Meist

Netikasiino.net on Sinu teejuht Eesti litsentsiga kasiinode juurde.

Oleme väike kuid pühendunud kasiinoentusiastide meeskond, kes on loonud veebilehe mängijatele, kes otsivad parimat online kasiinokogemust.

Meist

Meie lugu

Kasiinod, kus võidud jäid välja maksmata, ebaõiglased boonustingimused, lõputud pettumused… Mõistsime, et suur puudus on usaldusväärsetest allikatest, mis annaksid teavet Eesti online-kasiinode kohta. Just seetõttu otsustasime luua netikasiino.net, veebilehe, kus mängijatel on võimalik leida usaldusväärseid Eesti kasiinosid, mille on meie ekspertidest koosnev meeskond põhjalikult üle vaadanud.

Oleme hasartmängusektoris töötanud kokku üle 20 aasta, seega teame, kuidas online kasiinod töötavad.

Meie meeskond

Meie eesmärk

Meie eesmärk on lihtne kuid väga oluline: luua kaasaegne veebileht, kust mängijad saavad hõlpsasti teavet online-kasiinode kohta. Me tahame, et meie veebilehe külastajatel oleks turvaline ja lõbus veebis mängimise kogemus. Töötame väsimatult, et pakkuda kõige ajakohasemat ja täpsemat teavet kasiinode, mängude ja boonuste kohta.

Kuidas me oma kasiino ülevaateid teeme

Võtame oma tööd väga tõsiselt ja teame, et meil on suur vastutus, kui soovitame online-kasiinosid. Seepärast oleme loonud väga täpse hindamise protsessi, mille kõik kasiinod peavad läbima, enne kui nad meie veebisaidil loetellu kantakse. Hindame kõike, alates turvalisusest, mängude valikust, kasutusmugavusest, klienditeenindusest ja väljamaksete tegemise kiirusest kuni boonusteni välja. Ainult need kasiinod, mis vastavad kõigile meie kriteeriumidele ja mis väärtustavad oma kliente ning näitavad tõelist huvi oma mängijate turvalisuse vastu, lisame netikasiino.net lehele.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.  Oleme hea meelega valmis vastama Teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust e-posti aadressil [email protected]