Tasuta kasiino

Koduleht » Tasuta kasiino – parimad tasuta kasiinod & mängud
Tasuta netikasiino

Kas otsid tasuta kasiino pakkumisi? Iseenesest on kõik boonused ja kampaaniad Eesti netikasiinodest tasuta, sest sa ei pea nende eest eraldi maksma. Teed lihtsalt oma tavapärase sissemakse ja teenidki endale meelepärast boonust (või isegi ilma sissemakseta).

Samal ajal on aga tasuta kasiino variante teises mõttes saadaval. Kui soovid katsetada mänge täiesti ilma rahata ning boonust ilma sissemakseta pole saadaval, siis on sinu käsutuses peaaegu kõikides Eesti netikasiinodes ka demo mängud olemas.

Loe kohe edasi ja saa parim ülevaade ilma rahata  kasiino võimalustest. Samuti avame sulle kõik kaardi selle osas, mis variandid on “peaaegu tasuta” netikasiinode puhul.

Kanuuna logo

Kanuuna

Checkmark Kõik pakkumised ilma läbimängimiseta!
Checkmark Soome kasiino kiirete väljamaksetega
Checkmark Suur mänguvalik
Boonus 200 tasuta spinni ilma läbimängimiseta

Highroller logo

Highroller

Checkmark Raha kätte 5 minutiga
Checkmark Lojaalsusprogramm
Checkmark Kõik pakkumised ilma läbimängimiseta!
Boonus 200 läbimängimiseta tasuta keerutust

Trickz logo

Trickz

Checkmark Kiirkasiino
Checkmark Lojaalsusprogramm
Checkmark Iganädalane cashback
Boonus Kuni 300 tasuta keerutust

Kas tasuta kasiino mängud on olemas?

Jah, tegelikult on tasuta kasiino mängud täiesti olemas. Kuna me räägime siin portaalis ikkagi Eesti netikasiinodest, siis me ei hakka pikemalt puudutama kasiinomänge, kus pole võimalik mitte midagi füüsiliselt võita ehk tegu on lihtsalt kasiinoteemaliste nutitelefoni mängudega.

Selle asemel saame aga rääkida hasartmängudest, millest on saadaval netikasiinodes demoversioonid. Need aitavad sul teha esimest tutvust slotikatega (ent sõltuvalt kasiinost on saadaval ka muid mängude kategooriad ilma rahata mängimiseks).

Muidugi pole see ideaalne variant. Mõtle alati enne demomängude mängimist läbi, kas sul on teisi alternatiivne.

Miks pole demokad ideaalsed? Esiteks pead arvestama sellega, et sul pole võimalik demomängudes saadud võite mitte mingi valemiga endale kätte saada. Näiteks boonuse puhul võid ju teha läbimängimistingimused korda ja seejärel saadki raha välja kanda.

Kui aga juhtud demomängus saama eriti priske ja magusa auhinna, siis sel juhul jääb see igal juhul ainult numbriks sinu ekraanil.

Teise külje pealt ei pruugi tekkida demo slotikate mängides “seda õiget kasiino tunnet”. Kuna sa ei panusta ei kasiino promoraha ega ka isikliku rahaga, siis võib see muus osas väga kaasahaarava slotimängu pisut igavamaks muuta.

Boonused vs tasuta kasiinomängud

Arvesta, et boonused võivad sul aidata tasuta kasiinomänge nautida, aga mitte ilmtingimata täiesti tasuta. Kõik sõltub sellest, millise boonusega sa hakkad mängima.

 • Kui sa kasutad boonust ilma sissemakseta, siis tõepoolest võib sinu kogemust tasuta kasiinos mängimiseks nimetada. Sa ei pea ühtki eurot alla panema, et saada tasuta keerutusi või pisikest summat mänguraha.
 • Oletame, et näed aga hoopis kuulutust 100% sissemakse boonus ja seda kuni 100 €. Sel juhul pole see pakkumine päris “tasuta”.
 • Selle asemel pead ikkagi tegema oma deposiidi ära ja sinu boonuse raha arvestatakse just selle sissemakstava summa pealt.

