Blackjack internetis

Koduleht » Blackjack netikasiinod Eestis – täielik ülevaade & õpetus [2024]
Blackjack Eestis

Kas plaanid netikasiinos pisut blackjacki nautida? Kui jah, siis oled õiges kohas. Siit samast leiad täieliku nimekirja parimatest Blackjack netikasiinodest Eestis.

Aga see pole veel kõik. Meie kogenud meeskond teeb sulle detailse ülevaate kõigest, mida peaksid blackjacki mängimisel silmas pidama.

Teame väga hästi, et üks asi on blackjacki taguda sõpradega köögilaua ümber. Täiesti teine asi on aga sukelduda sellesse virr-varri, mis sind online kasiinodes ees ootab. Läksime!

Parimad Eesti veebikasiinod blackjacki mängimiseks

Siit samast alt leiad nimekirja kasiinodest, kus on hea blackjacki mängida. Loomulikult ootavad sind parimates Eestis blackjacki netikasiinodes ees ka rammusad boonused!

Kanuuna logo

Kanuuna

Checkmark Läbimängimiseta tasuta keerutused
Checkmark Välkkiired väljamaksed
Checkmark Suurepärased kampaaniad
Boonus 200 tasuta spinni ilma läbimängimiseta

Firespin logo

Firespin

Checkmark Tõeliselt tulikuum kasiino!
Checkmark Iganädalane cashback kuni 15%
Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Boonus 100% boonus kuni 100€

Nuts casino logo

Nutz

Checkmark Kõige populaarsem kiirkasiino
Checkmark Nutz Coins lojaalsusprogramm
Checkmark Välkkiired väljamaksed
Boonus Maksa 10€, saa 30€ mängimiseks

Blackjack: mida mängust oodata ja miks seda mängitakse?

Kui sa oled alles algaja, siis ei pruugi su kokkupuuted blackjackiga eriti põhjapanevad olla. Eestis ei ole see kunagi olnud mäng, mida näiteks keegi lapsena oma vanavanemate kõrvalt selgeks õpiks.

Kindlasti ei ole blackjack nagu slotikad ehk harjutamine pole ainult tehniline küsimus. Aja möödudes õpid tegema paremaid ja targemaid valikuid mängusiseselt

Esmalt on oluline teada, et konkreetsed reeglid võivad veebis oleneda blackjacki versioonist. Isegi kui mängid mingit variatsiooni, siis võid õnneks olla kindel, et üldine point on alati sama.

Sinu eesmärk on saada kokku 21 punkti. Kui see ei õnnestu, siis peaksid saama sellele ilusale numbrile vähemalt nii lähedale kui võimalik. Sul on vaja diilerit võita!

Blackjacki reeglitest pisut lähemalt

Tavalises blackjackis jagatakse igale mängijale kõigepealt 2 kaarti. Kui sa mängiksid lauas mitme mängijaga, siis on täiesti võimalik, et ühe ja sama sessiooni tulemusena diiler võidab ühtesid mängijaid, ent teistele kaotab.

Kusjuures sul kui mängijal on võimalik igal korral teha otsus: kas tahad endale ühe kaardi juurde võtta või jääd olemasoleva punktisumma juurde seisma.

 • Soovid võita? Sa pead saama kokku 21 punkti ja diileril ei tohi samuti olla 21 punkti. Kui ta saab samal ajal 21, siis sa ei ole võitja.
 • Soovid võita, aga 21 ei tule kokku? Sel juhul pead saama punktisumma, mis on diileriga võrreldes 21-le lähemal.
 • Oletame, et sina saad 20 ja diiler 18. Sel juhul oled kenasti võitnud. Lihtsalt pead olema täiesti kindel, et sinu numbrite summa ei ületa 21.
 • Iga numbrikaardi väärtus ongi nende numbriline nimiväärtus.
 • Pildikaardid on kõik 10 punkti, nii et sellega tuleb alati arvestada – mõnikord on see hea, mõnikord halb.
 • Kui sulle maandub äss, siis selle puhul on tavaliselt valida 1 ja 11 vahel väärtus.

5 enim levinud viga blackjacki mängimisel

#1: Emotsioonidele allumine

Üks suuremaid vigu, mida blackjacki mängijad teevad, on emotsioonidele allumine. Blackjack peaks olema mõistuspärane hasartmäng, kus iga otsus põhineb loogikal ja statistikal, mitte tunnetel.

