Rulett netis

Koduleht » Rulett netis – suur kokkuvõte & õpetus [2024]
Rulett icon

Legendaarne rulett. “Ja ta keerleb, ja ta keerleb… oppaa!” – jah, Eesti kasiinodest on ikka ruletilaua juurest kuuldud võiduhüüatusi. Nüüdseks on aga suur osa tegevusest internetti kolinud.

Kuigi ruletilauad tavakasiinodes näiteks Tallinnas või Tartus just tolmu ei kogu, siis keskmine ruletifänn haarab praegusel ajal pigem mobiili järele.

Sellepärast oleme sulle kokku pannud kopsaka kokkuvõtte kõigest, mida võiksid online ruleti mängimiseks teada. Muuhulgas anname ka põhjaliku nimekirja kõikidest netikasiinodest, kus on rulett saadaval. Näed ka parimaid pakkumisi, millest saad juba täna kinni haarata.

Kuulikesed veerema ja esimeste võitudeni!

Parimad Eesti veebikasiinod ruleti mängimiseks

Siin ootab sind ees nimekiri netikasiinodest ruleti mängimise jaoks. Avasta ka, millised on mahlasemad boonused uutele mängijatele ja ruletisõpradele!

Kanuuna logo

Kanuuna

Checkmark Läbimängimiseta tasuta keerutused
Checkmark Välkkiired väljamaksed
Checkmark Suurepärased kampaaniad
Boonus 200 tasuta spinni ilma läbimängimiseta

Firespin logo

Firespin

Checkmark Tõeliselt tulikuum kasiino!
Checkmark Iganädalane cashback kuni 15%
Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Boonus 100% boonus kuni 100€

Nuts casino logo

Nutz

Checkmark Kõige populaarsem kiirkasiino
Checkmark Nutz Coins lojaalsusprogramm
Checkmark Välkkiired väljamaksed
Boonus Maksa 10€, saa 30€ mängimiseks

Online rulett Eesti netikasiinodes

Online rulett on üks populaarsemaid hasartmänge maailmas, mis on tuntud oma lihtsuse ja põnevuse poolest. Mängu eesmärk on ennustada, millisele numbrile ruletiratas peatub. Mängijad saavad panustada üksikutele numbritele, numbrite rühmadele, värvi (punane või must) peale, kas number on paaritu või paaris, ja paljudele teistele võimalustele.

Ruleti võlu seisneb osaliselt selles, et see pakub nii suurt hulka panustamisvõimalusi, mis muudab iga keerutuse ettearvamatuks ja haaravaks.

Online kasiinod on võimaldanud ruletimängul jõuda uute mängijateni üle kogu maailma, pakkudes seda klassikalist mängu digitaalses formaadis, mis on kättesaadav nii arvutites kui ka mobiilseadmetes.

Mitmesugused ruleti variatsioonid netis

Erinevad ruleti variandid kodumaistes kasiinodes lisavad mängule veelgi sügavust ja mitmekesisust. Kõige tuntumad variandid on Euroopa rulett, Ameerika rulett ja Prantsuse rulett. Euroopa rulett on tuntud oma mängijasõbraliku struktuuri poolest, kuna sellel on ainult üks null ja majaeelis on seetõttu väiksem.

Ameerika rulett lisab aga teise nulli, mis suurendab kasiino eelist. Prantsuse rulett pakub unikaalseid reegleid nagu “La Partage” ja “En Prison”, mis võivad vähendada majaeelist veelgi, kui pall maandub nullil. Lisaks nendele klassikalistele variantidele on online-kasiinod loonud ka uusi versioone, nagu mitme rattaga rulett ja mini-rulett, pakkudes mängijatele uusi ja huvitavaid viise klassikalise mängu nautimiseks.

Tehnoloogia areng on samuti mänginud olulist rolli online-ruleti evolutsioonis. Täiustatud graafika ja heliefektid loovad realistliku mängukogemuse, samas kui juhuslike numbrite generaatorid tagavad mängu aususe ja ettearvamatuse.

Paljud kasiinod pakuvad ka mobiilirakendusi, mis võimaldavad mängijatel pääseda juurde oma lemmikmängudele sõna otseses mõttes käeulatuses. See tehnoloogiline edasiminek on muutnud online ruleti veelgi ligipääsetavamaks ja nauditavamaks mängijatele üle kogu Eesti.

Strateegiline lähenemine ehk parimad ruleti taktikad

Martingale Süsteem ruleti jaoks

Martingale on kõige tuntum panustamisstrateegia, mida kasutatakse mitte ainult ruletis, vaid ka teistes hasartmängudes. Selle süsteemi põhimõte on lihtne: iga kord, kui mängija kaotab, kahekordistab ta oma järgmise panuse suurust. Kui mängija võidab, naaseb ta algse panuse suuruse juurde.

