Duelz kasiino – ülevaade

Checkmark Ainulaadne kasiinoseiklus!
Checkmark Parim uus kasiino 2024
Checkmark Võidud kätte 5 minutiga
Boonus 100% kuni 100€+ 200 tasuta spinni

Duelz kasiino – ülevaade, boonused & väljamaksed

300 tasuta spinni! Vägevad jackpotid ja iganädalane kuni 10% cashback.

Duelz on põnev kombinatsioon rollimängust ja kasiinost, mis pakub lahedaid slotikaid ja autentset live-kasiino kogemust. Duelz kasiino pakub üle 1900 erineva slotikat, sealhulgas eksklusiivset mängu nimega Duelz 3×1, kus on võimalik mõõtu võtta teiste kasiino külastajatega, võita vastaseid erinevate loitsude abil ja võita rahalisi auhindu.

Duelz on uus Eesti litsentsiga kontovaba netikasiino. Kasiino alustas oma tegevus 2024. aastal 

Duelz kasiino haldajaks on SuprPlay Limited, kelle leiab ka MTA seaduslike hasartmängukorraldajate nimekirjast. Makseid vahendab usaldusväärne ja turvaline Trustly makseplatvorm. 

Duelz kasiino on ainulaadne netikasiino, mille innovaatilisust on märgatud ja hinnatud. Duelz kasiino on pärjatud ihaldatud EGR Marketing and Innovation Awards auhinnaga.

Järgnev kasiinoarvustus annab ülevaate Duelz netikasiino plussidest ja miinustest, boonustest ja kampaaniatest ning mängutingimustest. Loe edasi, et saaksid teada kas see on just sulle mõeldud netikasiino.

Plussid & miinused

Plussid Eksklusiivsed mängud ja hea valik slotikaid

Plussid Suur 1600€ väärtuses tervitusboonus

Plussid Iganädalane Cashback

Miinused Veebilehe disain

Miinused Klienditoega saab ühendust võtta alles siis kui oled konto teinud

Miinused Tervitusboonuse läbimängimisnõue on suur

Duelz boonused & kampaaniad

Tervitusboonus 1600€ + 300 tasuta keerutust, cashback boonus iga nädal, turniirid ja kampaaniad – Duelz kasiino annab ees ootavateks duellideks hea ettevalmistuse.

Duelz kasiinos käivad uhkete auhindade üle lahingud iga päev. Duelz kasiinos toimuvad iga 15 minuti järel sularahaturniirid, mille auhinnafondiks 1500€

Megamoolah jackpot ootab omanikku ning Drops and Wins pakub iga kuu sulle oma osa, kahe miljoni euro suurusest auhinnafondist.  Lisaks sellele on mängijatel iga nädal võimalus saada kuni 10% cashbacki. Võrdlemisi uue kasiino jaoks on tegevust päris palju kuid tihedas konkurentsis vajaks kasiino veelgi rohkem kampaaniaid, et oma mängijaid hoida, loodetavasti lisandub neid õige pea. Samuti võiks niivõrd slotikatele keskendunud kasiinol olla rohkem slotika spetsiifilisi tasuta spinnide kampaaniaid.

Kahjuks ei leia Duelz kasiinost arvestatavat lojaalsusprogrammi, nii on raske leida põhjust miks just siia mängima jääda. Sellegipoolest lubab Duelz kasiino palju personaalseid pakkumisi.

Duelz on küll kontovaba kiirkasiino kuid personaalsete pakkumiste, boonuste ja tasuta keerutuste saamiseks tuleb sul enda kasutaja registreerida.

Duelz tervitusboonus

Duelz kasiino pakub kuni 10€ sissemakse eest uhket neljast osast koosnevat tervitusboonust, väärtuses kuni 1600€ + 300 tasuta spinni. Selline pakkumine on esmamulje põhjal kaugelt üle keskmise kuid sellel pakkumisel on ka oma konks.

