Buumi ülevaade

Checkmark Soome kasiino kiirete väljamaketega
Checkmark Iganädalane cashback kuni 15%
Checkmark 1€ minimaalne sissemakse
Boonus 100% boonus kuni 100€

Buumi kasiino – ülevaade, boonused & väljamaksed

Kas oled valmis buumima? Välkkiire konto loomine, suurepärane valik mänge ja magus tervitusboonus – Buumi garanteerib sulle nauditava mänguelamuse koos kiirete väljamaksetega. 2022. aastal turule tulnud Soome kasiino võimaldab sul osaleda põnevates kampaaniates.

Mängijana võid oodata ka kopsakat tervitusboonust kuni 100€.

Slotimängude sõpradele on siin rohkelt põnevust, sest Buumi valikus on enam kui 2200 erinevat kasiinomängu. Mänguvalik laieneb pidevalt, tuues sinuni vaid kõige parema meelelahutuse. Minimaalne sissemakse on ainult 1€!

Kuigi Buumi.com on suhteliselt uus tulija Eesti netikasiinode turul, on ta osa Njord Ventures BV brändist (Firespin & Koi Casino), mis on tuntud ja usaldusväärne. See lisateave kindlustab, et Buumi kasiinos mängides on kõik usaldusväärne ja läbipaistev.

Plussid & miinused

Plussid Kiirkasiino ehk kõik käib väledalt

Plussid Sissemakse alates 1 eurost

Plussid Mõnus ja lahke tervitusboonus

Miinused Lauamänge võiks rohkem olla

Miinused Puuduvad krüpto- ja e-rahakotid

Buumi boonused & kampaaniad

Kui räägime boonustest, siis Buumi on ikkagi korralike Eesti online kasiinode seas. Tervitusboonus on muidugi hea, kuid see on vaid algus sellest, mida Buumi pakub. Pidevad pakkumised ja kampaaniad tagavad, et sul on alati midagi oodata!

Kõigepealt saad nautida 100% sissemakseboonust kuni 100 €. Kui oled tervitusboonuse ära kasutanud, ootavad sind ees erinevad regulaarsed kampaaniad, mis muudavad mängukogemuse veelgi paremaks.

Buumi toob sinuni ka eripakkumised, nagu näiteks “Drops & Wins”, mis on koostöös Pragmatic Play’ga. See kampaania annab mängijatele võimaluse võita osa suurest 2 000 000 € auhinnafondist. Kas oled valmis spinnima nagu ei iial varem?

Buumi tervitusboonus

Buumi tervitusboonus toob mängijani selge pakkumise: 100% sissemakseboonus kuni 100 €. See tähendab, et kui teed 10-eurose sissemakse, saad mängimiseks kokku 20 eurot. Kui aga otsustad teha 100-eurose sissemakse, siis on sul mängimiseks olemas 200 eurot.

Kuidas Buumi tervituspakkumise juures toimetada?

 • Ajalimiit: Boonust tuleb kasutada 24 tunni jooksul pärast selle saamist.
 • Panustamisnõuded: Tervitusboonusel on 50-kordne läbimängimisnõue. Näiteks kui saad 100-eurose boonuse, pead panustama 5000 eurot, et nõue oleks täidetud.
 • Mängude kaasatus: Boonusrahaga saad mängida slotimänge, mille panustamisnõue on 100%. Live-kasiino ja lauamängud on välistatud ning nende panus on 0%.
 • Pärisraha ja boonusraha: Kui sul on kontol nii pärisraha kui ka boonusraha, kasutatakse esmalt pärisraha.

Näiteks: Kui oled saanud 100 eurot boonust ja teed 1-eurose panuse 100 korda, siis oled panustanud kokku 100 eurot, olenemata sellest, kas sa võidad või kaotad. Kui boonusega kaasnev panustamisnõue on 50x, tuleb seda summat panustada 50 korda.

Kõik reeglid ja tingimused on üksikasjalikult kirjas Buumi kodulehel. Oleme need tingimused üle vaadanud ja midagi jahmatavat seal ei ole. Läbimängimisnõuded on turu keskmiset pisut kõrgemad, ent mitte midagi ebatavalist netikasiinode seas.

Buumi boonuskood

Koodid… mis koodid!? Buumi kasiinos ei pea muretsema boonuskoodide pärast, sest nende süsteem on loodud nii, et boonuste aktiveerimiseks pole koodi vaja. Kuigi paljudes kasiinodes on boonuskoodid endiselt populaarsed, on Buumi eelistanud lihtsust ja mugavust.