Kui aga arvestad sellega, et tegelikult oleksid igal juhul tolle sissemakse ära teinud, siis võib seda boonust võtta julgelt nagu tasuta raha otsa panduna sinu tavalisele sissemaksele.

Lihtsalt need ekstra eurod ei lähe kirja pärisrahana, vaid hoopis boonusrahana.

Kuidas leida parimad tasuta kasiinomängud Eestis?

 1. Otsi välja usaldusväärne netikasiino! Siin samas portaalis saad suurepärase ülevaate kõikidest Eestis litsentseeritud online kasiinodest. Tegelikult on tasuta kasiinomängude puhul täpselt sama tähtis jälgida, kas see on legaalne ja usaldusväärne koht. Asi pole ju ainult rahas. Sinu isikuandmed on täpselt sama olulise tähtsusega ja sa ei taha, et need registreerumise järgselt valedesse kätesse satuksid.
 2. Avasta erinevaid mänge! Kui mängid tasuta, siis saad selle käigus teada, milliseid mänge võiksid tahta hakata juba varsti reaalse raha eest mängima.  Kuigi kõiki mänge ei pruugi saada tasuta mängida, siis enamikes kasiinodes on ikkagi RNG-mängud (sh lauamängud ja kaardimängud) ikkagi tasuta demodega saadaval. Kui oled leidnud eriti kaasahaarava ja ägeda mängu, siis saadki teha sissemakse, et asi tunduvalt lõbusamaks läheks.
 3. Tutvu mängude reeglitega! Vahet ei ole, kas mängid pärisraha või tasuta raha eest – igal juhul on mängude reeglitega tutvumine asja alus. Ja ei tasu arvata, et “slotikad on ju nii lihtsad” ning jätta reeglid kõrvale. Vähegi vingemad videoslotikad pakuvad igasuguseid üllatavaid kombinatsioone, saad lukustada rullikuid jne. Selle kõige hästi tegemiseks on hea vaadata tabelid ja skeemid üle.
 4. Arvesta, et raha ei saa! Kui mängid täielikke demoversioone, siis pea alati meeles, et tegelikkuses ka ühtki suuremat ega pisemat võitu pole võimalik endale saada. Kui näiteks peaksid võitma 20 000 eurot või 70 000 eurot, siis jääb see lihtsalt üheks virtuaalseks võiduks, aga pangakonto seis sellest ei muutu. Nagu öeldakse, siis aplaus ja potililled!

Harjuta vastutustundlikku mängimist! Kui sa kipud kõigega väga hasarti minema, siis võivad olla tasuta mängud hea viis, kuidas enne pärisraha sisse maksmist natuke oma mängimise harjumusi kujundada. Saad täiesti riskivabalt harjutada endale konkreetsete eesmärkide ja limiitide seadmist. Muidugi saad seda teha ka pärisraha sisse makstes, sest Eesti litsentsiga netikasiinodes on kõikides olemas vastutustundliku mängimise tööriistad.

Kõige soodsamad tasuta kasiino pakkumised Eestis

#1: Võimalikult suure protsendiga deposiidi boonus

Kuigi sissemaksega saadavad boonused pole otseselt tasuta raha, siis eriti suure protsendiga boonused pakuvad sulle kõige lähemal kogemust, mida võiks nimetada tasuta kasiino elamuseks.

Viimastel aastatel on Eesti turult läbi käinud mitmeid kopsaka protsendiga boonuseid. Näiteks 200% või 300% boonusraha sinu esialgselt kasiino kontole üle kantud summalt.

Nii on näiteks olnud võimalik saada 10 euro pealt endale hoopis kokkuvõttes 40 eurot mängimiseks. Selliste boonuste kasutamisel on sinu enda sissemakse üsna pisike võrreldes n-ö tasuta osaga, mida sul on võimalik pakkumise kaudu saada.