Eesmärk on, et esimene võit kataks kõik varasemad kaotused ja tooks lisaks sisse algse panuse suuruse kasumi. Kuigi see tundub pealtnäha veatu strateegiana, on sellel märkimisväärseid puudusi, sealhulgas potentsiaal kiiresti jõuda panustamislimiitideni või mängija enda finantsressursside ammendumiseni, eriti pika kaotustejada korral.

Ruletisõprade üks lemmikuid: D’Alembert Süsteem

D’Alembert on progressiivne panustamisstrateegia, mis on konservatiivsem kui Martingale. Selle asemel, et panust kahekordistada peale kaotust, suurendab mängija oma panust ühe ühiku võrra peale kaotust ja vähendab ühe ühiku võrra peale võitu.

See lähenemisviis vähendab riski suurtest kaotustest, mis on iseloomulikud Martingale süsteemile, pakkudes samas võimalust taastada kaotused aeglasemas tempos.

D’Alembert süsteemi kasutades peab mängija olema valmis pikemateks mängusessioonideks, kuna kasumi kogunemine võtab rohkem aega.

Muud strateegiad ruletis

Lisaks Martingale’ile ja D’Alembert’ile on olemas ka teisi strateegiaid, mida ruletimängijad võivad soovida proovida:

  • Fibonacci Süsteem: Kasutab kuulsat Fibonacci jada (0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, …) panuste suuruse määramiseks. Peale kaotust liigub mängija jadas ühe sammu edasi, võidu korral aga kaks sammu tagasi. See süsteem püüab kasutada matemaatilist seeriat kaotuste kompenseerimiseks.
  • Labouchere Süsteem: See on keerulisem strateegia, kus mängija koostab enne mängu algust numbrite rea ja iga panuse suurus on esimese ja viimase numbri summa reas. Võidu korral kustutatakse need numbrid ja järgmine panus põhineb uuel esimese ja viimase numbri kombinatsioonil. Kaotuse korral lisatakse panuse suurus rea lõppu. Strateegia eesmärk on kustutada kogu rida, saavutades planeeritud kasumi.
  • James Bond Strateegia: See on kindla panusega strateegia, mis jagab panuse mitmele erinevale sektorile laual, eesmärgiga katta võimalikult suur osa numbritest. Strateegia nõuab kindlat summat (näiteks 200 eurot) ja jaotab selle summa spetsiifiliselt valitud panuste vahel, nagu kindel summa numbrile 0, suurem summa madalamatele numbritele (1-18) ja ülejäänud summa teatud kõrgematele numbritele. Eesmärk on suurendada võiduvõimalusi, kuid see strateegia ei taga pikaajalist edu ja nõuab suurt algpanust.

Live-kasiino rulett Eesti netikasiinodes

  • Reaalajas videoedastus: Kasutades kõrglahutusega (HD) videotehnoloogiat, edastatakse mängud otse professionaalsetest stuudiotest või päris kasiinodest, tagades selge ja sujuva mängukogemuse.
  • Interaktiivsus: Mängijad saavad suhelda diilerite ja tihtipeale ka teiste mängijatega reaalajas vestlusfunktsiooni kaudu, lisades mängule sotsiaalse dimensiooni.
  • Mängu jälgimine: Täiustatud tarkvara võimaldab mängijatel jälgida mängu kulgu detailselt, sealhulgas panuste tegemist, ruletiratta keerutamist ja palli peatumist.
  • Innovatiivsed variandid: Mõned kasiinod pakuvad unikaalseid variante, nagu mitme palliga rulett või mitme rattaga rulett, pakkudes mängijatele uusi kogemusi ja võiduvõimalusi.

Miks Eesti mängijad armastavad live-kasiino ruletti…

  • Autentsus: Live-kasiino rulett pakub mängijatele kõige autentsemat kogemust, jäljendades päris kasiino atmosfääri ja dünaamikat.
  • Ligipääsetavus: Mängijad saavad nautida live-kasiino ruletti igal ajal ja igas kohas, kus on internetiühendus.
  • Professionaalsed diilerid: Diilerid on koolitatud professionaalid, kes mitte ainult ei juhi mängu, vaid ka suhtlevad mängijatega, lisades mängule inimliku puudutuse.

18 ruleti terminit, mida peaksid kindlasti teadma

Kui mängid rahaga, siis saad oma õnne testida ning kui fortuuna sulle naeratab, siis pole mingi küsimus oma võidud pangakontole üle kanda. Just see lisab korralikult adrenaliini ja põnevust mängukogemusele juurde.