Tihti juhtub, et pärast mitut järjestikust kaotust muutuvad mängijad ärevaks või pettunuks ja hakkavad tegema läbimõtlemata otsuseid – näiteks suurendavad panuseid, et kiiresti kaotatud raha tagasi võita.

Või isegi kõrvale kalduda baas strateegiast (ingl. k. basic strategy)  lootuses pöörata mäng enda kasuks. Selline käitumine suurendab aga ainult maja eelist ja viib pikemas perspektiivis suuremate kaotusteni.

#2: Baas strateegiast kõrvalekaldumine

Blackjackis on baas strateegia – matemaatiliselt optimeeritud käikude kogum, mis annab mängijale parima võimaliku võimaluse mängus edu saavutada.

Paljud mängijad teevad vea, et ei järgi seda strateegiat rangelt. Olgu põhjuseks soov katsetada või vale arusaam, et nad suudavad mängu intuitiivselt “lugeda”.

Kõrvalekaldumine baas strateegiast suurendab pikemas perspektiivis maja eelist. Õige strateegia järgimine ei garanteeri võitu iga kord, aga see minimeerib riski ja suurendab võiduvõimalusi pikemas vaates.

#3: Panuste kontrolli kaotamine

Panuste suuruse kontrolli all hoidmine on üks olulisemaid aspekte edukas blackjacki mängus. Mõned mängijad teevad vea, suurendades panuseid pärast kaotust lootuses kiiresti kaotatu tagasi võita.

Või siis mängides liiga suurte panustega, mis ei vasta nende mängueelarvele. Selline käitumine võib viia kiirete ja suurte kaotusteni, mis võib mõjutada mängija võimet jätkata mängimist või panna neid finantsiliselt raskesse olukorda.

Panuste suurust tuleks alati kohandada vastavalt oma mängueelarvele ja järgida kindlat panustamise strateegiat.

#4: Mängu variatsioonide ja erireeglite eiramine

Blackjacki mängimisel internetis kohtab sageli erinevaid mänguvariatsioone, millel võivad olla oma unikaalsed reeglid ja maja eelised.

Paljud mängijad teevad vea, eeldades, et kõik blackjacki mängud on ühesugused, ja ei kohanda oma strateegiat vastavalt mängu eripäradele.

Mõned variatsioonid võivad pakkuda mängijale paremaid võiduvõimalusi, samas kui teised suurendavad maja eelist. Mängijad peaksid alati tutvuma mänguvariatsiooni reeglitega ja mõistma, kuidas need mõjutavad mängu dünaamikat ja nende võiduvõimalusi.

#5: Informatsiooni puudumine

Informeeritud otsuste tegemine on iga eduka blackjacki strateegia alus.

Mõned mängijad alustavad panuste tegemist ilma piisava ettevalmistuseta – nad ei ole tutvunud baas strateegiaga, ei mõista mängu matemaatilist poolt ega tea, kuidas erinevad mängureeglid võivad mõjutada maja eelist.

Enne mängima asumist peaks iga mängija investeerima aega õppimisele ja harjutamisele, kasutades selleks tasuta mänge või simulatsioone. Mida rohkem te teate, seda paremaid otsuseid te teete ja seda suurem on teie võimalus mängus edu saavutada.

Baas strateegia blackjackis

Kui räägime esimesest põhimõttest blackjacki põhistrateegias, mis puudutab kaarte võtmist (hit) ja seismist (stand), siis on see oluline mängijate jaoks, kuna see otsustab nende käe tugevuse ja järgnevad tegevused.

 1. Kui mängija käe väärtus on madal, näiteks 11 või vähem, siis on tavaliselt soovitatav võtta lisakaarte, et suurendada võimalust saada käsi, mis on väärtuslikum ja lähemal 21-le.
 2. Teisalt, kui mängija käe väärtus on juba 17 või rohkem, siis seismine on tavaliselt parem valik, kuna risk ületada 21 ja kaotada on suurem.
 3. Teine oluline aspekt blackjacki põhistrateegias on topeltamine (double down) ja jagamine (splitting). Topeltamine võimaldab mängijal kahekordistada oma algset panust pärast kahe esimese kaardi jagamist, kui nad usuvad, et nende käsi on tugev ja neil on suurem võimalus võita.
 4. Jagamine aga toimub siis, kui mängijal on kaks sama väärtusega kaarti ja nad otsustavad neid kaarte eraldi käedena mängida. Näiteks, kui mängijal on kaks kaarti väärtusega 8, on neil võimalus need kaardid jagada kaheks eraldi käeks ja jätkata mängu nende kätega eraldi.