Kui soovid võimalikult “tasuta” pakkumist, siis sellise määraga protsendid on palju paremad. Kõige klassikalisema ehk 100% sissemakseboonuse korral pead 30 euro boonuse teenimiseks ise samuti 30 eurot deposiidina üle kandma.

#2: Saa osa oma netokaotustest tagasi

Olenevalt konkreetsest pakkumise skeemist on sul võimalik saada teatud osa kaotustest päris- või boonusrahana tagasi. Seda nimetatakse cashback boonuseks.

Võib julgelt öelda, et seda pakkumist kasutades on sul võimalik kord nädalas või kord kuus saada tõelist tausta kasiino elamust.

Antud kontekstis on sellist tüüpi tasuta elamuse suurim miinus ikkagi see, et enne selle pakkumise viljade nautimist on sul vaja kõigepealt pisut reaalse raha eest mängida.

Portaalist Netikasiino.net saad iga kasiino arvustuse juures rohkem infot sellise cashback boonuse detailide kohta. Nii saad täpselt teada, kas tasuta kasiinoaeg saabub sinuni igakuiselt või iganädalaselt ja millises ulatuses oma netokaotuste pealt (mõnikord harva võib see olla ka igapäevaselt).

#3: Tasuta elamuste jahil? Proovi lojaalsusprogrammi!

Lojaalsusprogramm on paljudes kasiinodes üks priskemaid viise, kuidas rohkem tasuta võimalusi endale saada. Sarnaselt cashbackile (mis on vahel ka lojaalsusprogrammi üks preemiaid) tuleb siin enne tasuta asjade saamist pisut pikemalt mängida.

Eestis on üldjuhul lojaalsusprogrammides tasuta preemiateks keerutused slotimängudes, reload boonused ja võimalused erinevate looside tulemusel midagi võita.

Siiski leidub ka täiesti omapärase lähenemisega netikasiinosid. Näiteks Kingswinis saad piisava mängimise korral tasuta Mercedese või hoopiski reisi Los Angelesse.

#4: Ilma sissemakseta keerutused

Ehk oled parandamatu slotifänn, kes otsib tasuta kasiino pakkumisi? Sel juhul on üks parimaid lahendusi ilma sissemakseta tasuta spinnid.

See on haruldane pakkumine, aga seda on läbi aastate Eesti netikasiinodes ikka ja jälle pakutud. Sa ei pea sellise boonuse puhul midagi sisse maksma, nii et sinu keerutused on tõeline tasuta kasiino oma tõelises hiilguses.

Ekspertidena oleme märganud mõnikord sellist pakkumist ka tavamängijatele. Suurt spinnide arvu ei saa muidugi oodata.

Kui netikasiino sinult reaalselt deposiiti ei nõuagi, siis jääb tavaliselt jagatud spinnide arv pigem 5-10 keerutuse ringi. Kunagi andis Paf Eesti mängijatele ka 20 spinni, see oli tavapärasest pisut heldem kampaania.

#5: Ilma sissemakseta tasuta raha

Tasuta keerutuste miinus on alati see, et kui sa pole slotikate fänn, siis ei paku need nii palju lõbu ega meelelahutust. Kui oled eriti õnnelik, siis tuleb sulle appi tasuta kasiino kontekstis ilma sissemakseta boonusraha.

Siin on tegu veel haruldasema boonusega. Eesti turul on seda väga harva olnud, aga mõnikord tuleb seda ikkagi ette. Võib julgelt öelda, et see on rohkem levinud püsikasutajate pakkumiste raames; tunduvalt vähem tervitusboonusena.

Muidugi ei räägi me siinkohal sadadest eurodest. Üks tavaline ilma sissemakseta tasuta raha pakkumine on 5 eurot. Üldiselt keegi üle 10 euro ei paku, kui pole tegemist just mõne ulmelise lojaalsusprogrammi üllatusega.

Kui soovid, et sinu ilma sissemakseta tasuta raha tuleks aga ilma läbimängimiskohustuseta, siis soovid juba tõelist ükssarvikut leida.

