X3000 ülevaade

Checkmark Ülikiired väljamaksed
Checkmark Űle 3 000 mängud
Checkmark Pakub ka spordiboonust
Boonus 100% boonus kuni 100€

X3000 – ülevaade, boonused & väljamaksed

Ehk oled märganud, et Pafi poolt omatud No Account Bet on kuhugi kadunud? Või kui pole, siis tea, et X3000 on endine kasiino uues pidurüüs!

Kasiino on enam-vähem samasugune, aga uuenduskuur on toonud kaasa ka täiesti värske brändi ja välimuse. Näiteks Tallinnas oli kasiino avamise ajal näha väga palju reklaame selle turule toomise osas.

Nüüd aga loe ja saa teada, millised on sealsed boonused, kuidas saad maksed jonksu ajada ning mida oodata mängude ja muu meelelahutuse osas.

Plussid & miinused

Plussid Tervitusboonused nii kasiinosse kui spordiennustajatele

Plussid Väga korralik live-kasiino keskkond

Plussid Lihtne navigatsioon ja visuaalselt paeluv bränd

Miinused Ei ole suuri muutusi võrreldes No Account Bet kasiinoga

Miinused Puuduvad e-rahakotid ja krüptomaksed

X3000 boonused & kampaaniad

X3000.ee ei ole tuntud selle poolest, et seal oleks pidevalt erinevaid kampaaniaid. Küll aga on neil vägagi soliidne boonuste süsteem uutele tulijatele.

Kui sa oled sinna esimest korda registreerumas, siis saad tegelikult valida lausa kahe erineva vinge tervituse vahel. Pead lihtsalt otsustama, kas oled rohkem kasiinos või spordiennustuses käpp.

Kuigi paljale silmale nähtavalt rohkem boonuseid pole, siis ei tasu sugugi meelt heita. Nagu iga teinegi kasiino, siis võib ka siit oodata aeg-ajalt aktiveerimise pakkumisi.

Oletame, et oled juba päris palju X3000 keskkonnas mänginud, aga ühtäkki jääd pisut vaiksemaks. Sel juhul säilib alati tõenäosus, et sulle saadetakse mõni huvitav boonus näiteks meili teel.

Boonuste ülesehituse poolest meenutab meile X3000 teisi minimalistlikke kiirkasiinosid. Põhiline rõhk läheb mängude ja maksete sujuvamaks muutmiseks ning kõige olulisem pole pidevalt pakkumistega pommitamine. Osa mängijaid naudib ka sellist lähenemist vägagi!

X3000 tervitusboonus

Kas oled täitsa värske tegelane X3000 mängijate seas? Siis kvalifitseerud nende tervitusboonuse saamisele.

Nagu mainitud, pead kohe alguses tegema valiku: kas tahad kasutada oma tervituspakkumist kasiino sektsioonist või spordiennustuste tegemiseks.

Kasiinos jagatakse uutele tulijatele 100 eurot boonust sissemakse pealt + 100 tasuta keerutust. Spordiennustuses saab samuti 100 eurot sissemakseboonust, aga lisaks ka 20 euro eest SafeBet’i.

Oluline on märgata, et tasuta keerutusi ei anta sulle kõikide erinevate mängude jaoks. Neid saab kasutada ainult Gates of Olympus slotimängus.

Süsteem on omapärane: esimesed 25 tasuta spinni saad kätte kohe pärast vähemalt 10-eurose sissemakse tegemist. Järgmised 3 x 25 spinni jõuavad sinuni aga kolmel järgneval reedel.

Mida peaks X3000 tervituspakkumise kasutamisel silmas pidama?

 • Ajalimiit: Boonusraha aegub 30 päeva pärast mängijakontole kandmist.
 • Läbimängimisnõuded: Boonusraha tuleb läbi panustada 30 korda. Tasuta keerutustel läbimängimise kohustust pole.
 • Kvalifitseeruvad mängud: Boonust saab kasutada slotikatel mängides, ent tasub vaadata reeglitest ka sobivate/ebasobilike mängude nimekirja. Tasuta spinne ainult Gates of Olympus mängus.
 • Keerutuse limiit: Tasuta keerutused aeguvad 7 päeva möödudes.
 • Boonuse kuritarvitamine: Sul pole lubatud osaleda tegevuses, mis on suunatud boonuse abil ebaausa eelise saamiseks.

Sa leiad kõik ülejäänud reeglid ja tingimused X3000 kodulehelt. Meie arvates on need tingimused täiesti turu keskmised.

X3000 boonuskood

Ei, sul pole vaja X3000 boonuskoodi, et ühtki tervitusboonust sellel kasiinolehel aktiveerima hakata.

Muidugi pole välistatud, et kunagi tuleb see firma välja X3000 promokoodiga. Aga arvestades, et näiteks Pafis pole samuti vaja promokoode, siis suure tõenäosusega ei minda sellele süsteemile üle ka X3000-s.

