Paysera kasiinod Eestis

Koduleht » Paysera kasiinod Eestis — täielik ülevaade & detailid
Paysera logo

Eestis kinnitavad kanda Paysera kasiinod, kus saad teha oma makseid seda populaarset Leedu kompaniid kasutades. Kui veel aastaid tagasi oli tegu lapsekingades oleva maksevahendiga, siis nüüdseks on selliseid veebikasiinosid juurde lisandunud.

Iseenesest on Paysera mugav lahendus. Meie eksperdid on märganud, et seda kasutavad Eestis muuhulgas need mängijad, kes soovivad pisut rohkem privaatsust. Ometigi on ju kõik Paysera kontod Leedu IBANiga!

Igale mängijale on oluline maksete kiirus. Keegi ei taha küüsi närida ega “issajumala” palvet lugeda. Paysera kasiino puhul sellist probleemi pole. Maksed on kiired ja sujuvad. Loe edasi, et saa teada kõike, Paysera kasiinomaksete kohta!

Parimad Paysera online kasiinod, mis täna saadaval

Vaata seda nimekirja kõikidest Paysera online kasiinodest, kus saad Eestis täna mängida. Iga siin listis välja toodud kasiino on korralikult litsentseeritud, mistap pole mingit hirmu netikasiino turvalisuse osas.

Nuts casino logo

Nutz

Checkmark Kõige populaarsem kiirkasiino
Checkmark Nutz Coins lojaalsusprogramm
Checkmark Välkkiired väljamaksed
Boonus Maksa 10€, saa 30€ mängimiseks

Optibet logo

Optibet

Checkmark Asutatud juba 2005. aastal
Checkmark Parim tagasimakse (RTP) mängudele
Checkmark “Minu Punktid” lojaalsusprogramm
Boonus Boonus kuni 500€

Tonybet logo

Tonybet

Checkmark Litsents Eestis aastast 2010
Checkmark Pidevad turniirid
Checkmark Lai valik spordiennustusi
Boonus 100% boonus kuni 120€

Paysera kasiino maksevahendi taust

Kas teadsid, et Paysera tegutseb juba 2000ndate keskpaigast?

Juba mitukümmend aastat finantside sfääris laienenud firma alustas pisut tagasihoidlikumalt. Neil oli alguses vaid SMS-maksete teenus ja käputäis töötajaid.

Juba 2010. aastast hakkasid nad aga tegutsema ametlikult Paysera nime alt. Kusjuures nad olid Leedus esimene ettevõte, mis üldse sai elektrooniliste pangateenuste litsentsi.

Nüüdseks on Paysera kasiinodele hoogu andev maksete firma kasvanud palju suuremaks. Neil on sadu töötajaid mitmetes euroopa riikides. Ka Paysera makseid pakkuvate netikasiinode arv on pidevalt kasvamas.

Piisab vaid ühest pilguheitest Paysera ajaloole, et veenduda maksevahendi turvalisuses. Nad on litsentseeritud tänaseks paljudes riikides ja Eesti netikasiino mängija seisukohast pakuvad ka pisut rohkem anonüümsust, kui näiteks tavaline LHV või Swedbank.

Miks osa mängijatest Eestis Paysera kasiinod lahti võtab?

Maksevahendeid on tegelikult ju päris palju. Kui me piiritleme oma kasiinode valiku just nimelt litsentseeritud netikasiinodega (nagu siin portaalis tehtud on), siis ikkagi võivad mõningad makseviisid küsimusi tekitada.

Küll aga ei saa sellistest probleemidest Paysera puhul rääkida. Tegu on täiesti esindusliku ja alati responsiivse kasutajatoega makseviisiga. Järgnevalt toomegi välja Paysera netikasiinode põhilised plussid.

1. Tasuta konto: Võid kergendatult hingata. Sa ei pea tasuma ühtki senti Paysera konto avamise eest. Samuti ei ole vaja maksta erinevalt mõningatest e-rahakottidest mitte ühtki ülekandetasu. Loomulikult teeb see kasiinodes Paysera kasutamise äärmiselt mugavaks. Saad olla kindel, et iga ülekanne jõuab täpselt samas vääringus lõpuks sinu pangakontole.