Kahjuks on tervitusboonuse läbimängimisnõue üsna kõrge, sissemaksele ja tervitusboonusele on see 30x ning tasuta spinnidega saadud võitudele koguni 45x. Õnneks on võimalik teenida iganädalast 10% cashbacki, mis võiks läbimängimisnõudest tulenevat mõrudat maitset pisut leevendada.

Tervitusboonus on jaotatud neljaks osaks:

Esimene sissemakse annab 100% boonust kuni 100 € + 200 tasuta spinni slotimängus Book of Dead slotil, tasuta keerutused saad välja lunastada 10 päeva jooksul 20 keerutuse kaupa.

100 tasuta keerutust saad sellele veel lisaks kui registreerid enda kasutaja. 

Teine sissemakse annab 25% boonust kuni 500 €

Kolmas sissemakse annab 25% boonust kuni 500 €

Neljas sissemakse annab 25% boonust kuni 500 €

Mida peaks Duelz tervituspakkumise kasutamisel silmas pidama?

 • Ajalimiit: Tasuta spinne saab kasutada 3 päeva. Boonused ja võidud kehtivad 30 päeva, mille jooksul tuleb täita läbimängimise nõue.
 • Läbimängimisnõuded: Läbimängimise nõue sissemaksele + tervitusboonusele on 30x; Läbimängimise nõue tasuta spinnidega saadud võitudele on 45x;
 • Kvalifitseeruvad mängud: tervitusboonusega kaasnevaid tasuta spinne saad kasutada mängus Book of Dead.  
 • Boonuse reeglid: Sissemakse vähemalt 10 eurot. Tasuta spinnide saamiseks tuleb end esmalt registreerida

Duelz kasiino on imeline kasiinoseiklus!

Mängude valik

Duelz on unikaalne sotsiaalsele mängukogemusele rõhutav netikasiino. Eriliseks teeb selle kasiino nende pakutav eksklusiivne mäng nimega Duelz 3×1. See on ainulaadne kasiinomäng, milles saab teiste kasiino külastajatega mõõtu võtta ja erinevate auhindade eest võistelda. 

Kasiino üldise esteetika sarnaneb rollimängule, nii on võimalik ka Duelz kasiinos koguda erinevaid loitse ja võlujooke, mida mängudes kasutada. Õnnemängule kohaselt see mingit strateegilist eelist ei anna, aga esteetiliselt on tegu põneva lahendusega ja aitab mängumaailma paremini sisse elada.

Duelz on eelkõige slotikatele keskendunud netikasiino, valikus on rohkem kui 1900 slotikat.

Kõige populaarsemad mängud, mida ka meie soovitame on esiteks nende eksklusiivne mäng Duelz 3×1, sellele lisaks tasub proovida mänge nagu: Starburst, Big Bass Spalsh, Diamond Fever ja Shamrock Saints.

Mängija suhtes vaadatuna on tore see, et kõikide mängude demoversioone saab proovida ka ilma panuseid tegemata. Mängudel on olemas ka põhjalik informatsioon, mis selgitab mängureegleid.

Duelz pakub laia valikut erinevaid mänge. Valida saad tavaliste mänguautomaatide, videmänguoautomaatide ja Vegase mänguautomaadide vahel. Klassikaliste mängude seas on valikus: Baccarat, lauamägud, pokker, Blackjack ja palju muud. 

Jackpoti mängude valikus on sellised NetEnti mängud nagu: Arabian Nights, Mega Fortune, Hall of Gods ja Cosmic Fortune

Mängude otsimine pole tehtud just liiga lihtsaks. Otsinguriba on küll olemas, aga täpsemaid otsingufiltreid ei saa rakendada või vähemalt pole see nii selge. Sellegipoolest on võimalik mänge valida rippmenüüst erinevate kategooriate kaupa. 

