rakendata sissemakseboonust.

Coolbet spordi tervitusboonused

Spordisõpradele on sissemakse boonuse valikuid kaks, esimesel juhul võtab uusi mängijaid vastu 100% kuni 150€ tervitusboonus. Miinimum sissemakseks on 10€. 

Spordiboonus tuleb läbi mängida kuus korda vähemalt 1.70 koefitsiendiga. Selle tervitusboonuse saamiseks kasuta boonuskoodi: SPORT150

Teine valik on samuti väga uhke, lausa erakordne 500% kuni 50 tervitusboonus. Ehk kui teed 10€ sissemakse, potsatab su kontoarvele lisaks 50€ ja sul on nüüd kokku 60€. 

Spordiboonus tuleb läbi mängida 10 korda vähemalt 1.70 koefitsiendiga. boonuskood: 4XBOONUS. boonust tuleb kasutada ja mängu panna 30 päeva jooksul

Coolbet kasiino tervitusboonused

Tasuta spinnid ilma sissemakseta! Coolbet annab juba enne sissemakset sulle 25 tasuta spinni ainuüksi registreerimise eest. Sellele lisaks on võimalik valida kahe tervitusboonuse vahel. Vaatame lähemalt esimest pakkumist.

 1. 100% kuni 150 € + 50 tasuta spinni mängus „Agent Jane Blonde Returns“. 

Esimese valiku puhul kahekordistatakse sinu sissemakse ja sellele lisaks antakse sulle juurde 50 tasuta spinni lahedas slotikas „Agent Jane Blonde Returns“.

 • Ajalimiit: sissemakse boonuste kehtivusaeg on 30 päeva, tasuta spinnide kehtivusaeg on 7 päeva.
 • Läbimängimisnõuded: boonusele kehtib 35-kordne läbimängimiskohustus. Sissemaksele läbimängimisnõue puudub
 • Kvalifitseeruvad mängud: ainult: Agent Jane Blodne Returns
 • Keerutuste arv: vähemalt 20 € sissemakse annab 50 tasuta keerutust
 • Keerutuste väärtus: maksimaalne tasuta boonuse või tasuta keerutustega teenitud võidusumma, mis välja makstakse on 500 €
 • Aktiivse boonusega on maksimaalne panuse suurus 6 EUR
 • E-rahakottidega tehtud sissemaksete eest boonust ei anta
 • Maksimaalse võiduna on lubatud välja võtta 
 • Boonuse valimiseks, kasuta boonuskoodi: CME
 1. Maksa sisse 10 € ja saa mängimiseks 40 €

Teise pakkumise puhul saad 10 € suuruse sissemakse eest juurde 40 € boonust, mida saad erinevates slotikates kasutada.

 • Ajalimiit: sissemakse boonuste kehtivusaeg on 30 päeva
 • Läbimängimisnõuded: boonusele kehtib 45-kordne läbimängimiskohustus Sissemaksele läbimängimisnõue puudub
 • Kvalifitseeruvad mängud: ammendava valiku slotikatest, mida saad boonuse kasutamiseks mängida leiad kasiino kodulehelt: https://www.coolbet.com/et/kasiino-tervitusboonus
 • Aktiivse boonusega on maksimaalne panuse suurus 6 €
 • Miinimum sissemakse 10 €
 • E-rahakottidega tehtud sissemaksete eest boonust ei anta
 • Boonuse valimiseks kasuta boonuskoodi: CME2

Coolbet pokkeri tervitusboonuse pakett

tervitusboonuse pakkumine kehtib 30 päeva alates hetkest, kui alustad pokkeri mängimist ning sisaldab:

 • 1 x 1 € Twister pilet.
 • 1 Tervitusratta keerutus, kus võid võita kuni 100 €!
 • Kuni 500 € boonust, mis makstakse välja 10 € osade kaupa.

Coolbeti virtuaalspordi tervitusboonus

Eestlased on e-spordis kõvad tegijad, kes poleks kuulnud Robin ehk ropzi vägitegudest CS:GO areenal või Clement “Puppey” Ivanovi rekordeid purustavatest võitudest ülipopulaarses DOTA 2 videomängus. 

Coolbet pole unustanud ka virtuaalspordi fänne, pakkudes lahkelt ka selles kategoorias tervitusboonust.

 • Sissemakse boonus 100% kuni 50 €
 • Minimaalse sissemakse 5 €
 • Boonuse valimiseks kasuta boonsukoodi: VS100
 • Virtuaalspordi boonused tuleb panustada kümme (10) korda minimaalse koefitsiendiga 1.50
 • Ajalimiit: boonus kehtib 30 päeva
coolbet kasiino

Coolbet välireklaam A Le Coq staadioni juures.

