Vivatbet ülevaade

Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Checkmark Palju kampaaniaid
Checkmark Suurepärane valik mänge ja spordisündmusi
Boonus 1500€ + 150 tasuta spinnid

Vivatbet – ülevaade, boonused & väljamaksed

Neljaosaline tervituspakett väärtuses kuni 1500€ + 150 tasuta spinnid, iga nädalavahetuse kasiino boonus kuni 100€ +100 tasuta spinni.

Auhinnakampaaniad ning väärt lojaalsusprogramm – Vivatbet on uus Eesti kasiino ja spordiennustuse keskkond, mis pakub lõbusat ja turvalist kasiinokogemust.

Vivatbet on Eesti turul uus tegija, veebilehe omanik on eesti ettevõte P.H Primary OÜ. Vivatbet on Eesti litsentsiga veebikasiino, kellele on Eesti hasartmängulitsents välja antud 2020. aastal. Vivatbet pakub spordiennustust, kasiinomänge ja live-kasiino kogemust. Eesti Maksu-ja Tolliameti poolt on kasiinole väljastatud kõik vajalikud tegevusload, mis tagab, et mäng oleks aus ja äri läbipaistev.

Üllatav on see, et Vivatbet ei ole kontovaba kiirkasiino, see tähendab, et platvormil mängimiseks on sul vaja registreerida enda konto, registreerimine on siiski üsna kiire ja lihtne, selleks tuleb täita registreerimisankeet.

Vivatbet pakub erinevaid sissemaksemeetodeid. Sisse-ja väljamakseid saab teha läbi populaarse Trustly maksevahendi, pangamakseid on võimalik teha Swedbanki, SEB, Luminori, Coopi, LHV kontolt. Samuti on võimalik makseid teha kasutades e-rahakotte – Netelleri, Skrill. Või tehes krediitkaardimakseid – Visa & MasterCardi või Apple Pay abil. 

Sissemakselimiidid erinevad olenevalt valitud makseviisist. Miinimum sissemakse algab 1€. Tervitusboonuse saamiseks on vajalik siiski 10€ suurune sissemakse. Maksete kiirus oleneb valitud makseviisist, ulatudes minutist kuni mitme tööpäevani. Kõik maksed toimivad ilma komisjonitasuta. 

Vivatbet on traditsiooniline kasiino, mis tähendab, et mängimiseks on vaja luua konto. Mängukonto saab luua kergelt meiliaadressi või telefoni teel, valides endale sobiva parooli. Järgnev kasiino ülevaade, kirjeldab ja annab hinnangu Vivatbet kasiino plussidest ja miinustest ning annab vastuse kõigile tehnilistele küsimustele, alustades konto avamisest kuni võidusummade välja võtmiseni.

Plussid & miinused

Plussid Neljakordne sissemakse boonus kuni 1500€

Plussid Palju kampaaniaid, sealhulgas Ott Tänaku rallifänni kampaania

Plussid Sissemakse 1€

Plussid Suurepärane valik mänge ja spordisündmusi

Miinused Ei ole kontovaba

Miinused Menüüd on visuaalselt igavad ja pisut ebamugavad

Vivatbet boonused & kampaaniad

Vivatbet kasiino pakub uhket tervitusboonust nii spordiennustuste tegijale kui ka kasiino sõbrale. Neljaosaline kasiino tervituskombo kuni 1500 € + 150 tasuta keerutust on erakordne pakkumine. 

Lisaks sellele toimuvad erinevad kampaaniad ja auhinnamängud. Tervitusboonuse ammendumisel ootab järjepidevamaid mängijaid tulus lojaalsusprogramm ning iga nädalavahetuse boonuspakkumised.

Vivatbet kasiino tervitusboonuse saamiseks on vajalik vähemalt 10€ suurune sissemakse. Kokku on võimalik saada 1500€ tervitusboonust + 150 tasuta spinni

Vivatbet tervitusboonust on võimalik saada koguni neljalt esimeselt sissemakselt.