Duelz kasiino veebilehe disain on värvikirev ja lõbus. Meie hinnangul on värvivalik ja dünaamiliselt liikuv taust raskesti jälgitav ning tekstifont arvutiekraanil peaaegu loetamatu, seetõttu on mängude leidmine raskendatud. Vasakul pool olev menüü on samuti veidi harjumatu ja avaleht näeb välja pisut tühi ja kõle. Telefoni ekraanil on pilt siiski palju parem.

Live-kasiino

Nagu igale netikasiinole kombeks, pakub ka Duelz live-kasiino kogemust, mänge vahendavad Pragmatic Play, Stakelogic, Authentic Gaming ja Evolution Gaming. Live-kasiino leiad rippmenüü eraldi jaotisest. 

Live-kasiino mängude valik pole just eriti suur, aga kõik traditsioonilised mängud on valikus, samuti on võimalik kaasa elada vingetele mängushowdele nagu Monopoly Big Baller, Mega Wheel ja Gonzo’s Treasure Map. 

Krupjeed on professionaalsed ja meeldiva välimusega, luues päris ning intiimse kasiino atmosfääri, mida peab iga mängusõber vähemalt korra elus kogema.

Lauamängudest leiad suure hulga erinevaid variatsioone ruletist, blackjackist, bakaraast ja teistest populaarsetest klassikutest.

Kokkuvõttes võib öelda, et Duelz Live-kasiino on täitsa korralik, ei midagi jalustrabavat pigem harju keskmine, lihtne ja aus. 

Duelz sisse- ja väljamaksed

Duelz kasiino on kiirkasiino, mis tähendab, et konto avamiseks tuleb teha vaid esimene sissemakse. Tänu Trustly makselahendusele on see kiire, mugav ja turvaline. 

Trustly kaudu saad sisse- ja väljamakseid teha kõigi Eestis tegutsevate pankade kontodele Swedbank, LHV, Luminor või SEB. Kahjuks ei ole selles nimekirjas veel COOP panka. Samuti ei saa krüptorahas tehinguid teha. 

Minimaalne sissemakse on 10 eurot ja väljamakse 20 eurot. Sissemaksed toimuvad koheselt, väljamaksete tegemiseks kulub üldjuhul mõni minut kuid olenevalt makseviisist võib võtta aega kuni seitse pangapäeva. 

Duelz väljamakse & muu baasinfo

Sisse- ja väljamaksed toimivad tänu Trustly makselahendusele kiirelt ja turvaliselt. Enamus netikasiinosid on küll minemas üle teistele makselahendustele, aga Trustly on siiani tõsiselt võetav tegija ning mängijale ei ole see suur erinevus. Sissemaksed toimivad koheselt, väljamaksetega võib minna mõnest minutist kuni mitme tööpäevani.

 • MIN & MAX maksed: minimaalne sissemakse on 10 eurot, maksimaalne väljamakse on 100 000, minimaalne väljamakse 20 eurot 
 • Üks meetod, neli panka: Usaldusväärne ja turvaline makselahenduse Trustly kaudu on võimalik teha kõik vajalikud maksed. Esindatud on kõik Eesti suuremad pangad nagu SEB, Swedbank, LHV ja Luminor. Kahjuks ei leia sellest nimekirjast veel COOP panka
 • Sama pangakonto nõue: Saad välja maksta ainult pangakontole, mida kasutasid ka deposiidi tegemiseks. Nõue on paigas rahapesu vastaste tõkete pärast.
 • Tasusid ei lisandu: Kõik sisse- ja väljamaksed on Duelz kasiinos lisatasudeta. Sellegipoolest tasub üle vaadata, ega valitud makseviisist tulenevalt ei rakenda mõni pank lisatasusid

Duelz klienditugi

Klienditugi

Duelz – vastustundlik mängimine

Me kõik teame, et kasiino võib pakkuda nii vapustavat õnnejoovastust ja närvikõdi kui ka ebameeldivamaid kogemusi. Tihti võib õnnemäng muutuda ka tõsiseks probleemiks, mis pärsib normaalset elu ja suhteid lähedastega. 