Mängude valik

Mängude valik on Coolbetis väga eeskujulik. Esindatud on kõik suuremad mängutootjad nagu Pragmatic Play, NetEnt, PlaynGo, Red Tiger, Evolution kui ka rida väiksemaid nagu Iron Dog, Fantasma Games, Slotmill ja Alchemy Gaming.

Coolbet kasiinost leiab suure valiku lahedaid slotikaid, klassikalisi lauamänge nagu rulett, blackjack, bakaraa, craps kui ka live kasiino mängusaateid: „Snake & Ladders live“, „Cash or Crash“, „Drops and Wins“ 

Slotikaid on üle 3000, valikut lihtsustab otsinguriba mille abil saab mänge otsida nii temaatika kui ka mängutootja ja mängu nime kaudu. Coolbet toob välja ka mängud, mis on eestlaste seas populaarsed nagu näiteks „Gates of Olympus“, „Temple Tumble Megaways“, „Coolbet Majestic King“. Väga mängijasõbralik on see, et Coolbetis on iga mängu all ära toodu ka RTP näitaja. 

Kuna Coolbet on lisaks kasiinole ka kihlvedude ja sporditulemuste ennustamise platvorm, siis on just Coolbet koht, kus võid panustada reaalajas kõikidel suurematel spordisündmustel. Avalehel leiad spetsiaalse spordirubriigi kus saad hea ülevaate panustamistingmuste,  reeglite ja võimaluste kohta. Kuna tegemist on kohaliku tegijaga, siis leiab spordisündmuste valikust hulga suuremaid ja väiksemaid Eesti spordiklubidega seotud võistlusi.

Virtuaalsport Coolbetis on põnev võimalus teha kihlvedusid, ilma, et peaksid teadma liiga palju erinevate klubide ja meeskondade omapäradest ja mängustrateegiatest. Virtuaalsport on ideaalne toode, millega õppida ja arendada oma üldiseid panustamisoskusi ning tutvuda erinevate mängude ja panusetüüpidega.

Lisaks virtuaalspordile on võimalus kaasa elada ja panuseid teha ka e-spordi sündmustele, valikus on: Dota 2, Counter Strike: Go ja League of Legends.

Live-kasiino

Soovid liituda otseülekandega ja mängida klassikalisi kasiinomänge oma kodust lahkumata, koos professionaalse live-krupjeega? Coolbet kasiinos saad proovida sadu live-mänge, mis annavad autentse kasiino elamuse.

Coolbet kasiinos saad õnne proovida klassikalistes lauamängudes nagu: blackjack, bakaraa ja video-pokker.  Samuti on võimalik meelt lahutada erinevate mängušõudega: „Vegas Ball Bonanza“, „Snakes and Ladders Live“, „Cash or Crash“, „Monopoly Live“.

Live kasiino töötab veebibrauseris ja midagi alla laadima selle kasutamiseks ei pea, vajad vaid mobiili, või arvutit ja stabiilset internetti, kaamera ja mikrofon hõlbustab diileritega suhtlemist.

Spordiennustused & live-panused

Nagu ennist juba mainisime on Coolbet kasiinol väga väljapaistev spordiprogramm.
Spordiennustusi ja kihlvedusid saad teha sadadele spordisündmustele. Esindatud on kõik populaarsemad pallimängud ja võimalik on kaasa elada ka e-spordi sündmustele nagu CS:GO, DOTA 2 ja League of Legends. 


Kohaliku tegijana on ka Coolbet pannud erilist rõhku Eesti spordisündmustele. Eraldi kategooriana on ära toodud Eesti jalgpall kus võid kaasa elada Premium Liiga mängudele, Esiliigale ja ka naiste Meistriliigale. Loomulikult on Coolbetil ka rahvusvaheline haare ja legendaarsete Euroopa kui ka Lõuna-Ameerika klubide mängudele saab samuti kaasa elada

Coolbet pakub huvitava võimalusena kihlvedude tegemist ka virtuaalspordi mängudele. Virtuaalsport pakub kiireloomulist panustamise elamust, mille puhul saad ööpäevaringselt panustada erinevatele arvuti poolt simuleeritud spordialadele ja mängudele. Toodet on lihtne kasutada ning selle puhul pole vaja omada antud spordiala kohta ajakohaseid teadmisi. Kui sul pole varasemaid kogemusi tavalise panustamisega, siis on see ideaalne toode alustamiseks!

Kihlveo turge või kombinatsioone kuidas ja mille peale kihla vedada on väga palju, täpsemad reeglid ja juhised leiad ladusas eesti keeles Coolbeti veebilehelt jaotisest: „Reeglid“.