  • Esimene 10€ suurune sissemakse, toob 100% boonuse kuni 300€ ja 30 tasuta keerutust
  • Teine 15€ suurune sissemakse, toob 50% boonuse kuni 350€ ja 35 tasuta keerutust
  • Kolmas 15€ suurune sissemakse toob 25% boonuse kuni 400€ ja 40 tasuta keerutust.
  • Neljas 15€ suurune sissemakse toob 25% boonuse kuni 450€ ja 45 tasuta keerutust

Sissemakseboonuse näide: sissemakse 20 EUR = boonus 20 EUR, sissemakse 350 EUR = boonus 300 EUR

Boonus kantakse boonuskontole. Kõik sissemakse boonused peavad olema läbi mängitud х35 korda 7 päeva jooksul pärast aktiveerimist. Boonuse läbimängimisel ei tohi olla panused suuremad kui 5 EUR.

Tasuta keerutused kehtivad ainult teatud slotikatele, vaata kindlasti kasiino kodulehelt, millised mängud boonuspakkumises osalevad, sest see info võib ajas muutuda.

Vivatbet spordi soodusboonused ja kampaaniad

Spordisõprade tervitusboonus on 150% kuni 200 € on pisut tagasihoidlikum kui Vivatbet kasiino tervituskombo kuid on ka täitsa viisakas ja annab suurepärase alguse, et saaksid Vivatbeti spordiennustustega algust teha. Boonusraha läbimängimisnõue on 9x kordne. Maksimaalne panus läbimängimisel on 100€ Boonust saab läbi mängida mängueelsete või live-üksikpanustega, mille koefitsient on 1.6 või kõrgem.

Lisaks tervitusboonusele on käimas ka mitmeid kampaaniad, mis on seotud jalgpalliga ja lähenevate meistrivõistlustega. Eesti mängijatele ja autospordi huvilistele pakub kindlasti põnevust kampaania „Winning Finish“ milles saab teha panuse ralliässa ja rahvuskangelase Ott Tänaku võiduvõimalustele.  

Kampaaniates osalemiseks on tarvis teha vähemalt 10 EUR suuruse live- või mängueelse panuse turul “Kes võidab” Ott Tänaku võidule, isegi kui sinu panus kaotab siis saad sissemakse eest promokoodi, mis annab sulle tasuta panuse olenevalt sissemakse suurusest kuid ei tohi ületada 200 EUR.

Promokood tuleb mängueelsete või live-kombopanustega läbi mängida. Kombopanus peab sisaldama vähemalt 3 sündmust, iga sündmuse koefitsient peab olema 1.3 või kõrgem. 

Käima on lükatud ka 2024. aasta jalgpalli Euroopa meistrivõistluste kampaania „Football Fever“, mille auhinnafondiks on 10 000€. Kampaanias osalemiseks pead tegema panuseid, et koguda pileteid, mis osalevad loosimisel. Auhindadeks on olenevalt lunastatud piletist, erinevad Apple ja Samsungi tooted. 

Panuse puhul vahemikus 1 EUR kuni 4,99 EUR antakse 1 pronkspilet

Panuse puhul vahemikus 5 EUR kuni 9,99 EUR antakse 1 hõbepilet

Panuse puhul vahemikus 10 EUR kuni antakse 1 kuldpilet

Lojaalsusprogramm

Vivatbet kasiinos tasub oma lemmik mänge pikemalt mängida, sest neil on tulus lojaalsusprogramm

Lojaalsusprogrammis on 8 astet. Mida kõrgem on tase, seda suuremaks läheb cashback, kõrgeima tasemega mängijad saavad juba eksklusiivseid pakkumisi ja VIP-tuge. Cashbacki arvutatakse kõikide panuste alusel sõltumata kas need on võite või kaotusi toonud. 

Lisaks sellel on erinevatel slotikatel oma boonusprogrammid. Hetkel on lojaalsusboonus kuni 100 tasuta keerutust ja 50% kümnenda sissemakse boonust, lahedale slotikale „Ivan and the Immortal“. 

Kuu aega pärast konto registreerimist avaneb võimalus igal nädalavahetusel teenida kuni 100 tasuta keerutust ja kuni 100€ boonust kuid selle juures on pisut salakaval konks, iganädalvahetuse boonusele on sul õigus loota ainult sel juhul kui oled eelmise nädala jooksul panuseid teinud vähemalt 500€ eest. Tore on siiski see, et tasuta spinnide eest saadud võitudel ei ole läbimängimiskohustust.

