Soome netikasiinod

Koduleht » Soome netikasiinod – ülevaade ja soovitused Eesti mängijatele
Soome lippu

Parimad Soome kasiinod Eesti mängijatele

Kas elad-töötad Soomes ja otsid häid netikasiinosid? Ehk elad hoopis Eestis, aga oled kuulnud, et nii mitmedki Soome netikasiinod pakuvad eriti madalaid sissemakseid ja ülivingeid mänguelamusi?

Mõlemas olukorras võid vabalt eelistada just neid Soome netikasiinosid, mis on saanud ka Eestis endale litsentsi. Nimelt võid sel juhul olla kindel, et näiteks kui mängid nendes kasiinodes Eesti territooriumil, siis saad endale kõik võidud maksuvabalt kätte!

Slotti logo

Slotti

Checkmark Suurepärased kampaaniad
Checkmark Saadaval on üle 3000 mängu
Checkmark Kiired väljamaksed
Boonus 100% boonus kuni 100€

Kanuuna logo

Kanuuna

Checkmark Läbimängimiseta tasuta keerutused
Checkmark Soome kasiino kiirete väljamaksetega
Checkmark Suurepärased kampaaniad
Boonus 200 tasuta spinni ilma läbimängimiseta

Lataamo logo

Lataamo

Checkmark Eksklusiivne – ainult meilt!
Checkmark Soome populaarseim kasiino nüüd Eestis
Checkmark Raha kätte sekundites
Boonus Bonus Wheel – Võida kuni 2000 €!

Buumi logo

Buumi

Checkmark Soome kasiino kiirete väljamaksetega
Checkmark Iganädalane cashback kuni 15%
Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Boonus 100% boonus kuni 100€

Hillo logo

Hillo

Checkmark Kuni 15 % cashback
Checkmark Uus Soome kasiino
Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Boonus Tervituspakkumist pole

Mida tasub teada Soome netikasiinodes mängimisest?

Kõigepealt tasub kindlasti endale selgeks teha, mis tegelikult Soome netikasiinod ikkagi on. Kui sa näed, et saidil saab valida soome keele, siis ei tähenda see koheselt, et tegu oleks tõelise sini-valge kasiinoga.

Tegelikult võib samahästi mõni Curacao netikasiino lihtsalt proovida ligi meelitada Soome mängijaid. Üldiselt saab määravaks see, kas kasiino ise soovib sajaprotsendiliselt või vähemalt väga pühendunult Soome kliente püüda.

Väga pühendunud kategooriasse kuuluvad netikasiinod, mida Soome mängijad ei pea “meie omaks”, ent need kasiinod siiski pakuvad soomekeelset kliendituge ja laiemat valikut kohalikke makseviise.

Kiirkasiinode suur pealetung

Ei saa öelda, et Soome kasiino vaieldamatuks kriteeriumiks oleks kiirkasiino kontseptsioon. Küll aga võime julgelt väita, et suur osa praeguseid populaarseid Soome netikasiinosid on sellise lähenemisega, mis võimaldab tasuda Zimpleri, Brite’i või Trustly abil.

Seejuures on mitmed Eesti litsentsiga ja ka meile end turundavad Soome online kasiinod just nimelt kiirkasiino kontovaba kontseptsiooniga. Head näited sellest on Kanuuna, Koi Casino ja Buumi.

Bank ID põhimõttel toimivad maksed on selle aluseks saanud, et nii Eestis kui Soomes taolised netikasiinod on hakanud suuremat turgu rabama. Ilma taolise lahenduseta riikides leidub palju rohkem “vanakooli registreerimisega” netikasiinosid.

Kuidas võtta ette Soome online kasiinod ja nende vahel valida…

Soome lippu

#1: Maksude küsimused

Kui sa elad-töötad Soomes siis tuleb maksude vältimiseks ikkagi valida kasiino, mis töötab Euroopa Liidu majanduspiirkonnas ehk tihtilugu ikkagi Malta või Eesti. Sel juhul saad olla kindel, et sinu netikasiino suur võit säilitab ikka oma esialgse kopsaka kuju.

Kui aga pendeldad Eesti ja Soome vahet ning oled reaalselt Eesti maksuresident ja omad siin pangakontot, siis soovitame ikkagi valida Eestis litsentseeritud Soome kasiino. Teisisõnu võib küll tegemist olla “Soome netikasiinoga”, ent neil on kenasti Eesti tegevusluba olemas.

Põhjus on väga lihtne: vaid Eestis Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsentsi alusel on võimalik oma võite tulumaksuvabalt kätte saada. See on suur eelis. Kui näiteks võidad midagi mõnes Curacao kasiinos, siis läheb see Eestis välistuluna kirja ning tuleb hakata eraisiku tulumaksu tasuma.

