Respin ülevaade

Checkmark Kõrgeim tagasimakse (RTP)
Checkmark Kohesed väljamaksed
Checkmark Parimad auhinnad turul!
Boonus 300 EUR boonus

ReSpin – ülevaade, boonused & väljamaksed

2024. aasta on Eesti online kasiino maastikul käima tõmmatud päris vägevalt! Korüfee Jan Svendseni uhiuus projekt Pay n Play tüüpi kasiino ReSpin.com pakub alates jaanuarist nüüd ka eestlastele kvaliteetset ja innovatiivset kasiinoelamust. Kes ei tea, mis mehega on Jan Svendseni näol tegu, siis niipalju, et ta on kasiinoäris üks edukamaid ettevõtjaid ja pannud aluse sellistele legendaarsetele veebikasiinodele nagu Coolbet ja veel enne seda Triobet.

Tõsisele kasiinohuvilisele on ReSpin kasiino, tänu oma lojaalsusporgrammile tõeline kingitus. Kõigest 10€ suuruse sissemakse eest pakub Respin 300€ suurust tervitusboonust, mis on leidlikult kombineeritud lojaalsusprogrammiga.

Kasiino tegutseb Eesti litsentsi alusel, see tähendab, et kõik võidud on maksuvabad. Tehinguid vahendab Zimpler, mis tagab kiired, lihtsad ja turvalised maksed. olenemata sellest, kas mängid arvutis või mobiilseadmes.

ReSpin.ee kuulub Eestis registreeritud ettevõttele Ducks In A Row OÜ ja tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti järelevalve all, mis tagab maksuvabad võidud. Loe edasi, et kõigest lähemalt teada saada!

Plussid & miinused

Plussid Väga kiired maksed Zimpler kaudu

Plussid Suurepärane lojaalsusprogramm

Plussid Cashback, mis on integreeritud lojaalsusprogrammiga

Miinused Eestikeelne klienditugi hetkel puudub

Miinused Kampaaniaid võiks olla rohkem

ReSpin boonus & kampaaniad

ReSpin pakub 10€ sissemakse eest kuni 300€ suurust tervitusboonust. Tegemist on hea pakkumisega kuid siinkohal tuleb ära märkida, et ReSpin tervitusboonus on väikse konksuga. 

Oma olemuselt on tegu pigem lojaalsusprogrammiga. Tervitusboonus koosneb kolmekümnest võrdsest osast (30 x 10€). Esimese boonuse saad tehes esimese sissemakse, järgmised boonuseosad saad välja lunastada punkte teenides. Iga kogutud 400 XP (kogemuspunkti) eest saad 10 € boonust. Arvestada tuleb, et slotimängud annavad tavaliselt 1 XP iga panustatud 1 € kohta. Live kasiino & lauamängud annavad vähem XP preemiat. Hea on selle juures see, et boonusrahale ei laiene ühtegi mänguvalikuga seonduvat piirangut ega pole määratletud panuste suurust või läbimängimis kohustust.

Tegu pole halva pakkumisega, aga nõuab mängijalt omajagu pühendumist. Õnneks pakub ReSpin nii palju mängu ja võiduvõimalusi, et selle tervitusboonuse välja lunastamine ei olegi nii vaevarikas kui esialgu tundub. Tore on ka see, et lojaalsusprogrammis kogemuspunkte teenides, on võimalik samal ajal koguda ka Cashbacki ja tasuta keerutusi. 

ReSpin ei hiilga just erinevate kampaaniate ega igapäevaste auhinnamängudega, loodame, et selles osas toimub ajapikku veel mingi areng, tegu on hetkel siiski väga uue kasiinoga. Kindlasti hoiame arengul silma peal ning ajakohastame seda infot.

ReSpin tervitusboonus – mida tasuks teada

ReSpin 300€ suurune tervitusboonus nagu eelnevalt mainitud on huvitaval viisil lojaalsusprogrammiga integreeritud. See tähendab, et esimese sissemakse järel saad küll 300€ oma mängukontole, aga see makstakse sulle välja osade kaupa. 