Mõlemad topeltamine ja jagamine on strateegilised võimalused, mis nõuavad tähelepanu mängija käele ja diileri avatud kaardile.

Õigeaegne ja mõistlik otsustamine nende võimaluste kasutamisel võib oluliselt suurendada mängija võiduvõimalusi. See nõuab aga teadmist, millal neid võimalusi kasutada ja millal mitte, mis on oluline osa blackjacki põhistrateegiast.

Diileri avatud kaardi mõju

Diileri avatud kaardi mõju blackjacki põhistrateegias on äärmiselt oluline, kuna see võib mõjutada mängija otsuseid ja käitumist mängu käigus.

 1. Mängija peab hoolikalt jälgima diileri nähtavat kaarti ning seejärel tegema oma otsuse vastavalt sellele teabele. Kui diileri avatud kaart on madal, näiteks 2 kuni 6, näitab see, et diileri käe väärtus on tõenäoliselt madal ja tal on suurem risk ületada 21, mis annab mängijale strateegilise eelise.
 2. Kui diileri avatud kaart on madal, võib mängija valida olla vähem agressiivne ja riskida vähem. See tähendab, et nad võivad olla valmis seisma ka madalama käeväärtusega, kui tavaliselt oleks soovitatav kaarte võtta.
 3. Näiteks, kui mängija käes on 12 või 13 ja diileri avatud kaart on 5 või 6, siis on mängijal suurem tõenäosus, et diiler ületab, kui ta võtab lisakaarte. Seetõttu võib mängija otsustada seista ja loota, et diiler läheb üle 21.
 4. Samuti võib diileri avatud kaart mõjutada mängija otsust topeltamise ja jagamise osas. Kui diileril on madal avatud kaart, siis mängija võib olla rohkem valmis topeltama või jagama, kui nende käed vastavad vastavatele kriteeriumidele.
 5. See annab mängijale võimaluse suurendada oma panuseid ja potentsiaalselt suurendada võiduvõimalusi, kui diileri käe tugevus näib olevat nõrk.
 6. Kuid mängijal peab olema ettevaatlik, sest diileri avatud kaart ei anna alati täpset pilti tema käe tugevusest. Näiteks võib diileril olla 6 avatud kaart, kuid tema teine kaart võib olla näiteks 10 väärtusega, mis annab talle kokku 16 punkti.

Seega, kuigi diileri avatud kaart võib olla madal, võib ta siiski saada tugeva käe. Seetõttu on oluline, et mängija kasutaks diileri avatud kaardi teavet strateegiliselt, kuid samal ajal arvestaks ka võimalike riskidega.

Lightning Blackjack: naudi uue ajastu blackjacki

Kui mängid rahaga, siis saad oma õnne testida ning kui fortuuna sulle naeratab, siis pole mingi küsimus oma võidud pangakontole üle kanda. Just see lisab korralikult adrenaliini ja põnevust mängukogemusele juurde.

Pole midagi hullemat, kui mängid tasuta kasiino mängu ning näed, kuidas võitsid kümneid tuhandeid eurosid. Kui sama juhus oleks ette tulnud päris rahaga mängides, siis saanuks sa endale korraliku auhinnapoti väljamaksena koju viia.

Mängu RTP ja strateegia

Lightning Blackjacki avaldatud tagasimakse määr (RTP) on esmapilgul muljetavaldav – 99.56% esimese käe puhul. Siiski, kui arvestada mängu kordajatega, muutub tegelik RTP oluliselt madalamaks.

Wizard of Odds on arvutanud, et maja eelis on tegelikult umbes 17.6%, mis on live-kasiino mängude puhul üsna kõrge. Seetõttu ei ole soovitatav kasutada tavalist blackjacki baas strateegiat, mis on optimeeritud standardse blackjacki jaoks.

Evolution on välja töötanud spetsiaalse Lightning Blackjacki strateegia, mis on kohandatud mängu unikaalsete kordajate jaoks, pakkudes mängijatele juhiseid, kuidas mängida optimaalselt arvestades kordajate mõju.