Pole midagi hullemat, kui mängid tasuta kasiino mängu ning näed, kuidas võitsid kümneid tuhandeid eurosid. Kui sama juhus oleks ette tulnud päris rahaga mängides, siis saanuks sa endale korraliku auhinnapoti väljamaksena koju viia.

1. La Partage

Prantsuse ruletis kasutatav reegel, mille kohaselt kaotavad mängijad ainult poole oma paarisraha panusest, kui pall satub nullile. See reegel vähendab oluliselt maja eeliseid paarisraha panuste puhul.

2. En Prison

Veel üks Prantsuse ruleti eksklusiivne reegel, mis sarnaneb La Partage’ile. Kui pall satub nullile, siis mängija paarilise raha panus “vangistatakse” ja ta saab järgmisel keerutusel veel ühe võimaluse võita.

3. Sisemine panus

Panused, mis on tehtud numbritele endile või väikesele numbrikombinatsioonile laua sisekujunduses. Nendel panustel on suuremad väljamaksed, kuid väiksemad võiduvõimalused.

4. Välised panused

Panused, mis on tehtud taskute erinevatele positsioonigruppidele, taskute värvidele või sellele, kas võidunumber on paaritu või paaritu. Need panused pakuvad väiksemaid väljamakseid, kuid suuremaid võiduvõimalusi.

5. Otsene panus

Panus, mis on tehtud ühele numbrile, sealhulgas nullile (ja topeltnullile Ameerika ruletis). See panus pakub kõrgeimat väljamakset 35:1.

6. Jagatud panus

Panus kahele kõrvuti asetsevale numbrile ruletilauas, mis tehakse, asetades žetoonid kahe numbri vahelisele joonele.

7. Tänavapanus

Panus kolmele järjestikusele numbrile, mis asuvad samal real. Panus paigutatakse rea lõppu.

8. Nurgapanus (või ruut)

Panus neljale numbrile ruudukujulises paigutuses. Mängumärgid paigutatakse nelja numbri ristumiskohale.

9. Joonte panus

Panus kahele kõrvuti asetsevale numbririvile, mis hõlmab kokku kuus numbrit. Mängumärgid paigutatakse kahe rea ristumiskohale.

10. Veergude panus

Panus kõigile 12 numbrile mis tahes kolmes vertikaalses reas (veerus) ruletilaua kujunduses.

11. Dozen Bet

Panus esimesele (1-12), teisele (13-24) või kolmandale (25-36) kaheteistkümnest numbrist koosnevale rühmale.

12. Kõrge või madal panus

Välispanus sellele, kas võiduarv on madal (1-18) või kõrge (19-36).

13. Punane või must

Välispanus võidunumbri värvile.

14. Paaritu või paaritu

Välispanus sellele, kas võidunumber on paaritu või paariline.

15. Ratta strateegiad

Strateegiad, mis hõlmavad pigem panustamismustreid või ratta kallutusi kui laua paigutust. Näidetena võib tuua panustamise “kuumadele” numbritele, mis tunduvad sagedamini ilmuvat.

16. Krupjee

Kasiinotöötaja, kes keerutab ruletiratast, juhib panuseid ja maksab võidud välja. Netis kasutatakse rohkem sõna “diiler” (mitte segi ajada narkodiileriga, kuigi üksikjuhtudel võib olla tegu sama inimesega!).

17. Ruletimärgid

Spetsiaalsed žetoonid, mida kasutatakse ainult ruletilauas, mis tavaliselt erinevad teistest kasiinomärkidest ja millele määratakse ostmise ajal määratud väärtus.

18. Zero Spiel

Panus, mis hõlmab nulli ja seda ümbritsevaid numbreid rattal, mida kasutatakse spetsiaalselt Euroopa ruletis.

TASUB TEADA: peamised levinud müüdid ruleti mängimise kohta

Kui mängid rahaga, siis saad oma õnne testida ning kui fortuuna sulle naeratab, siis pole mingi küsimus oma võidud pangakontole üle kanda. Just see lisab korralikult adrenaliini ja põnevust mängukogemusele juurde.

Pole midagi hullemat, kui mängid tasuta kasiino mängu ning näed, kuidas võitsid kümneid tuhandeid eurosid. Kui sama juhus oleks ette tulnud päris rahaga mängides, siis saanuks sa endale korraliku auhinnapoti väljamaksena koju viia.

1. Varasemad keerutused mõjutavad tulevasi tulemusi

Üks kõige püsivamaid müüte ruletis on uskumus, et varasemad keerutused võivad mõjutada tulevasi tulemusi, mida sageli nimetatakse “mänguri eksituseks”.