#2: Makseviisid

Milliseid makseviise tavaliselt kasutad kasiinodes? Kui oled alles alustav mängija, siis millised finantskontod sul üldiselt olemas on? Siinkohal on jällegi hea põhjus kasutada Soome kasiinosid, millel on Eesti litsents.

Kui netikasiino on juba otsustanud end rohkem Eestiga siduda, näiteks litsentsi ja mängijate aktsepteerimise osas, siis tavaliselt tehakse kindlaks ka sobivate maksevahendite pakkumine.

#3: Väljamaksete kiirus

Otse loomulikult tahavad kõik mängijad saada oma võidud võimalikult kiiresti kätte. Kui vaatame Soome kasiinode turgu tervikuna, siis see ei koosne ainult kiirkasiinodest.

Siinkohal hiilgavad jällegi Eesti litsentsiga kasiinod, mille oleme eelpool ka välja toonud. Sellistes kiirkasiino kontseptsiooniga mängupaikades ei pea alguses registreerumise protsessis venima ning saad hiljem ka oma võidud 15 minutiga või kiiremini kätte.

Esiviisik: Kõige kõvemad Soome netikasiinod

Top5

Kanuuna – lenda slotikate hüperkosmosesse

Ava esimest korda Kanuuna koduleht ja võid tunda, et oled otseteed liikumas hüperkosmosesse. Tõsiselt julged värvivalikud teevad sellest kasiinost teravamate elamuste austajatele suurepärase valiku.

Tegu on pesuehtsa kiirkasiinoga. Saad kõigi peamiste pangakontode kaudu Eestis teha endale esimese sissemakse. Harjumuspärase Trustly asemel on selles netikasiinos kasutusel hoopiski Zimpler. Sisuliselt pole aga mingit vahet ja see on sama turvaline nagu eestlastele juba pikemalt tuntud Trustly.

Tervitusboonus 200 tasuta keerutust taskus, saadki hakata nautima küllaga vägevaid slotikaid. Sellest Soome online kasiinost ei puudu Book of Dead, Reactoonz ega Esqueleto Explosivo 2. Lisaks slotikatele saad nautida glamuurset live-kasiinot.

Kanuuna logo

Kanuuna

Checkmark Läbimängimiseta tasuta keerutused
Checkmark Välkkiired väljamaksed
Checkmark Suurepärased kampaaniad
Boonus 200 tasuta spinni ilma läbimängimiseta

Lataamo – maailma kiireim kasiino!?

Soome kasiino Lataamo nimetab end ise maailma kiireimaks kasiinoks. Noh-jah! Kiire on see igal juhul, sest maksed on Eesti versioonis tagatud Trustly abil. Seega saad kasutada lisaks põhipankadele ka LHV ja Luminori teenuseid.

Lahe on see, et Lataamol on juba pikemat aega olnud võimalus esimese sissemaksega koos Bonuswheeli keerutada. Eestis pole see lahendus just metsikult levinud, nii et selle pakkumine ka meie kasiinomängijatele on vaid positiivne. Selle jackpot on lausa kuni 2000 €!

Üldiselt on tegu soliidse kasiinoga, kus saad harrastada paljusid levinud slotikaid, sh tegijatelt nagu Play’n GO ja No Limit City. Ka live-kasiino austajad ei peaks portaalist kaugemale vaatama. Evolutioni kõrgkvaliteetne meelelahutus on täiesti saadaval!

Lataamo logo

Lataamo

Checkmark Eksklusiivne – ainult meilt!
Checkmark Soome populaarseim kasiino nüüd Eestis
Checkmark Raha kätte sekundites
Boonus Bonus Wheel – Võida kuni 2000 €!

Buumi – üle 3000 kasiinomängu kodu

Üks kõige mitmekesisema pangamaksete valikuga Eestis tegutsev Soome netikasiino on ikkagi Buumi. Nende kasutatud Brite makseplatvorm võimaldab sul lisaks kõigele muule kasutada ka Coop Pank kontot oma sissemaksete tegemiseks. Minimaalne sissemakse on ainult 1 €.

See kasiino ei keskendu ainult slotikatele, olgugi et neidki on väga palju saadaval. Buumi kasiinos on küllaga ka erinevaid viise klassikalise kasiino meelelahutuse kogemiseks.

Live-kasiino eest vastutab Buumis nii Evolution Gaming kui ka Pragmatic Play. Täiendavalt on saadaval aga RNG-põhised lauamängud, näiteks pokker, Blackjack ja rulett. Kõikidest online hasartmängudest on küllaga variatsioone, et täita väga palju nädalavahetuse õhtuid (või miks mitte ka esmaspäevade?).