 • Minimaalne sissemakse, et kvalifitseeruda boonusele on 10€
 • Tervitusboonus 300€ koosneb kolmekümnest osast (30 x 10€)
 • Tervitusboonuse osa väljamakse (10 €) saamiseks peab koguma 400 XP-d osa kohta. 1€ boonusena = 40 XP
 • Igat boonuse osa tuleb käsitsi aktiveerida. Kui boonust ei aktiveerita 7 päeva jooksul siis see tühistatakse.
 • Tervitusboonusele ei laiene ühtegi mänguvalikuga seonduvat piirangut 
 • Ühelegi boonuse osast saadud rahale ei kehti läbimängukohustus
 • Boonused ei ole nö kleepuvad

ReSpin tervitusboonuse kasutamise tingimused on mängijale vägagi soodsad, aga see kõik tasub ennast ära kui oled valmis jääma ning mängima pikema aja vältel. 

Lojaalsusprogrammis tasemetel tõustes muutuvad auhinnad aina magusamaks. Tasemel tõustes saad võimaluse keerutada auhindu välja õnnerattast, samuti tõuseb päris tublisti väljamakstava cashbacki protsent. 

ReSpin cashback – saa osa mängitud rahast tagasi

ReSpin kasiino cashback-boonus ehk tagasimakse annab hea võimaluse mänguraha jooksvalt oma kontole tagasi teenida. Cashback on samuti seotud otsapidi lojaalsusprogrammiga. 

Kuidas tagasimakse toimib:

 • Mida kõrgem lojaalsusprogrammi tase, seda suurem cashback.
 • Cashback hakkab kogunema Hõbetasemelt. Tagasimakse protsent suureneb järk-järgult.
 • Kuldtasemel saate 6%, Titaantasemel 8%, Teemant-tasemel 10% ja Legendi tasemel juba 15%.
 • Minimaalne cashback, mida saab taotleda, on 2€ ja maksimaalne 1000 €.
 • Cashbacki on vaja kinnitada 7 päeva jooksul pärast boonuse laekumist.
 • Saadud Cashbackiga ei ole seotud läbimängimisnõudeid.
 • Suurim cashback on 20% kui olete teeninud Legendi tasemest kõrgema koha ning saate VIP kutse
respin kasiino

Respin casino – parim kasiino praegu.

Mängude valik

ReSpini kasiinost leiab väga mitmekülgse valiku erinevaid slotikaid hästi tuntud mängustuudiotelt nagu Play’n Go, PragmaticPlay, Evolution, BigTime Gaming, Slotmill ja paljudelt teistelt. 

Mängude valik ei ole küll nii hoomamatult suur kui mõnel konkureerival kasiinol, aga selle eest on rõhku pandud mitmekesisusele ja kvaliteedile. Valikust leiab Jackpoti mängud, Megaways ja populaarsed Raamatute mängud nagu „Book of the Fallen“ „Book of Gold“, lauamängud nagu Hold’em Poker, bakaraa, blackjack, rulett. 

Samuti on olemas nagu heaks tavaks juba saanud eeskujulik Live-kasiino, kus saad õnne proovida reaalajas krupjeedega mängides või lahedaid Võta või Jäta stiilis teleshow mänge proovides.

ReSpin kasiino mänguvalikust leiab midagi huvitavat nii tulihingeline slotikeerutaja kui ka live-kasiino guru. 

Mängude valimine ja menüüs liikumine on tänu hästi läbimõeldud ja loogilisele disainile väga kiire ja lihtne. Menüü värvivalik on mõnusalt rahulik ja matjas, silmale hea vaadata ja ei karju kriiskavates värvides vastu. 

Mänge saad valida otsinguribalt nii stuudio, mängutüübi, nime kui ka temaatika kaudu. Mängud on rippmenüüdes ka eraldi gruppideks jaotatud. Kategooria „Kuum“ alt leiad kasiino kõige populaarsemad mängud.

RTP ja kategooriad

Mängude tagasimakseprotsendid ehk RTP on tipptasemel. See näitab, et mänguvalik on tehtud läbi mõeldult ja mängijat silmas pidades. Samuti leiab iga mängu avades selle konkreetsed omadused nagu volatiilsus, maksimaalne kordaja, tabamusmäär. See nüanss lisab jällegi läbipaistvust ja kasutusmugavust. 

ReSpin mängude valik on lihtsalt ja selgelt kategoriseeritud Kasiino ja Live-kasiino mängudeks

Kasiino mängud on veel omakorda jagatud erinevatesse gruppidesse, nagu uued mängud, Megaways ja osta boonus mängud, jackpotid, Raamatute mängud. Kategooria Kuum all leiab kõige populaarsemad mängud. 