Kuidas Lightning Blackjack töötab

Lightning Blackjack eristub tavapärasest blackjackist tänu unikaalsele “Lightning Fee” (välgutasu) mehhanismile ja võimalusele koguda 2x kuni 25x väljamakseid, võites kaks järjestikust kätt.

Mängus osalemiseks tuleb maksta iga ringi eest Lightning Fee, mis on 100% algpanusest ja see tasu kasutatakse kordajate väljamaksete rahastamiseks.

Kui mänguaeg sulgub, jaotatakse iga käe väärtusele juhuslikud kordajad, mida kuvatakse diileri taga, lisades mängule täiendava kihi strateegiat ja põnevust.

Võidud Lightning Blackjackis

Kui su käsi võidab diileri, makstakse sinu põhipanus 1:1 või 3:2, kui tegemist on Blackjackiga, ja sulle määratakse sinu võidukäe väärtusele vastav kordaja.

Järgmiseks kätte mängides aktiveerub see kordaja. Kui võidad käe aktiivse kordajaga (tavaliselt järgmine käsi pärast kordaja saamist), suurendatakse sinu põhipanus kuni eelmise välgutasu väärtuseni kordaja võrra.

See unikaalne süsteem lisab traditsioonilisele blackjackile uue dimensiooni, pakkudes mängijatele võimalust suurendada oma võite, kuid nõuab ka uudset lähenemist strateegiale ja panustamisele.

Teised populaarsed blackjacki variatsioonid

Kuna online blackjack on üks populaarsemaid kasiinomänge üle maailma, on hakatud mängijatele pakkuma mitmeid variatsioone, millel kõigil on oma unikaalsed reeglid ja võiduvõimalused.

Siin on ülevaade viiest huvitavast online blackjacki variatsioonist, mis on leidnud tee paljude Eesti mängijate südametesse…

 • Progressive Blackjack lisab klassikalisele blackjackile põneva keerdkäigu, võimaldades mängijatel võita suuri progressiivseid jackpotte. See mänguversioon järgib peamiselt tavapärase blackjacki reegleid, kuid erinevus seisneb selles, et mängijad saavad teha lisapanuse progressiivsele jackpotile.
 • Blackjack Switch on veel üks uuenduslik variatsioon, mis võimaldab mängijatel vahetada kaarte kahe käe vahel. See annab mängijatele suurema kontrolli oma mängu üle ja võimaluse parandada oma võiduvõimalusi.
 • European Blackjack erineb Ameerika Blackjackist peamiselt selles, et diiler võtab oma teise kaardi (tuntud ka kui “hole card”) alles pärast mängijate käikude lõppu.
 • Spanish 21, tuntud ka kui Spanish Blackjack, pakub keerulist twisti, eemaldades kõik 10-väärtusega kaardid tekist, jättes alles ainult näokaardid.

Spanish 21 nõuab tavapärasest erinevat strateegiat ja pakub kõrgemat väljamaksete potentsiaali, muutes selle atraktiivseks variatsiooniks otsivatele mängijatele.

KKK

Online blackjack pakub sarnast mängukogemust traditsioonilisele blackjackile, mida mängitakse kasiinodes, kuid seda tehakse virtuaalselt. Erinevused seisnevad peamiselt mängukeskkonnas – online mängides saad mängida mugavalt oma kodus või liikvel olles, samuti on võimalik mängida mitme käega ja proovida erinevaid blackjacki variatsioone. Online versioonid pakuvad sageli ka lisaboonuseid ja promotsioone, mida füüsilistes kasiinodes ei pruugi olla.

Jah, online blackjackis saab kasutada erinevaid strateegiaid, just nagu päriseluski. Enimlevinud on põhistrateegia, mis põhineb matemaatilisel algoritmil ja annab mängijale nõuanded, millal võtta uus kaart, seista, topelt alla minna või jagada kaarte, sõltuvalt mängija käest ja diileri avatud kaardist. Strateegia kasutamine võib aidata vähendada maja eelist ja suurendada sinu võiduvõimalusi.

RTP (Return to Player) on protsent, mis näitab, kui suure osa panustatud rahast mängijad pikas perspektiivis tagasi võidavad. Näiteks, kui online blackjacki mängu RTP on 99%, siis teoreetiliselt tagastab mäng 99€ iga 100€ kohta, mis sellele panustatakse. Mida kõrgem on RTP, seda väiksem on maja eelis, mis tähendab paremaid võiduvõimalusi mängijatele.