Mängude valik

Vivatbet kasiino on küll keskendunud spordiennustustele, aga selle kasiino mänguvalik on samuti eeskujulik arvestades, et mängukeskkond on veel suhteliselt uus ning areneb kindlasti lähiajal jõudsalt edasi. 

Vivatbeti rikkalikust mänguvalikust leiab nii klassikalisi mänge kui ka nende põnevaid uusversioone. Mängutootjate nimekiri pole pikk, aga esindatud on kõik suuremad ja tuntumad nimed nagu Pragmatic Play, Evolution, Relax Gaming, Playson, FAZI

Slotikatest on valikus legendaarsed „Book of“ slotid, palju erinevaid klassikalisi temaatilisi slotikaid kui ka visuaalselt huvitavad 3D slotikad. Kahjuks ei saa proovida nende mängude demoversioone enne mängukonto loomist, samuti ei ole erinevate slotikate puhul infot nende RTP kohta.

Mänge on üldiselt lihtne leida kui ära harjuda ebatraditsiooniliselt vasakul poolel oleva menüüga. Mänge saab otsingufiltri abil otsida nii mängutootja kui na nime või mänguviisi kaudu. 

Slotikate kõrval saab õnne proovida Jackpoti mängudes, ning erinevates lauamängudes nagu pokker, bakaraa ning lotomängudes. Toreda võimalusena on lisatud ka kolm bingo mängu

Vivatbetil on olemas ka tasemel live-kasiino, mille mänge vahendavad Fazi, Evolution ja Pragmatic Play. Mänguvalikus on pokker,, bakaraa, rulett, erinevad mängushowd ja jackpoti mängud. Proovida saab ka lauamängude kiirversioone, mille iga mängukord võtab aega kõigest 25 sekundit. Testis proovitud mängud töötasid kõik veatult ning krupjeed olid meeldiva välimusega ning professionaalsed. 

Spordiennustused & Live-panused

Spordiennustused on Vivatbeti leivanumber, just spordiennustuste platvormina on Vivatbet üles ehitatud ja seda näeb kohe Vivatbeti kodulehte avades.

Vivatbeti koduleht meenutab pisut Exceli tabelit, mis algaja silmale võib hetkeks ehmatavalt mõjuda kuid mis tegelikult annab hea ja detailse ülevaate spordisündmustest ja panustamisvõimalustest. Sellegipoolest visuaalselt võiks koduleht olla seeditavam.  

Vivatbet annab võimaluse teha panuseid nii e-spordi sündmustele, traditsiooniliste palli- ja meeskonnamängudele nagu jäähoki, jalgpall, korvpall kui ka vähem populaarsematele spordialadele nagu Gaeli jalgpall, veepall. Huvitaval kombel leiab spordiennustuste vahelt ka poliitika, hetkel on kuumaks teemaks Europarlamendi valmiste ennustamine.

Eesti spordisõprade rõõmuks on ralliässa Ott Tänaku kangelastegudele kaasaelamine tehtud veelgi põnevamaks tänu spetsiaalsetele kampaaniatele. Mängijana on sul võimalik teenida kopsakaid boonuseid panustades Ott Tänaku tulemustele WRC sarja etappidel.    

E-spordi fännidele on valikus mitmed mängud nagu DOTA 2, LOL, CS2, Valorant, COD, Starcraft, Age of Empires II.

Sisse- ja väljamaksed

Sisse- ja väljamakseid vahendab populaarne makselahendus Trustly, mille kaudu on võimalik teha makseid kõigi Eesti suuremate pankade kaudu nagu SEB, LHV, SWEDBANK, Luminor, COOP

Sissemakselimiit erineb sõltuvalt valitud makseviisist. Pangakaardi kaudu on selleks 1€ aga näiteks e-rahakoti NETELLERi miinimum sissemakse suuruseks on 5€, väljamakse miinimumiks on 1.5€, NETELLERi puhul jällegi suurem alates 50€