Buumi logo

Buumi

Checkmark Soome kasiino kiirete väljamaksetega
Checkmark Iganädalane cashback kuni 15%
Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Boonus 100% boonus kuni 100€

Põhjanaabrite kibedad slotikäed: kuidas toimivad kasiinod Soomes?

Eesti kasiinod

Pika mängimise ajalooga riik

Kui räägime mänguautomaatidest ja soomlastest, siis ei tegelikult peaks vaatama kaugemale kui Viking Line pardal plärisevad slotimasinad. Kui lähed suvalisse normaalse suurusega toidupoodi Soomes, siis muidugi ootab seal ees mõni slotiautomaat.

Ajalugu ulatub tegelikult juba 1920ndatesse, kui soomlased tõid Saksamaalt kaasa esimesi slotimasinaid. Aasta-aastalt hakkasid need masinad aina populaarsemaks muutuma.

Valitsusele oli ühel hetkel see pinnuks silmas ja 1933. aastal pandi paika nõue: ainult heategevuslikud organisatsioonid saavad litsentse nende opereerimiseks.

Kui jätta täieliku monopoli kehtestamine kõrvale, siis üks märkimisväärne areng mõjutas ka meie turgu. Nimelt on PAF näol tegu Ålandi autonoomse piirkonna poolt opereeritud organisatsiooniga. Tulud lähevad ühiskonna arenguks.

Soomes online kasiinot otsides: mida kindlasti teada?

Kui sa viibid Soomes pikemalt ja soovid leida endale head netikasiinot, siis tasub alustada sellest, et valid välja mõne Eesti litsentsiga netikasiino siit samast Netikasiino.net portaalist. Sel juhul tead, et meie enda Maksu- ja Tolliamet on need üle kontrollinud.

Tugev argument on seegi, et need Soome netikasiinod on kenasti eesti keelde tõlgitud. Isegi kui oskad pisut soome keelt, siis oma emakeeles kasiinos navigeerimine on palju lihtsam ja stressivabam.

Pealegi on maksustamise situatsioone erinevaid ja Eesti netikasiinode kasutamine maandab riske. Eesti litsentsiga kasiinodes mängimine tähendab seda, et kui sulle rakendub Soome maksustamine, siis on võidud maksuvabad.

Kui aga sulle peaks igal juhul Eesti tulumaks peale minema, siis pole sellest palju kasu, et Soomes ei pea Malta MGA-litsentsi kasiinode võitude eest tulumaksu tasuma. Puhtalt MGA litsentsiga kasiinos võidetud summalt peab Eestis ikkagi makse maksma.

Otse loomulikult on kaasmaalasi, kes ongi püsivalt Soome elama läinud. Sel juhul soovitame soojalt jätta kõrvale kõik kasiinod, mille puhul ei rakendu EEA majandusruumi kuuluvate riikide litsentsid.

Ühest küljest küll Soomes promotakse netiavarustes palju kasiinosid, mis on täielikult väljaspool EL-i. Tihtilugu pressitakse peale eriti ahvatlevate ja mitmekordsete boonustega.

Samas tasub selliste saitide puhul teada, et kõikvõimalikud vaidlused võivad olla palju keerulisemad lahendada. Ja kui sa peaksid võitma suurema summa, siis võib olla pisut kahju selle pealt hakata rammusalt tulumaksu tasuma.

KKK

Peamine erinevus tuleneb sellest, kas ja kuhu pead makse maksma või mitte. Soomes peab olema tegu EEA-majandusruumi alla kuuluva litsentsiga netikasiinoga, et saaksid maksuvabasid võite. Seevastu Eestis peab olema tegu eranditult Eesti tegevusloaga kasiinoga. Näiteks ainult Malta litsentsi puhul läheb see kodumaises seadusandluses ikkagi “reguleerimata” kasiino alla.

Sõltub, mida pead netikasiinode puhul olulisimaks. Soovitame siit samast lehel olevast nimekirjast erinevaid kasiinosid katsetada, et leida just enda eelistuste põhjal parima sobivusega mänguleht.

Ei ole! Kui kuskil kasiinos on taoline väide või embleem, siis on tegu juhusliku või tahtliku eksitusega. Soome seadusandlus ei võimalda online kasiinodel legaalselt riigis tegutseda. Litsentse ei väljastata.

Ikka pakuvad. Enamik peamiselt Soome turule mõeldud netikasiinosid pakub tervitusboonust. Lisaks korraldavad nii mõnedki neist samadest kasiinodest slotikate turniire ning pakuvad reload boonuseid aeg-ajalt.