Eesti netikasiinode arvestuses peaksid ikkagi ootama ilma sissemakseta boonuste korral vähemalt 15x läbimängimistingimusi, aga sageli rohkemgi.

Mida on tähtis tasuta kasiino pakkumiste juures jälgida?

 • Kui kaua boonus kestab: Ilma sissemakseta boonuste puhul tuleb kindlasti vaadata, millised on tasuta pakkumise kasutamise ajalised limiidid. Siin pole küsimuse all mitte ainult vastu võtmise, vaid ka kasutamise ajaperioodid. Täiesti selge, et kasiino ei ole huvitatud kuu aega järjest nii head pakkumist aktiivsena hoidmisest.
 • Kui palju peab läbi mängima: Nagu eelnevalt öeldud, siis ilma läbimängimise tingimusteta tasuta raha pakkumisi pole peaaegu üldse saadaval. Sellepärast peaksidki vaatama üle, millised on konkreetse pakkumise täpsed tingimused. Näiteks vahemik 20x kuni 50x on Eestis täiesti tavaline ja ootuspärane. Üle selle on juba pisut kõrge.
 • Kus saad mängida: Eriti kehtib see tasuta kasiino kampaaniate puhul! Tee kindlasti endale selgeks, millistes mängudes saad üldse endale saadud tasuta raha kasiinos kasutada. Mõnikord on toetatud ainult üks konkreetne mäng, teinekord on neid mitu tükki või hoopiski on mõni suur mängude kategooria pakkumisest täiesti välja jäetud (näiteks live-kasiino mängud).
 • Kuidas tingimusi täita: Oletame, et saidki oma tasuta boonusraha või keerutuste eest normaalse võidusumma. Oluline on pärast seda kohe teha selgeks ka tingimuste täitmise spetsiifilised reeglid. Põhimõtteliselt on kõikides Eesti netikasiinodes välja toodud reeglid välistatud mängudest.
 • Kui suure võidu saab üldse kätte: Tasuta boonustel on alati natuke karmimad reeglid võrreldes selliste pakkumistega, kus sa pead midagi ise sisse maksma. See tähendab, et kui peaksid saama mõnes slotikas vaalaskala mõõtmetes võidu, siis ei pruugita seda täies suuruses sulle välja maksta ka pärast tingimuste täitmist.

KKK

Jah, tasuta kasiino mängud on sinu jaoks täiesti olemas! Sul on selleks kaks varianti. Esiteks saad katsetada muus osas rahaliste kasiinomängude demoversioone. Teiseks peaksid silmad lahti hoidma, kas mõnes netikasiinos on saadaval ilma sissemakseta boonuseid. Kui see nii on, siis saadki endale tasuta keerutusi või mänguraha ja ei pea selleks ühtki finantsilist liigutust tegema.

Tasuta raha pakkumine on peamiselt ilma sissemakseta boonusraha. See on väga haruldane. Lisaks: kui sa peaksid võitma kasiinos ja saadud võidud ületavad sinu sissemaksu summat, siis nende kahe rahasumma vahe on justkui “tasuta”. Loomulikult on see mingil määral ajugümnastika, aga meie arvates on see päris lahe mõte!

Seda pead juba välja valitud online kasiinost lähemalt vaatama. Üldiselt on aga kõige rohkem tasuta mängude versioone saadaval RNG-mängude arvestuses. Sinna alla kuuluvad kõik slotimängud ja klassikalised kasiinomängud, mis ei ole live-kasiino stuudio versioon, vaid automaatselt genereeritud tulemustega.

Jah, sellepärast soovitamegi teha igal juhul endale kasiino kasutajakonto. Kui on kontovaba kasiino, siis igaks juhuks teha ka endale minimaalne sissemakse ära. Isegi kui sa teed sissemakse, siis mitte miski ei kohusta sind kohe paugupealt raha eest mängima hakata. Võid alguses “demotada” ja siis pärast seda otsustada, millist mängu pärisrahaga spinnima hakata.