Fruta ülevaade

Checkmark Fruta lojaalsusprogramm
Checkmark Palju slotimänge
Checkmark Kontovaba kasiino
Boonus 200 tasuta keerutust

Fruta kasiino – ülevaade, boonused & väljamaksed

200 tasuta keerutust! Mahlased jackpotid ja kuni 20% Cashback. Isuäratav kompott lahedatest slotikatest ja live-kasiinost. Fruta kasiino on slotikasõpradele parim uus kuum mänguplats.

Fruta on kontovaba kasiino maailmas uus ja kiirelt pead tõstev tegija, mis on juba võitmas mängijate tähelepanu ja südameid. Kasiino on avatud alates 2024. aasta algusest kuid selle taga seisab juba tuntud ja kogenud meeskond, nimelt tegu on HighRolleri sõsarkasiinoga, mis on rohkem keskendunud slotikatele. 

Fruta.com on Eestis litsentseeritud kiirkasiino ja allub Eesti Maksu- ja Tolliameti järelevalvele. See tähendab, et kasiinol on kõik vajalikud Eesti litsentsid, mis tagavad ausa ja läbipaistva mängukogemuse. Makseid vahendab usaldusväärne ja turvaline Zimpler makseplatvorm. 

Meie kasiinoarvustus annab sulle ülevaate selle netikasiino plussidest ja miinustest, boonustest ja kampaaniatest ning mängutingimustest. Loe edasi, et saaksid teada kas tegu on just selle kasiinoga mida oled juba kaua otsinud.

Plussid & miinused

Plussid Palju slotimänge ja live-kasiino stuudioid

Plussid Võimalus lojaalsusprogrammis kõrgemale tõusta

Plussid Slotikatele pühendatud lojaalsusprogramm Fruit up

Miinused Eestikeelne klienditugi jätab soovida

Miinused Mõned funktsioonid nagu Livespins ei tööta veel korralikult

Miinused Vähe igapäevaseid kampaaniaid

Fruta boonused & kampaaniad

Fruta kasiino on uute mängijate vastu lahke pakkudes tervitusboonusena 200 tasuta keerutust. Kahjuks sarnaselt HighRolleri kasiinole ei kaasne esimese sissemaksega rahalist boonust. 

Pärast tervitusboonuse ammendumist saad lojaalsusprogrammis tõustes lisaboonuseid ning tasuta keerutusi teenida nö Fruit Up süsteemis edenedes. Samuti on erinevatel mängudel eriauhinnad, jackpotid ja kampaaniad.

Suuri igapäevaseid või iganädalasi kampaaniaid pole veel jõutud käima tõmmata, aga loodame parimat, kindlasti ajakohastame seda infot kohe kui märkame mingeid muutuseid.
NB! Lojaalsemad mängijad saavad endale kuni 20% cashbacki ja seda lausa igal nädalal.

Fruta tervitusboonus

Fruta pakub 20€ sissemakse korral tervitusboonusena 200 tasuta keerutust. Tasuta keerutused on võimalik välja lunastada 4 päeva jooksul, iga päev saad mängimiseks 50 tasuta keerutust. 

Pea meeles, et iga päev on tasuta keerutuste pakett seotud kindla slotikaga.

 • 1. päev: Book of Dead
 • 2. päev: Gates of Olympus
 • 3. päev: Big Bass Bonanza
 • 4. päev: Sweet Bonanza

Kokku on sul võimalik saada endale 200 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste teenimiseks pead tegema vähemalt 20-eurose sissemakse. Hea uudis on see, et 

Mida peaks Fruta tervituspakkumise kasutamisel silmas pidama?

 • Ajalimiit: iga tasuta spinnide 50x pakett on saadaval täpselt 24 tundi, misjärel eelmised spinnid kaovad ja asendatakse uutega.
 • Läbimängimisnõuded: läbimängimiskohustused puuduvad täielikult! Sa ei pea võitude kätte saamiseks raha läbi mängima.
 • Kvalifitseeruvad mängud: nelja päeva jooksul on iga päev tasuta spinnide pakett seotud kindlaks määratud mänguga.  
 • Boonuse reeglid: sissemakseboonusena antavad tasuta keerutused krediteeritakse pärast seda, kui mängija on panustanud slotikas vähemalt 20 eurot. Täpsemaid reegleid vaata Fruta kodulehelt. Maksimaalne võit ja tasuta keerutustest saadud võidu väljamakse on 100 €.

Fruta lojaalsusprogramm

Fruta lojaalsusprogramm on väga tugevalt suunatud slotikate fännidele. Mida rohkem slotikaid keerutad seda kõrgemale tõused Fruit up süsteemis ja seda suurem võimalus on saada paremate tingimustega, see tähendab ilma läbimängimis kohustuseta tasuta keerutusi ja teisi personaalseid auhindu ja boonuseid.