Sissemaksed jõuavad su mängijakontole koheselt, väljamaksetega võib minna mõni minut kauem, olenevalt valitud makseviisist võib selleks kuluda ka kuni 7 pangapäeva

Vivatbet pakub väga laia valikut maksevõimalusi:

  • pangamaksed – makse Swedbanki, SEB, Luminori, Coopi, LHV kontolt
  • e-rahakotid – makse Netelleri, Skrilli kontolt
  • krediitkaardimaksed – Visa ja MasterCardi makse

Vivatbet kasiino omab tegevusluba Eesti Maksu- ja Tolliametilt. See tähendab, et kõik sinu kasiinost saadud võidud on tulumaksuvabad.

Vivatbet ja Ott Tänak Tallinna Kesklinnas.

Vivatbet klienditugi

Klienditugi

Kas Vivatbet kasiino on usaldusväärne ja turvaline?

Jah! Vivatbet on usaldusväärne ja turvaline Eesti netikasiino, kus mängides ei pea oma andmete või raha pärast muretsema. Pakutavad mängud on tuntud tarkvaratootjate loodud, ning kasutatavad makselahendused nagu Trustly, Apple Pay, Skrill, Neteller on turvalised.

Vivatbet kasiino veebilehe haldavale Eesti ettevõttele P.H. PRIMARY OÜ-le on väljastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt kõik vajalikud load ja litsentsid, mis tõestavad, et tegu on usaldusväärse teenusepakkujaga. 

Meie hinnangul on Vivatbet kasiino igati usaldusväärne ja turvaline Eesti netikasiino.

Vastustundlik mängimine

Vivatbeti veebilehel on üsnagi lakooniline rubriik vastutustundlikust mängimisest, kus on antud mõned soovitused kuidas mängusõltuvust ennetada, seda kontrollida või kuidas sellega toime tulla. 

Vivatbet kasiinos on sul võimalik määrata endale nii sissemakse kui ka kaotuse piirmäära. See võimaldab piirata rahasummat, mida võid teatud aja jooksul panustada või kaotada. Piirangu saab panna tähtajaliselt või tähtajatult, piirangud saab määrata päevaks, nädalaks, kuuks, pooleks aastaks kui ka aastaks. 

Kui tunnete, et ei oska hasartmängusõltuvusega toime tulla, on soovitatav pöörduda hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskusse kas riigi kuuma liini kaudu: +372 6825 243 või e-maili teel: [email protected]. Mängijatel soovitatakse külastada ka järgmist veebisaiti: www.15410.ee

Vivatbet kasiino äpp – Milline on Vivatbet kasiino mobiilis?

Vivatbetil on oma välja arendatud mobiilirakendus, mis töötab nii Androidi kui ka iOS süsteemil. Kuigi eraldi äpis on pisut mugavam siis töötab veebileht ilusti ka otse veebilehitsejast avatuna, näeb kena välja ning kõik jookseb sujuvalt.

Kasiino näeb mobiilis kena välja, ütleks, et isegi veidi parem kui arvutiekraanil. Menüüdes on liikumine on huvitaval kombel mugavam kui arvutiekraanil, arvatavasti selle vaskpoolse rippmenüü kadumise tõttu. 

Meie testis töötasid kõik mängud nagu kord ja kohus ja mingeid probleeme ette ei tulnud. Igati mugav võimalus hoida spordisündmustel pilk peal, teha lemmikutele mängudele panuseid või keerutada slotikaid.

KKK

Jah! Tasuta spinne saad  neljaosalise tervitusboonusena kui ka erinevate slotika kampaaniate kaudu, täites spetsiifilisi tingimusi või mängides teatud slotikaid.

Väljamaksed tehakse reeglina 15 minuti kuid olenevalt valitud makseviisist võib minna kuni seitse tööpäeva.

Vivatbet kasiino pakub neljaosalist kuni 1500€ tervitusboonust, mis on jagatud nelja erineva sissemakse vahel.

Lisaks sellele saad boonust teenida igapäevaste kampaaniate ja auhinnasaju mängudes ning lojaalsusprogrammis edenedes. Reeglite ja tingimuste kohta saad lugeda põhjalikumalt Vivatbet kasiino kodulehel