X3000 spordiennustuse boonusest lähemalt

Eraldi vajab vaatlust X3000 spordiennustuse boonus, sest väga paljud meist teevad tegelikult mõlemat – vahel mängid slotikaid, teinekord paned mõned panused oma lemmikmeeskonnale.

Spordiennustusest saadav kuni 100 eurot tuleb läbi panustada 6x ja seda 30-päevase perioodi jooksul. Cash Out panuse kategooriat ei arvestata läbipanustamiskohustuse täitmisel.

Oluline on seegi, et spordiennustused peavad olema saanud lõppskoori või -lahenduse tervitusboonuse kehtimise ajal. Nii et kui teed 6 tk, aga kaks tükki neist on liiga pika aja pärast, siis ei võeta neid arvesse ja kohustust pole täidetud.

Minimaalne koefitsient peab olema panustamisel alati 1.8, sest vastasel juhul ei lähe jällegi tehtud panused arvesse.

Saad ka 4 x 5 eurot SafeBet panused. Esimesed 5 eurot tuleb järgmisel päeval pärast spordiennustuse pakkumise täitmist või tühistamist.

Sarnaselt kasiino tervitusele saad ka oma ülejäänud SafeBet boonused kätte kolmel järjestikusel reedel.

Mängude valik

Nonii, kütkem slotikate saun kuumaks, sest nüüd läheb X3000 slotimasinatega mänguks! X3000 keskkonnas tervitavad sind tuntud tootjad, sh NetEnt, Yggdrasil, Play’n GO ja Red Tiger.

Tore on see, et saad kõiki slotikaid filtreerida erinevate funktsioonide abil. Siin on mõned näited, kuidas saad kergemini oma lemmikute funktsioonideni jõuda…

 1. Vali MegaWays, et leida slotikaid ainult selle mängumehhaanikaga. Näiteks on saadaval vastavad versioonid mängudest Gonzo’s Quest ja Cleopatra.
 2. Märgi 3 rullikuga slotikad, kui tahad tõelist vana-kooli jokkeri slotimasinate võlu kogeda, sh Fire Joker ja Froot Loot 3 Reel.
 3. Kliki Kasvav jackpot, kui soovid kätt proovida progressiivsete “jaagu pottidega”. Saadaval on Hall of Gods, Mega Fortune ja paljud muud.

Kui sa oled aga rohkem lauamängude huviline või soovid kaarte taguda, siis selles kasiinos tuleb hoopiski live-diilerite poole pöörduda.

Võib julgelt kategoriseerida: X3000 on tugeva slotikate kallakuga kasiino, kus on saadaval ka suurepärane spordiennustus ja live-stuudiod. Aga muud RNG-mängud pole selle mängukoha tugevaim külg.

Live-kasiino

X3000 live-kasiino on tõsiselt kõval tasemel. Päris paljud netikasiinod on võtnud endale ainult ühe live-kasiino partneri. Aga paratamatult hakkab see mõjutama saadaval oleva meelelahutuse variatiivsust.

Mingit küsimust pole aga X3000 kasiinos. Sul on Evolution, Stakelogic, Playtech ja Pragmatic Play – kõik nad annavad osakese laiemast valikust ja neil kõigil on mitmetele suurematele mängudele oma lobby’d kenasti olemas.

Teadupärast ei tähenda ühegi live-kasiino partneriks olemine seda, et kasiinos on absoluutselt kõik selle firma live-stuudio tooted esindatud. Sellepärast on väga positiivne näha, kuidas saidil on ka kõige uuemad Evolutioni hitid saadaval.

x3000

X3000 välireklaam Tartu maanteel Tallinnas.

X3000 sisse- ja väljamaksed

Põhiline makseviis on X3000 netikasiinos Trustly. See viib sinu kasutajakonto kokku erinevate pankadega nagu Swedbank, Coop, SEB, Luminor, Citadele ja LHV:

Sul on X3000 mängijana põhimõtteliselt kõik olulised pangad Eestis täies ulatuses kaetud, nii et mitte ühegi põhipanga kontoga selles kasiinos hätta ei jää. X3000 on ehk parim Trustly casino.

Aga lisaks sellele saad teha sissemakseid ka pangakaartidega. Lihtsalt need peavad olema Visa või Mastercard. Ei Maestro ega Visa Electron ei sobi nagu ka paljudes teistes Eesti mängusaitides.

Kõigele eelnevale lisaks saad endale võimaluse ka ajada deposiit korda Revolut panga kaudu. Seega on enamik Eesti populaarsematest makselahendustest kaetud.

X3000 väljamakse & muu baasinfo

Kõige kiirema väljamakse jaoks peaks X3000 kasiinos kasutama Trustly maksemeetodit. Võrreldes pangakaartidega annab see tavaliselt kiiruse osas ikkagi kena eelise.

