Firespin ülevaade

Checkmark Tõeliselt tulikuum kasiino!
Checkmark Iganädalane cashback kuni 15%
Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Boonus 100% boonus kuni 100€

Firespin kasiino – ülevaade, boonused & väljamaksed

Üle 3000 mängu, tulikuumad pakkumised ja igapäevased auhinnamängud – Firespin kasiino lubab sütitada mängukire ja hoiab suure auhinnafondiga põnevuse laes.

Tegemist on täiesti uue, alles 2023. aasta juulis avatud kontovaba kiirkasiinoga. Mängu alustamine on imelihtne ja mängimine turvaline.

Järgnev kasiino ülevaade annab infot kasiino boonuste, erinevate kampaaniate ning sisse ja väljamaksete kohta. Firespin.com on kasiino ilma registreerimata ehk kiirkasiino. See tähendab, et mängukonto saad teha endale imekiirelt esimest sissemakset tehes. Kasiino omanik ja haldaja on Küprosel registreeritud Njord Vantage Services LTD. Firespin  kasiinol on olemas Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevusluba ja litsentsid, mis tõendab, et kasiino vastab kõigile standarditele ja järgib Eesti Vabariigi seaduseid. 

Kõik saadaval olevad mängud on tuntud ja tunnustatud mängutootjate nagu NetEnt, Pragmatic Play, Genesis, Red Tiger, Play’n GO arendatud. Seega on mängijatele tagatud igati turvaline mänguelamus.Sisse- ja väljamaksed toimivad Brite makseviisi abil kiirelt ja turvaliselt. Toetatud on kõik Eestis tegutsevad suuremad pangad, Swedbank, SEB, Luminor, COOP ja LHV. Autentimiseks saab kasutada Smart-ID ja Mobiil-ID lahendusi.

Plussid & miinused

Plussid Mängimiseks ei pea avama kontot 

Plussid Väljamaksed on ülikiired, võimalik teha väljamakseid e-rahakotti

Plussid Suurepärane mängude valik

Plussid Minimaalne sissemakse alates 1€

Miinused Puudub lojaalsusprogramm, tervitusboonus on tagasihoidlik

Miinused Klienditoel puudub telefoninumber ja teenindus on vaid inglise keeles

Miinused Spordiennustuste tegemise võimalus puudub

Firespin kasiino boonused & kampaaniad

Ei saa salata, et Firespin kasiino tervitusboonus on võrdlemisi tagasihoidlik 100% kuni 100€. Tervitusboonus tuleb 24 tunni jooksul ära kasutada ning 50-kordne läbimängimiskohustus on samuti üsna kõrge. Kahjuks ei kaasne tervitusboonusega ka tasuta spinne. Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on 25€.

Tähelepanu köidavad hoopis mitmed Pragmatic Play erakordsed kampaaniad. Mille auhinnafondid live-kasiinos ulatuvad 500 000 euroni ning slotimängudes kuni 2 000 000 euro suuruse auhinnafondini.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Firespin ei hiilga hetkel oma lojaalsusprogrammi ega erinevate boonustega kuid tegu on ka väga uue tegijaga. Kindlasti ei tasu kasiinot maha kanda pigem tasub silm peal hoida, mis põnevat sealt tulema hakkab. Kindlasti tasub osa võtta suure auhinnafondiga kampaaniast Drops and Wins.

Firespin tervitusboonus

Nagu eelnevalt mainitud on Firespin tervitusboonus pigem tagasihoidlik. Esimese sissemakse tegemisel alates 25€ kuni 100€, saad oma mängukontole sissemakse suurusega võrdse boonuse. Seega kui laed kontole näiteks 25€, saad tervituseks täpselt sama palju raha juurde.

Mida peaks teadma Firespin kasiino tervitusboonusest? 