Duelz kasiino suhtub vastutustundlikku mängu tõsiselt ja on selleks oma veebilehel ära toonud palju nõuandeid, tööriistu ja informatsiooni kuidas mängusõltuvust ära tunda ja sellega tegeleda. 

Võttes ühendust klienditoega saad võtta tarvidusele erinevaid abinõusid, millest räägime nüüd lähemalt

Vastutustundlikuks mängimiseks:

 • Limiidid: Limiite saab määrata kahte liiki. Kaotuste limiit aitab kontrollida, kui palju võid nädalas või kuus kaotada ning deposiidi limiit aitab kontrollida rahasummat, mille saad panna päevas, nädalas või kuus oma kontole.
 • Aeg maha või paus: Võttes ühendust klienditoega aadressil: [email protected], on sul võimalik konto ajutiselt (päevaks või nädalaks) või ka täielikult sulgeda.
 • Enesevälistus: Probleemide tekkimisel, saad piirata oma ligipääsu kõikidele kasiinodele lisades ennast hasartmängu piiranguga isikute nimekirja (HAMPI). Hasartmängupiirangud on tähtajatud, kuid piirangu seadmisel tuleb valida tähtajaks 6 kuni 36 kuud, mille möödumisel saate taotleda enda nimekirjast kustutamist.
 • Enesehindamise test: Selleks, et paremini mõista oma mänguharjumusi on võimalik teha enesehindamise test. Enesehindamise testi tehes saate ka näpunäiteid selle kohta, kuidas oma mängimist paremini kontrollida. Testi saad teha siin.

Hasartmängu Nõustamiskeskus pakub ka e-nõustamist kirjutades aadressile [email protected] või helistades nõuandeliinile 15410 saad abi enne kui probleemid üle pea kasvavad.

Duelz app – Milline on Duelz kasiino mobiilis?

Duelz kasiinol pole eraldi äppi, kasiino töötab mobiilis ilusti, vajad vaid püsivat netiühendust. Midagi ei ole vaja eelnevalt alla laadida, kasiino tuleb vaid veebilehitsejas avada ja juba saab valida oma lemmiku slotika ja teha paar kiiret keerutust.

Duelz töötab nii iOSi kui ka Andoridi süsteemis. Tõtt öelda näeb kasiino mobiiliekraanil kõvasti parem välja kui arvutiekraanil. Isegi kummaline teksti font on palju paremini loetav mobiiliekraanil. Kahjuks pole võimalik välja lülitada taustal kõlavat muusikat, mis pika peale muutub üsna tüütuks.

Õnneks saab mängude heliefektid maha keerata, aga peamenüüs ringi vaadates ei ole sellest pääsu.

Kõik funktsioonid töötavad ka mobiilses seadmes veatult, ainsaks probleemiks on veebilehe disain. Muidugi võib see olla maitse küsimus, aga meie hinnangul on värvivalik ebaõnnestunud, mängude ikoonid on raskesti eristatavad taustast, muidugi on sellel visuaalsel poolel oma võlu, aga kindlasti pole see praktiline ja piirab kasutajamugavust.

KKK

Jah! Duelz pakub tervitusboonusena 300 tasuta keerutust mängus Book of Dead. Esimese sissemaksega saad kohe 100 tasuta keerutust ning sellele lisaks antakse 20 tasuta keerutust järgneva 10 päeva jooksul

Väljamaksed on tänu Trustly makselahendusele kiired ja turvalised. Olenevalt makseviisist läheb väljamaksetega mõni minut kuni seitse tööpäeva.

Duelz kasiino pakub tervitusboonust uutele mängijatele, kes teevad oma esimese sissemakse.

Sissemakse peab olema vähemalt 10€ väärtuses. Lisaks tervitusboonusele pakub Duelz kasiino ka personaalseid boonuskoode, selleks on vaja end registreerida ning anda e-maili aadress või telefoni number.