 • Vasakpoolses menüüs näed edenemisriba, mis täitub, kui mängid slotte. Tõstad oma puuviljataset (Fruit Up), kui edenemisriba on täidetud.
 • Kui oled jõudnud riba täitumise tulemusel kõrgemale tasemele, siis saad endale preemiat tasemetõusu eest.
 • Preemiad on täielikult isikustatud. Tasuta keerutusi saad just enda eelistatud slotikates ja seda panuste suurustega, millega oled harjunud mängima.
 • Kui kuulud lojaalsusprogrammi, on sul isiklik kontohaldur, kes hoolitseb selle eest, et sul oleksid alati lisavõimalused ja personaalsed pakkumised.

Fruit Up lojaalsusprogramm 

Reeglid ja tingimused:

 • Fruit Up´i tasuta keerutuste puhul kehtib 30x läbimängimise nõue.
 • Fruit Up´i tasuta keerutused kehtivad 24 tundi pärast autasu avamist.
 • Tasuta keerutused ei lähe edenemisel arvesse.
 • Live-kasiino mängud, lauamängud ja videopokker on Fruit Up´i tasemetõusu süsteemist välja jäetud.

Mängude valik

Fruta mänguvalik on soliidne. Netikasiinost leiad suure valiku mänge tarkvaratootjatelt: Pragmatic, Relax, Evolution, Redtiger, Thunderkick, Big Time Gaming, Yggdrasil, NetEnt, iSoftbet, Pushgaming.

Fruta on keskendunud oma mänguvalikus eelkõige slotikatele. Valik ei ole küll hoomamatult suur, aga piisavalt vaheldusrikas, et iga mängija leiab siit omale lemmiku kas vana tuttava või siis uue üllataja. 

Mänge saad otsida erinevate kategooriate alt, eraldi on välja toodud kategooriad nagu populaarseimad, boonusega, uued, Raamatu ja suurte kordajatega mängud.
Slotikad on omakorda võimalik otsida erinevate mänguteemade või funktsioonide kaudu. Tore on see, et mängu demoversioone saad proovida ilma raha alla panemata. 

Mõistagi on olemas Live-kasiino, mille mänge vahendavad Pragmatic Play ja Evolution Gaming. 

Lauamängudest leiad küllaga variatsioone ruletist, black jackist, bakaraast ja teistest populaarsetest klassikutest.

Live-kasiino

Live-kasiino mänge pakuvad mängutööstuse tuntud tegijad Pragmatic Play ja Evolution Gaming ja üks uuem pakkuja Bombay Live. Mänguvalik on igati korralik, leiab nii krupjeedega lauamänge kui ka mänge, mida üksi harrastada.

Mänguetendused ja erinevad live-stuudiote ülekanded aitavad mängusessiooni tuua värskust ja glamuuri. Tähelepanu väärib näiteks mäng „Baccara Baruto“ või „Boom City“ ja „Cash or Crash“

Eraldiseisva rubriigi moodustavad Livespins. Meie testis see küll veel ei toiminud, aga arvatavasti leitakse lahendus üsna pea. Livespins on midagi live-kasiino ja striimingu vahepealset. Saad panna panuseid täpselt samale slotikale, mida striimer (ehk siis teatud mõttes ka mängujuht) samal ajal mängib. Igatahes on tegemist huvitava ja innovatiivse võimalusega oma mänguharjumusi muuta. 

Fruta sisse- ja väljamaksed

Fruta on ehtne kiirkasiino, seega ei mingit tüütut bürokraatiat konto või maksete tegemiseks. Sisse- ja väljamakseid vahendab juba palju tuntust kogunud Zimpler. See töötab nagu juba Eestis varem populaarne olnud Trustly. Tehes esimese sissemakse avatakse ka sinu mängukonto, nii lihtne see kiirkasiinode puhul ongi. 

Zimpler ühendab sinu Swedbank, LHV, Luminor või SEB pangakonto otse kasiino kontoga, nii on võimalik teha välkkiireid tehinguid. Maksete tegemiseks on võimalik kasutada ka erinevaid e-rahakoti lahendusi nagu Skrill, Neteller, ecoPayz. Maksete kiirus sõltub valitud maksevahendist, aga üldiselt peaks maksed toimuma 24 tunni jooksul. E-rahakottide kaudu tehtud maksed pn üldiselt kiiremad.

Minimaalne sisse- ja väljamakse on üldjuhul 20 eurot.

Fruta väljamakse & muu baasinfo

Üldjoontes käib raha välja maksmine ruttu kõigest minutite jooksul kuigi olenevalt valitud makseviisist võib see ulatuda ka kuni viie tööpäevani.