Mängijad võivad arvata, et kui punane on mitu korda järjest tulnud, siis on järgmine kord must. Kuid iga ruletiratta keerutus on sõltumatu sündmus ja tõenäosus, et tabab punane või must (ignoreerides nulli või topeltnulli), on igal keerutusel alati sama, Euroopa ruletis umbes 48,65% ja Ameerika ruletis 47,37%.

2. Panustamissüsteemid võivad garanteerida võite

Paljud mängijad lasevad end ahvatleda kihlveosüsteemidest, nagu Martingale, Fibonacci või D’Alembert, uskudes, et need strateegiad võivad tagada võidu.

Kuigi need süsteemid võivad muuta mängu struktureeritumaks ja suurendada lühiajalisi võimalusi kahjumi korvamiseks, ei saa nad ületada maja serva ega tagada pikaajalist kasumit. 

Kaotused võivad kiiresti kuhjuda, eriti süsteemide puhul, mis nõuavad, et pärast kaotust kahekordistaksite oma panust.

3. Ruletirattad võivad olla kallutatud

Veel üks müüt on uskumus, et ruletiratastel võib olla kallutatus teatud numbrite või sektsioonide suhtes, mis viib mängijad panustama nendele kohtadele, oodates rohkem võite.

Kui minevikus olid rataste kallutused ebatäiusliku tootmise ja kulumise tõttu sagedasemad, siis tänapäevased kasiinod kasutavad väga täpseid rattaid ja kontrollivad neid regulaarselt, mistõttu on sellised kallutused tänapäeva mängus äärmiselt haruldased, eriti online-ruletis, kus tulemused määratakse juhusliku numbrigeneraatori (RNG) abil.

Just sellepärast soovitame mängida vaid litsentseeritud Eesti netikasiinodes. Sealsed ruletimängud on loodud sertifitseeritud tootjate poolt. Samuti saad kindel olla ruleti sisse- ja väljamaksete täielikus turvalisuses.

4. Diilerid saavad kontrollida, kuhu pall maandub

Mõned mängijad usuvad, et diilerid (krupiirid) saavad kontrollida, kuhu pall maandub, et vältida suurte panuste väljamaksmist. Siiski ei ole diileritel mingit kontrolli keerutuse tulemuse üle. 

Ratta ja palli kiirus koos füüsiliste ja keskkonnateguritega tagavad, et tulemus on juhuslik. Online-ruletis määratakse tulemus kindlaks RNG abil, mis tagab veelgi enam, et tulemusega ei saa manipuleerida.

5. Teatud numbrid on teistest “õnnelikumad”

Kuigi igaühel on oma lemmik- või “õnnelikud” numbrid, on uskumus, et mõned numbrid ruletiratast on teistest õnnelikumad ja suurema tõenäosusega võidavad, müüt.

Ruletis on igal numbril võrdne võimalus, et see langeb igal keerutusel, mis on määratud ainult juhusega. Panustamine “õnnelikele” numbritele võib olla lõbus strateegia, kuid see ei suurenda võidu tõenäosust.

Lihtne loosung: kõik ruleti müüdid seebiks!

Nende müütide kummutamine on oluline iga ruletimängija jaoks. Mõistmine, et rulett on õnnemäng, kus iga keerutus on eelmisest sõltumatu, aitab sul läheneda mängule realistlikult ja nautida seda kui meelelahutust, mitte kui garanteeritud rahateenimisvõimalust.

KKK

Et mängida online ruletti, pead liituma online kasiinoga, mis pakub ruleti mänge. Kui oled registreerunud ja raha hoiule andnud, vali sobiv ruletimäng, tee oma panused virtuaalsele lauale ja vajuta seejärel spinningu nupule. Võidud kantakse automaatselt sinu kontole vastavalt keerutuse tulemusele. Parimad ruleti kasiinod leiad siit samast Netikasiino.net portaalist.

Jah, mainekad online kasiinod kasutavad õiglase mängu tagamiseks tootjaid, milledel on sertifitseeritud RNG-d. RNG-d on algoritmid, mis genereerivad iga keerutuse puhul juhuslikke tulemusi, sarnaselt füüsilise ruletiratastega. Litsentseeritud online kasiinosid auditeerivad regulaarselt ka sõltumatud organisatsioonid, et kinnitada, et nende mängud on õiglased ja erapooletud.

Jah, online ruletti mängides võite võita pärisraha, kui teed pärisraha panuseid. Siiski on oluline meeles pidada, et rulett on õnnemäng ja ei ole garanteeritud võimalust võita. Mängi alati vastutustundlikult ja oma võimaluste piires.

Kõige kasulikum on sissemakseboonus. Tasuta spinnid on mõeldud slotimängude, mitte “ruleti spinnide” jaoks. Mõnes netikasiinos on saadaval ka eraldi live-kasiino boonus, millega saad sealses sektsioonis ruletti nautida.