Üldised spordiennustuse reeglid:

 • Miinimumsumma ühe panuse kohta on 0,10 eurot.
 • Maksimaalne võit kliendi kohta on piiratud summadega 100,000 € panuse kohta, 200,000 € päevas ja 500,000 € nädalas.
 • Tingimuste ja reeglite üksikasjaliku kirjelduse leiab Coolbeti veebilehelt jaotise: „spordi reeglid“ alt.

Sisse- ja väljamaksed

Coolbetis kehtivad järgnevad sisse- ja väljamakselimiidid: 

 • Minimaalne väljamakse summa: 10 € 
 • Minimaalne sissemakse summa: 2-10 € (olenevalt sissemakse viisist)

Kui sissemaksed jõuavad su mängijakontole koheselt, siis väljamaksed võivad minna pisut kauem, olenevalt valitud makseviisist jõuab raha sinuni kolme tunni kuni viie tööpäevaga.

Sisse- ja väljamaksed toimivad tänu Trustly makselahendusele turvaliselt ja kiirelt. Coolbet on kõige populaarseim Trustly kasiino veebileht. Makseid saad teha kõigi Eestis tegutseva viie suurema panga kaudu: Swedbank, SEB, COOP, Luminor ja LHV. Oma deposiidi saad teha MasterCardi ja VISA pangakaartide abil või ka kasutades e-rahakotti nagu Skrill, Neteller. Coolbet ei toeta hetkel krüptovaluutat maksevahendina.  Coolbet kasiino omab tegevusluba Eesti Maksu- ja Tolliametilt. Seega kõik sinu kasiinost saadud võidud on tulumaksuvabad.

Coolbet klienditugi

Klienditugi

Kas Coolbet kasiino on usaldusväärne ja turvaline?

Coolbet kasiino on Eestis tegutsenud juba väga pikka aega ja kasiinole on väljastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt kõik vajalikud load ja litsentsid, mis tõestavad, et tegu on usaldusväärse teenusepakkujaga. 

Meie hinnangul on Coolbet usaldusväärne ja turvaline veebikasiino kus mängijana ei pea sa muret tundma oma andmete või raha turvalisuse pärast. Kõik kasiinos pakutavad mängud on loodud tunnustatud tarkvaraarendajate poolt. Sama saab öelda makselahendus Trustly kohta.

Vastustundlik mängimine

Coolbet võtab mängusõltuvust vägagi tõsiselt ja pakub igakülgset abi ja nõuandeid kui tunned või näed, et mängimine on sulle või su lähedasele muutunud elu segavaks faktoriks. 

Coolbetis on sul võimalik määrata nii sissemakse kui ka kaotuse piirmäära. See võimaldab piirata rahasummat, mida võid teatud aja jooksul kaotada. Piirangu saad määrata päevaks, nädalaks, kuuks või aastaks. Kui tunned, et oled mängimisega teinud lõpparve, siis saad end välistada ka määramatuks ajaks.

Vajaduse korral saad ühendust võtta ka live-chati kaudu. Veebilehel on võimalik teha enesehindamise test ja samuti leiad sealt palju ja põhjalikku teavet kuidas mängusõltuvust ära tunda ja kuidas selle vastu võidelda. Samuti leiad infot erinevate abiorganisatsioonide kohta ja nende kontaktid.

Coolbet äpp – Milline on Coolbet mobiilis?

International Gaming Awards on Coolbeti auhinnanud kategoorias: Aasta Spordiennustuse Toode Mobiilis juba kolm aastat järjest parimaks ja ka sel aastal on Coolbet nomineeritud sellele auhinnale. 

Oleme veendunud, et need auhinnad pole asjata antud. Coolbet on mobiilis väga lihtsasti kasutatav ja seal mängimine ja menüüdes liikumine on tehtud väga kiireks ja mugavaks.

Coolbeti mobiilne kasiino-lobby on üks kenamaid ja funktsionaalsemaid kasiinosaite turul. Spetsiaalselt Coolbetile loodud funktsioonid nagu RTP kalkulaator, kasiinofiltrid, Winners’ Feed & Payback Booster on täielikult kohandatud mobiilivaatele.

KKK

Jah, iga uus Coolbet mängija saab 25 tasuta spinni 10 Swords’ile! Täiesti tasuta pärast registreerimist ilma panustamisnõueteta. Erinevaid kampaaniad on aga veelgi, tasub Coolbeti kodulehel pilk peal hoida.

Tänu Trustly makselahendusele on väljamaksed väga kiired, üldiselt võtab väljamakse tegemine aega kuni 15 minutit, aga olenevalt valitud makseviisist võib ka minna kauem, kuni viis tööpäeva.

Coolbet pakub erinevaid tervitusboonuseid kõigile uutele mängijatele. Reeglite ja tingimuste kohta saad lugeda põhjalikult Coolbeti kodulehel.