Need kategooriad lihtsustavad mängude valiku protsessi, aidates sul kiiresti leida oma eelistatud mänge.

Live kasiino mängud on samuti jagatud erinevateks kategooriateks nagu Teleshow mängud, Live Blackjack, Live Rulett, Live Baccarat, Live Pokker, Täringud, Vip lauad. Huvitava võimalusena pakub ReSpin krupjeesid väga erinevates keeltes.  

Live-kasiino & spordiennustused

ReSpin live-kasiino pakub Evolutioni ja Pragmatic Play vahendusel eeskujuliku valiku erinevaid kasiinomänge, sealhulgas kõiki populaarseid, nagu rulett, blackjack, pokker ja baccarat, ning meelelahutuslikke mängusaateid. Samuti on mänguvalikus täringumängud nagu Craps live, Football Studio Dice, Boom City ja Lightning Dice. 

ReSpin kasiinos puudub spordiennustuste portaal, vähemalt esialgu. Kuigi on on teada, et enne Euroopa 2024. aasta Meistrivõistluseid on tulemas spordiennustuste portaal, siis hetkel pole veel päris kindel, kas see saab olema integreeritud ReSpin kasiino külge või tuleb sellest täiesti eraldiseisev portaal. Kindlasti anname uudistest teada kui peaks midagi konkreetsemat selguma. 

ReSpin sisse- ja väljamaksed

ReSpin sisse-ja väljamakseid vahendab hästi tuntud ja usaldusväärne Zimpler Pay N Play makselahendus. See on mängijale kiire ja lihtne kuid samas turvaline lahendus kuna kogu maksete teostamine on krüpteeritud.

 • Sissemaksete ja väljamaksete tegemise meetod: Zimpler pakub makselahendusi läbi internetipanga. 
 • Saadaval olevad pangad: Tehinguid saab teha suuremate Eesti pankade, nagu Swedbank, SEB, Luminor ja LHV kaudu. Kahjuks pole COOP pank veel valikus.
 • Tehingute kiirus: Nii sissemaksed kui ka väljamaksed on reeglina väga kiired, raha jõuab mängija pangakontole tavaliselt mõne minuti jooksul.
 • ReSpin minimaalne sissemakse: deposiidi minimaalne summa on 10 €

ReSpin väljamakse & muu baasinfo

Võitude väljavõtmine on tänu Zimpler makselahendusele lihtne ja kiire, ei mingeid üleliigseid liigutusi ja menüüdes ekslemist.  

 • Minimaalne väljamakse: väljavõtete minimaalne summa on 10 eurot.
 • Maksimaalne väljamakse: limiidid on kehtestatud 50 000 € ööpäevas.
 • Väljamakse tingimused: makse peab toimuma samale kontole, mida kasutati esialgse sissemakse tegemiseks. 

ReSpin klienditugi

 • ReSpin pakub mängijatele kahte peamist võimalust klienditoega kontakteerumiseks: e-posti ja live-chati akent. Live Chati aknas saab suhelda nii klienditeenindajaga kui ka juturobotiga, mis pakub edukalt vastuseid korduvatele küsimustele.

Klienditugi

ReSpin – vastustundlik ehk jätkusuutlik mängimine

ReSpin meeskond näib võtvat hasartmängusõltuvust väga tõsiselt, et mängimine oleks ja jääks eelkõige lõbusaks ja meelelahutuslikuks tegevuseks ja ei hakkaks igapäeva elu segama on oluline, et mängijad mõistaksid hasartmängude riske ja hoiaksid mängimist kontrolli all. ReSpin kasiino nimetab vastutustundlikku mängimist oma veebilehel jätkusuutlikuks, sest mõistab, et oma klientide heaolu peegeldub ka nende endi ärimudeli edus.

Respin kasiino pakub mitmeid vahendeid ja teenuseid, et aidata mängijatel hoida oma mänguharjumustel pilk peal. Mängusõltuvuse ennetamiseks on loodud enesekontrolli tööriistad, mis võimaldavad mängijatel seada piiranguid ja kontrollida oma mänguharjumusi.