 • MIN & MAX maksed: Arvesta, et saad minimaalselt sisse maksta 20 eurot ja maksimaalselt 4000€. Maksimaalne sissemakse suurus oleneb ka sellest, millist makseviisi kasutate.
 • Üks meetod, neli panka: Usaldusväärne ja turvaline makselahenduse Zimpler kaudu on võimalik teha kõik vajalikud maksed. Esindatud on kõik Eesti suuremad pangad nagu SEB, Swedbank, LHV ja Luminor
 • Sama pangakonto nõue: Saad välja maksta ainult pangakontole, mida kasutasid ka deposiidi tegemiseks. Nõue on paigas rahapesu vastaste tõkete pärast.
 • Tasusid ei lisandu: Kõik sisse- ja väljamaksed on Frutas lisatasudeta. Sellegipoolest tasub üle vaadata, ega valitud makseviisist tulenevalt ei rakenda mõni pank lisatasusid

Fruta klienditugi

Klienditugi

Fruta – vastustundlik mängimine

Fruta Kasiino pakub igakülgset abi ja informatsiooni, et mängimine jääks lõbusaks meelelahutuseks ja ei hakkaks igapäeva elu segama muutudes suhteid rikkuvaks sõltuvuseks.

Fruta pakub terve rea võimalusi kuidas oma mänguharjumusi kontrolli all hoida, vaatame lähemalt mõnda neist võimalustest.

Vastutustundlikuks mängimiseks:

 • Limiidid: Minnes lehele „Vastutustundlik mängimine“. Saad valida oma netosissemakse limiidi nädala ja/või kuu kaupa. Kui soovid limiite suurendada, kehtib 48-tunnine ajapikendus. Limiitide vähendamine toimub aga alati koheselt.
 • Aeg maha või paus: Saad võtta aja maha 24 tunniks või 7 päevaks. Kui tunned, et soovid teha pikemat pausi, võta ühendust aadressil [email protected] või live-vestluse kaudu. Kui sa pole kindel, kas konto peatamine on sinu jaoks õige valik, siis võta ikkagi ühendust klienditoega Live Chat’i kaudu või e-posti aadressil [email protected].
 • Enesevälistus: Kui tunned, et hasartmängud mõjutavad sind negatiivselt, soovitatakse sul sulgeda kõik võimalikud mängukontod teistest kasiinodest ja registreeruda HAMPI nimekirjas, mille kaudu saad blokeerida ligipääsu Eesti tegevusloaga kasiinolehtedele. 
 • Enesehindamise test: Hasartmängude sõltuvuse tunnuste mõistmine on esimene samm probleemi tuvastamiseks. Märke on palju ja need on iga inimese puhul erinevad. Fruta kodulehel on enesehindamise test, mis aitab analüüsida, kas sul võib esineda hasartmänguprobleem.

Meie hinnangul lisab kasiino suhtes usaldusväärsust juba see, et kasiino kodulehel on vastavas teemajaotises välja toodud erinevad abiliinid ja kasulikud näpunäited vastutustundliku mängimise kohta. On näha, et kasiino võtab oma klientide heaolu tõsiselt ja tegeleb ka kasiinomängude tumedama poolega. 

Fruta app – Milline on Fruta mobiilis?

Selleks, et oma nutiseadmes Fruta slotikaid keerutada ei pea ühtegi lisarakendust alla laadima. Vajalik on vaid netiühendusega nutiseade. Piisab kui avada Fruta kasiino koduleht ja avada oma lemmikmäng. 

Meie testis töötas kasiino eeskujulikult ja ilma probleemideta. Tegemist ei ole disainilt just kõige ilusama kasiinoga, aga menüüdes liikumine on sujuv ja mängude leidmine, valimine ja mängimine on lihtne ja ei nõua liigset vaimset pingutust. 

KKK

Jah Fruta pakub tasuta keerutusi. Fruta tervitusboonus koosneb ainuüksi 200 tasuta spinnist, mille saab välja lunastada nelja päeva jooksul 50 spinni päevas. Lisaks sellel on võimalik slotikaid keerutades ja Fruit up lojaalsusprogrammis tasemetel edenedes teenida lisaboonusena tasuta keerutusi erinevatele slotikatele.

Fruta väljamaksed on tänu Zimpler makseplatvormile väga kiired! Enamus makseid jõuab sinuni  viie minuti kuni tunniga. Olenevalt valitud makseviisist võib see aga aega võtta ka kuni viis tööpäeva. Zimpleri abil liigub raha ruttu sinu kasiino mängukonto ja sinu pangakonto vahel. Pea meeles, et väljamakseid saab teha vaid samale pangakontole, millega tegid sissemakse. Suurema võidusumma puhul võid juba eelnevalt küsida kasiinolt, kas sul läheb vaja KYC toiminguid.

Fruta kasiinos on selleks kaks võimalust. Tehes esimese sissemakse 20€ väärtuses saad vastutasuks tervitusboonuse 200 tasuta keerutusega. Peale seda on sul võimalik teenida Fruit up lojaalsusprogrammis tasemeid täites veel lisaboonuseid olenevalt valitud mängust ja panustest.