Revoluti puhul on samuti maksed väga kiired. Kui uurida mängijate kogemusi, siis keskeltläbi peaks maksed saabuma kasiinost paari tunni jooksul.

 • Puuduvad makseviisid: Peamiselt jääb silma see, et sul pole mängijana võimalik kasutada e-rahakotte. Need on ikkagi eestlaste seas ühed populaarsemad makseviiside variandid ehk Neteller ja Skrill.
 • Kõige aeglasem makseviis: Ka kasiino ise toob oma abimaterjalides eraldi välja, et MasterCardiga võtab raha väljutamine välja kuni viis tööpäeva. Täpne päevade arv sõltub juba sinu pangast ja kuidas seal maksed liiguvad.
 • Raha tagastamine kontole: Mõnikord võib makse süsteemis ebaõnnestuda. Sel juhul ei tasu ära ehmatada, kui raha on kontolt maha läinud. See tuleb automaatselt tagasi paari tööpäeva jooksul.

Kui soovid teha krüptoga sisse- ja väljamakseid, siis tuleb mõni muu kasiino valida. X3000 keskkonnas on see võimalik vaid siis, kui konverteerid oma krüptoraha tavarahaks ja sooritad sellega deposiidi.

X3000 klienditugi

Klienditoeta ei saa mitte üheski litsentseeritud online kasiinos. Õnneks on X3000 klienditeeninduse süsteem täiesti kvaliteetsel tasemel.

Klienditugi

X3000 – vastustundlik mängimine

Muidugi on olemas X3000 netikasiinos kõik, mida vajaksid vastutustundliku mängimise tagamiseks.

Soovi korral saad kasutada mõnda järgnevast tööriistast:

 • Isiklikud limiidid: Tundes, et oled pisut liiga hoogu läinud, saad ikka ja alati määrata paika oma personaalsed piirid sissemaksete, aastase kaotuste limiidi ja paljude muude näitajate osas.
 • Test enda paremaks tundmiseks: Alati ei pruugi ise olla kindel, kas omad täielikku kontrolli oma mängimise üle. Sellisel juhul tulebki appi test, mille abil saad hinnata enda hetkeseisu: kas vajad pausi ja kõik on kontrolli all.
 • Riskitasemed: Väga tänuväärne on see, et X3000 kasiinos jagatakse mängijad erinevate riskitasemete põhjal kategooriatesse. Need mängijad, kes kuuluvad riskantsete kasutajate hulka ei saa näiteks otsereklaami ega pakkumisi.

Kõik tööriistad ja abimaterjalid leiad juba kasiino kodulehelt. Võid olla alati kindel, et selles kasiinos mängides on sul vajalikud meetmed käeulatuse ja firma ise teeb samuti seiret, et riske avastada ja probleeme vältida.

X3000 app – Milline on X3000 mobiilis?

Kui sa mõtlesid uurida, kas X3000 app on praegu kuskil saadaval, siis ei tasu seda otsima hakata. Kuigi Pafil endal on olnud kunagi mobiiliäpp, siis hetkel tundub täiesti ebatõenäoline, et midagi sellist tehtaks X3000-ga.

Sa võid avada selle online kasiino ükskõik millises nutitelefonis ja näed koheselt, et sellega ei ole mitte ühtki probleemi. Sinu mobiilibrauserisse sulandub kasiino koduleht nagu valatult.

KKK

Jah, X3000 tasuta keerutused ootavad sind tervitusboonuse raames. Selleks pead lihtsalt maksma sisse vähemalt 10 eurot ja saadki endale 4 x 25 tasuta spinni slotimängus Gates of Olympus. Iga keerutuse üksikväärtus on 20 senti. Sa pead need ära kasutama 7 tööpäeva jooksul. Super uudis on see, et need on täiesti läbimängimiseta!

X3000 väljamaksed on välkkiired. Selle tagab Trustly väljamaksete süsteem, mis protsessib sinu väljamakse väga kiiresti. Saad ruttu liigutada oma väljamakstava raha enda pangakontole. Pole vahet, kas see on Swedbank või LHV. Loeb vaid see, et ainuke makseid pikendav asjaolu on Tunne Oma Klienti protseduur (KYC).

Sul pole X3000 boonuse saamiseks vaja mitte midagi muud teha, kui teha oma esimene sissemakse. Nende tervitusboonus jaguneb kaheks: sul on võimalik saada spordiennustuste boonus ehk 100% sissemakseboonust kuni 100 eurot ning 20 euro väärtuses SafeBet panuseid ning kasiinos saad endale 100% sissemakseboonust kuni 100 eurot ja lisaks veel 100 tasuta spinni. Rohkem infot leiad meie X3000 boonuse sektsioonist siin samas arvustuses.