Nii uutele kui ka pikaajalistele mängijatele on boonuste saamine tehtud võimalikult lihtsaks.

Kuidas Buumi boonuseid aktiveerida? Lihtsalt logi sisse, mine kampaaniate lehele ja aktiveeri soovitud boonus. Samuti, kui teed sissemakse, aktiveerub boonuse pakkumine automaatselt, ilma et peaksid selleks midagi erilist tegema.

Seega, unusta boonuskoodid ja naudi mängimist Buumis lihtsalt ja mugavalt!

Buumi kasiino pakub rohkem kui 3 000 mänge!

Mängude valik

Buumi kasiino on koht, kus igavus ei buumi. Buumib korralikult põnevust! Üle 2500 slotika tagab, et mängimiseks on alati midagi uut ja huvitavat. Ja kui sa arvad, et see on kõik, siis tuleb jalga puhata: Buumi uuendab pidevalt oma mängude kollektsiooni!

Täielikud rahva lemmikud slotid nagu Reactoonz, Book of Dead ja Starburst on kohal nagu kaks kopikat. Samuti on esindatud tutt-uued slotikad, millest ei pruugi isegi kuulnud olla, aga pakuvad küllaga avastamis- ja kogemisrõõmu.

Kui jackpotiga slotimängud on sinu lemmikud, siis peab mainima, et Buumi valikus on neid veidi piiratud. Kuid mõned päevased jackpotid on siiski esindatud ja pakuvad mängijatele võimalust suurteks võitudeks.

Kas kõik on ideaalne? Muidugi mitte. Lauamängude osas on Buumi valik tagasihoidlik, kuid kvaliteetne. Vanad head blackjack, rulett, pokker ja baccarat on kõik esindatud. Muus osas on valik nigel. Nad võiksid lisada rohkem ka tänapäevasemaid variatsioone mängudest.

Live kasiino

Buumi live kasiino viib mängijad otse päris kasiino atmosfääri südamesse. Isegi kui sa oled oma diivanil, võid kogeda ruleti, blackjacki ja baccarati põnevust professionaalsete diileritega.

Lisaks tavapärastele lauamängudele on Buumi live-kasiinos saadaval ka mitmeid meelelahutuslikke game show mänge. Nende hulka kuuluvad populaarsed mängud nagu Crazy Time ja Mega Wheel. Need mängud on ideaalsed neile, kes otsivad midagi erinevat traditsioonilistest lauamängudest.

Mis annab Buumi live-kasiinole plusspunkte, on see, et mängud on toodetud tuntud mängutootjate poolt, nagu Pragmatic Play Live ja Evolution Gaming. Samuti on valikus mõned OnAir Entertainmenti mängud, mis on pisut teistsugused.

Buumi sisse- ja väljamaksed

Buumi kasiino pakub oma mängijatele sujuvat ja kiiret makseprotsessi tänu Brite maksetele. Tegu on kiirmaksete vahendajaga. See sarnaneb Trustly, Zimpleri ja Revolutiga. Peamised pangad, mida Buumi kasiino toetab, on Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop pank. Buumi on parim Brite kasiino veebileht Eesti turul.

Sissemaksed:

 • Minimaalne sissemakse summa on äärmiselt madal – vaid 1€. See teeb Buumi kasiinost hea valiku mängijatele, kes soovivad panustada väiksemate summadega.
 • Buumi kasiino ei võta sissemaksetelt lisatasusid.

Buumi väljamakse

Väljamaksed:

 • Väljamaksete protsess on lihtne ja kiire, tänu Brite süsteemile, mis sarnaneb teistes kasiinodes kasutusel oleva Trustlyga.
 • Väljamaksete minimaalne summa on 20€. Summasid alla selle välja võtta ei saa.
 • Kuigi raha jõudmine pangakontole on üldiselt hetkeline, võib see mõnel juhul võtta kuni 15 minutit.
 • Igakuine väljamakselimiit on 10 000€. Suurvõitude puhul personaalne lähenemine.
 • Väljamaksetelt lisatasusid ei lisandu.

Lisaks, oluline on märkida, et Buumi kasiino peab järgima rahapesu tõkestamise nõudeid. Seetõttu võib mängijatel paluda esitada isikut tõendavaid dokumente, nagu ID-kaardi või passi koopia ning kodumajapidamise arve, mis kinnitaks sinu aadressi.

Buumi klienditugi

Kui tekib vajadus Buumi kasiinos klienditoega ühendust võtta, siis on sul mitu erinevat võimalust:

Klienditugi

Kas Buumi on usaldusväärne ja turvaline?