Kasutajakonto haldamise võimalused:

 • Mängijad saavad oma kontole seada enesevälistuse või mänguaja piirangu. Samuti panustamise ja kaotuselimiite. See võimaldab neil piirata mänguaega või kehtestada kaotuslimiidi kindlaksmääratud ajaperioodiks. 
 • Nii kaotuslimiidi kui ka panustamislimiidi osas lähtestatakse päevalimiit iga 24 tunni järel alates selle kehtestamisest. Samamoodi toimivad nädala- ja kuulimiidid vastavalt 7- ja 30-päevases tsüklis. Aktiivse limiidi vähendamine jõustub kohe. Limiidi suurendamiseks või eemaldamiseks on aga 48-tunnine ooteaeg, enne kui muudatused jõustuvad.
 • Kui mängija soovib oma kontot ajutiselt või alaliselt sulgeda, saab seda teha samuti oma profiili kaudu või võttes ühendust ReSpin klienditoega.
 • Küsimuste või murede korral on mängijatel võimalus pöörduda klienditoe poole kas live-vestluse kaudu või saates e-kirja aadressile [email protected] 
 • Täiendav teave ja praktilised nõuanded vastutustundliku mängimise kohta on saadaval ka ReSpin veebilehel, aidates mängijatel teha teadlikke ja ohutuid valikuid oma mänguharjumuste suhtes.

ReSpin app – Milline on ReSpin mobiilis?

ReSpin kasiino mobiiliversioon näeb võrratu välja. Tundub, et kasiino veebileht ongi disainitud eelkõige mobiiliekraanile. Mängukogemus mobiiliversioonil oli sujuv ja probleemideta. Tore on ka see, et ReSpin ei nõua sinult järjekordse rakenduse alla laadimist. Kõik töötab ilusti ja lihtsalt veebilehte avades. Nii võid käigu pealt kiirelt ja mugavalt mõne mängu teha.

Meie testis töötas ReSpin tõrgeteta nii Androidi kui ka iOS-i peal. Menüüdes liikumine on mugav ja loogiline. Veebilehe disain on silmale kena vaadata, seda tänu nii värvivalikule kui ka menüüde paigutusele. 

ReSpini kasiinos mängimine nutitelefoni ekraanil on väga meeldiv kogemus, tegu on võibolla ühe parima kasiinoga telefoniekraanil. Soovitame seda proovida kerge südamega. Mõni tüütu bussisõit või järjekorras ootamine võib selle abil muutuda palju talutavamaks.

KKK

Jah, ReSpin Casino pakub tasuta spinne.

 • Tasuta keerutused, mille väärtus on 0.10€ keerutuse kohta
 • Super spinnid, mille väärtus on 0.50€ keerutuse kohta
 • Mega keerutused, mille väärtus on 1€ keerutuse kohta

Kõik võidud on ilma täiendava läbimängimise nõudeta. Tasuta keerutusi võid saada Õnneratast veeretades. ReSpin kasiino mängijad saavad keerutada õnneratast peale esimest sissemakset või iga uue taseme puhul.

ReSpin kasiino pakub kiireid väljamakseid, kasutades Zimpler N Play lahendust, mis võimaldab mängijatel teha nii sissemakseid kui ka väljamakseid kiirelt ja turvaliselt. Väljamaksete protsess on lihtne ja raha jõuab mängija pangakontole tavaliselt vaid mõne minuti jooksul. ReSpin toetab väljamakseid läbi peamiste Eesti pankade, nagu Swedbank, SEB, Luminor ja LHV kahjuks ei ole hetkel COOP pank nende valikute seas.

Respin kasiino pakub 10€ suuruse deposiidi eest tervitusboonusena 300€. Tervitusboonus koosneb kolmekümnest võrdsest osast (30 x 10€). Esimese boonuse saad tehes esimese sissemakse, järgmised boonuseosad saad välja lunastada punkte teenides. Iga kogutud 400 XP (kogemuspunkti) eest saad 10 € boonust. Arvestada tuleb, et slotimängud annavad tavaliselt 1 XP iga panustatud 1 € kohta. Igat boonuse osa tuleb käsitsi aktiveerida. Kui boonust ei aktiveerita 7 päeva jooksul siis see tühistatakse.

Enne esimese sissemakse tegemist on võimalik aktiveerida tervitusboonus või jätta see mitteaktiivseks. Vaikimisi on boonus aktiveeritud. Kui otsustada esimese sissemakse käigus tervitusboonust mitte aktiveerida, on 30 päeva aega aktiveerida see Minu Preemiad sektsioonis, vastasel juhul see tühistatakse