  • Ajalimiit: kehtib 24 tundi.
  • Läbimängimisnõuded: boonusele ja sissemaksele kehtib 50-kordne läbimängimiskohustus.
  • Kvalifitseeruvad mängud: mängude nimekirja, mille puhul ei saa boonuseid kasutada, leiad kui avad veebilehe all oleva lingi: Boonuse Reeglid

Mängude valik

Firespin kasiino mängude valik on niivõrd uue kasiino kohta vägagi muljetavaldav. Valikus on üle 3000 erineva mängu

Mängude leidmiseks on olemas otsinguriba, mille abil on võimalik otsida omale meelepäraseid mänge mängutootja nime järgi. Mängud on avalehel jaotatud järgmistesse kategooriatesse: slotid, populaarsed, live-kasiino, lauamängud ja kõik mängud.

Mängutootjate nimekirjast leiab tuttavad ja usaldusväärsed nimed nagu Bgaming, NetEnt, Pragmatic Play, Play’n Go, Alchemy Gaming, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming.

Populaarseimad mängud Firespin kasiinos on Pragmatic Play vägev slotikas „Wild West Gold Megaways“ ja NetEnti „The Wish Master Megaways“

Lisaks tohutule slotika valikule on olemas ka live-kasiino, mitmed lauamängud nagu blackjack, bakaraa ja rulett. Nautida saab mitmeid kaasahaaravaid mängu otsesaateid nagu „Vegas Ball Bonanza“, „Monopoly Big Baller“ või „Snake & Ladders live“. Otsesaated toob sinuni Pragmatic Play ja Evolution Gaming.

Live-kasiino

Firespin live-kasiino on mängude poolest veel üsna väikese valikuga kuid kogu klassika on ilusti esindatud, live-versioone on mängudest nagu blackjack, rulett, bakaraa ja pokker. 

Meie arvates teevad Firespin live-kasiino eriliseks eelkõige Evolution Gaming ja Pragmatic Play vahendatud otsesaated ja mängušõud nagu „Funky Time“, „Mega Wheel“, „Boom City“ ja „Snake & Ladders Live“. Live-kasiino diilerid on väga professionaalsed ning otseülekanded ülimalt kaasahaaravad. 

Kindlasti täieneb Firespin live-kasiino mänguvalik ajapikku veel jõudsalt, potentsiaal saada parimaks turul tegutsevaks live-kasiino pakkujaks on Firespin kasiinol täiesti olemas.

Firespin kasiino on tulikuum!

Sisse- ja väljamaksed

Aeg võidud välja võtta või tervitusboonuse saamiseks esimene sissemakse teha?

Sisse- ja väljamaksed toimivad tänu Brite makselahendusele turvaliselt ja kiirelt. Makseid saad teha kõigi Eestis tegutseva viie suurema panga kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, COOP ja LHV. Oma deposiidi saad teha MasterCardi ja VISA pangakaartide abil.

Standardne minimaalne väljamakse on 20€. Mängima saab minna aga juba ühe euro eest. Minimaalne sissemakse summa on vaid 1€. Ei juhtu tihti, et mängurõõmu saab otsima minna juba nii väikse sissemaksega.

Firespin Maksimaalne päevane väljamaksesumma on 10 000€. Väljamakseid töödeldakse esimesel võimalusel, kuid tuleb meeles pidada, et mõne makseviisi töötlemiseks kulub kuni viis tööpäeva. Kõik sissemaksed tuleb enne väljamakset 1x läbi mängida. 

Väljamakse

Väljamakseid töödeldakse esimesel võimalusel, kuid arvestada tuleks vähemalt viie tööpäevaga, olenevalt valitud makseviisist. Väljamakseid on võimalik teha pangaülekandega kõigi viie suurema Eestis tegutseva panga kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, COOP ja LHV). Toetatud on ka e-rahakotid Mifinity, Jeton, MuchBetter, Crypto. Minimaalne väljamakse summa on 20€ ja maksimaalne 10 000€.

kui väljamakse millegi tõttu on jäänud venima, saad võtta ühendust veebipõhise tugiteenusega, saates e-kirja aadressile [email protected].