Buumi kasiino on kindlasti usaldusväärne ja turvaline mängukoht Eesti online kasiino maastikul. Siin on mõned põhjused, miks Buumi on usaldusväärne:

 • Litsentsid: Buumi on saanud Eesti Maksu- ja Tolliametilt kaks olulist litsentsi: HKL000400 ja HKL000071. See tähendab, et kasiino järgib Eesti seadusi ja regulatsioone, tagades mängijatele õiglase ja läbipaistva mängukeskkonna.
 • Raha turvalisus: Tänu oma litsentsidele on Buumi kasiinos olev raha turvaline. Sa ei pea muretsema oma sissemaksete ega väljamaksete pärast. Samuti kaitstakse kõiki tehinguid kaasaegsete krüpteerimistehnikatega.
 • Kaitstud isikuandmed: Buumi kasiino kasutab kõrgtehnoloogilisi turvameetmeid, et tagada kõigi mängijate isikliku teabe privaatsus ja turvalisus.
 • Mängud on ausad ja kontrollitud: Buumi kasiino kasutab ainult tunnustatud ja kontrollitud mängutootjaid. See tagab, et kõik mängud on õiglased ja et mängijate võiduvõimalused vastavad mängude kirjelduses toodud näitajatele.
 • Maksude vabastuse heaolu: Kui sa ei tihkaks oma võitude pealt veel tulumaksu maksma hakata, siis legaalsus Eestis aitab. Kõik võidud on tulumaksu vabad.

Buumi – vastustundlik mängimine

Kõigil mängijatel peaks olema lõbus kasiinos mängides. Samal ajal on oluline tunda enda piire ja mängida vastutustundlikult.

Buumi kasiino teab küll, mis on vastutustundlik mängimine. Eks neil on juba litsentsist tulenevad kohustused ka!

Mängijatele pakutakse mitmeid tööriistu ja ressursse, mis aitavad neil oma mänguharjumusi kontrolli all hoida:

 1. Mängulimiidid: Mängijatel on võimalus seada endale kaotuste limiite. See tähendab, et kui mängija saavutab teatud summa kaotustes, blokeeritakse nende konto ajutiselt, et vältida edasist kaotamist.
 2. Pausimise võimalus: Kui mängija tunneb, et vajab aega mängudest eemal olemiseks, saab ta oma konto ajutiselt peatada.
 3. Mängimise ennetamine: Mängijatel on võimalus oma konto täielikult sulgeda, kui nad tunnevad, et see on vajalik.
 4. Enesekontrolli tööriistad: Buumi kasiino pakub enesekontrolli teste ja ressursse, mis aitavad mängijatel mõista, kas neil on mänguprobleeme.
 5. Abi ja tugi: Buumi kasiino pakub linke ja ressursse erinevatele organisatsioonidele ja tugigruppidele, mis aitavad mänguprobleemidega inimestel saada vajalikku abi ja tuge.

Buumi app – Milline on Buumi mobiilis?

Buumi kasiino tagab kvaliteetse mobiilse kasiinokogemuse. Kuigi Buumil pole eraldi mobiilirakendust, on nende veebisait optimeeritud nii, et see töötab suurepäraselt kõikidel mobiilseadmetel.

Sa ei pea alla laadima ega installima mingit eraldi äppi, et Buumis mängida. Lihtsalt ava veebibrauser oma nutiseadmes, mine Buumi kodulehele ja naudi kõiki oma lemmikmänge otse brauserist.

Meie meeskond testis Buumi kasiinot erinevate seadmete abil, sealhulgas nii Androidil kui ka iPhone’is. Mõlemas seadmes oli kasiino kogemus tõrgeteta, mängud laadisid kiiresti ja graafika oli selge ja kvaliteetne.

KKK

Buumi tasuta spinnid pole saadaval. Jooksvalt võid küll avastada, et mingil hetkel Buumi korraldab kampaaniat, mille raames saab slotikate jaoks pisut priispinne. Siiski on aeg näidanud, et kasiinobrändina hoiavad nad tervitusboonuse rahalisena.

Kasiinosait on täiesti turvaline. SSL-krüptsioon, usaldusväärne Brite makseplatvorm ning ainult tunnustatud mängutootjate produktsioonid. Kui siia juurde lisada veel Eesti netikasiino tegutsemisluba, siis on selge,et täielik turvalisus on tagatud.

Buumi tervitusboonus on klassikaline 100% sissemakseboonust kuni 100 eurot. Seejuures on läbimängimisnõue 25x ning see tuleb ära teha ühe nädala jooksul.