Firespin kasiino omab tegevusluba Eesti Maksu- ja Tolliametilt. See tähendab, et sulle kui mängijale on kõik kasiinost saadud võidud tulumaksuvabad.

Firespin klienditugi

Klienditugi

Kas Firespin kasiino on usaldusväärne ja turvaline?

Firespin kasiino omanik ja haldaja on Küprosel registreeritud Njord Vantage Services LTD. Kasiinol on olemas kõik vajalikud litsentsid ja tegevusluba, mille on alles 2023. aasta juulis väljastanud Eesti Maksu- ja Tolliamet. EMTA poolt väljastatud hasartmänguload: HKL000400, HKT00007, näitavad, et tegu on igati usaldusväärse teenusepakkujaga. 

Samuti on kõik kasiinos pakutavad mängud, usaldusväärsete tarkvaraarendajate loodud. Nende mängude puhul võid kindel olla, et kõik võidud mängitakse välja ausalt ja õiglaselt juhuslikkuse printsiibi alusel.

Kuigi eestlaste seas veel pisut võõras, on Rootsi tarkvaraarendaja Brite AB makselahendus saamas kiirkasiinode seas valdavaks makseviisiks. Tegemist on turvalise ja tunnustatud makselahendusega.

Meie hinnangul on Firespin kasiino tegevus läbipaistev ja aus, tegu on usaldusväärse ja turvalise veebikasiinoga kus mängides ei pea muretsema oma raha või andmete turvalisuse pärast.

Vastustundlik mängimine

Firespin kasiino peab end sotsiaalselt vastutustundlikuks ettevõtteks ja võtab vastutustundlikku mängimist väga tõsiselt. Kasiino avalehelt leiab pika ja väga põhjaliku vahelehe, mis on pühendatud vastutustundlikule mängimisele ja kus on võimalik teada saada, mida teha kui mängimine on saamas probleemiks.  

Võimalik on määrata nii sissemakse kui ka kaotuse piirmäära. See võimaldab piirata rahasummat, mida võid teatud aja jooksul kaotada.

Sissemakselimiiti ja kaotuse piirmäära saad määrata päeva-, nädala- ja kuu kaupa. Sissemakse limiit hakkab kehtima koheselt. Oma mängupiiranguid saad igal ajal värskendada. Kui aga soovid mängulimiite tõsta, siis kehtib sellele automaatne 48-tunnine viivitus. Mängulimiitide langetamine on seevastu alati võimalik koheselt.

Pikema pausi võtmiseks on võimalik määrata juurdepääsukeeld 1, 2, 3 või 6 kuuks. Pärast valitud perioodi möödumist avaneb konto automaatselt uuesti ja saad taas sisse logida.

Firespin kasiino veebilehel on lisaks konkreetsetele abinõudele veel palju informatsiooni erinevate eneseabiorganisatsioonide ja enesehindamise kohta.

Firespin äpp – Milline on Firespin mobiilis?

Firespin kasiinol pole küll eraldi mobiilirakendust kuid meie hinnangul näeb kasiino veebileht mobiiliekraanil isegi ilusam ja loogilisem välja kui arvutiekraanil. 

Menüüdes liikumine ja mängude mängimine on sujuv ja lihtne. Helikvaliteet on hea ning värvivalik silmale meeldiv vaadata. Mobiilseadmes on kasiinos mängimine muretu ja lõbus.

KKK

Kahjuks tervitusboonusega tasuta spinne ei pakuta, aga aeg-ajalt võib mõne spetsiifilise mängufunktsiooniga saada tasuta keerutusi.

Tänu Brite makselahendusele on väljamaksed väga kiired, reeglina läheb aega mõned minutit, olenevalt valitud makseviisist võib ka minna kuni viis tööpäeva.

Firespin pakub tervitusboonust kõigile uutele mängiatele, selleks tuleb teha vähemalt 25€ suurune sissemaks.