2. Suurepärane kasutajatugi: Oleme rääkinud paljude Eesti mängijatega. Kes on Payserat kasutanud, need on välja toonud, et mis iganes küsimuste ja probleemide korral on kasutajatugi väga abivalmis olnud. Seega, kui isegi peaks mõni ootamatu takistus ette tulema, siis saad ikkagi kenasti ja kähku endale lahenduse.

3. Kõrge tasemega turvalisus: Ehk oled lugenud häkkimistest ja pettustest Eesti finantsvaldkonnas? Paysera kasiino makse puhul ei saa orki astuda! Nimelt on tegu täielikult Leedu keskpangale alluva firmaga. Saad olla kindel, et maksefirma on sõltumatute audiitorite poolt üle vaadatud ning see vastab absoluutselt kõigile tänapäevastele standarditele.

4. Kiired, lausa väga kiired maksed: Mis teeb eriti ägedaks selle makselahenduse on see, et võid oodata välkmakseid. Üldjuhul liiguvad kõik maksed kiiresti ja sujuvalt. Pane tähele, et kui mõni makse viibib, siis ei pruugi sugugi olla asi Paysera maksemeetodis kui sellises. Näiteks võib küsimus peituda hoopiski Tunne Oma Klienti protseduuri lõpetamises kasiino poole peal.

Paysera kasutamise võimalikud miinuspooled

Peamine miinuspool on see, et Paysera pole veel kasutusel kõikides Eesti kasiinodes. Seega, kui sul on Paysera kasutajakonto ja tahad mängima hakata, siis pead arvestama, et 100% kõigi kasiinode vahel valida ei saa.

Samas pole tegu metsiku miinusega, kuna vähemalt populaarsete slotikate ja muude kasiinomängude osas on ju kõikides kasiinodes teatav kattuvus olemas. Lisaks pole tegu ainult ühe kasiinoga!

Samamoodi tasub arvestada sellega, et kui sul jääb Paysera konto millegipärast hiljem ripakile, siis mingist hetkest hakkavad lisanduma kontohalduse tasud. Kui sa aga kasutad julgelt edasi või sulged oma konto täielikult, siis selliste asjadega tegelema ei pea.

SAMM-SAMMULT: Kuidas kasutada Paysera online kasiino makseid?

Sul on tegelikult Paysera kontot omades mitu varianti, kuidas makseid teha. Siin ülevaates keskendume peamiselt küll Paysera kontole, mille puhul on võimalik kasutada Eestis loetud arv kasiinosaite.

Samas on selle kõrval ka võimalus avada Paysera pangakaart. Sel juhul on sinu käsutuses VISA Debit pangakaart. Pead kasiino maksete puhul sellises olukorras valima pangakaardiga makse.

Kui saad VISA kaarti sisse- ja väljamakseteks kasutada, siis on kõik hästi. Küll aga mõistame, et kuna Eesti on rohkem “MasterCardi usku”, siis ei pruugi antud pangakaart sedavõrd atraktiivne pakkumine olla.

Samm-sammult lähenemine Paysera kasiino sissemakse sooritamiseks:

  1. Esimese asjana kontrolli, et sinu valitud kasiinos oleks Paysera maksed olemas. Täieliku nimekirja litsentseeritud Eesti netikasiinodest, kus on ka Paysera maksed võimaldatud, leiad siit samast portaalist.
  2. Loo oma kasutajakonto, kui sul seda juba ei ole. Sõltuvalt kasiinost saad teha juba konto loomise käigus sissemakse või tuleb selleks minna eraldi pärast oma saldo/maksete kasiino vahelehele.
  3. Vali makseviiside seast Paysera ja sisesta soovitud summa, näiteks 20 eurot või 50 eurot.
  4. Sind suunatakse hetkeks edasi Paysera lehele, kus pead oma deposiidi kinnitama.
  5. Kui Paysera kasiino sissemakse on kinnitatud, siis saadki pärast seda tagasi end kasiinosse klikata.
  6. Raha peaks maksimaalselt minutiga sinu kontol olema. Saad hakatagi mängima!

Kolm parimat Paysera alternatiivi Eesti kasiinodes

#1: Paysera alternatiiv: Otsemaksete platvormid

Kõigepealt vajab mainimist, et Paysera ei toimi Pay N Play kiirkasiinode kontseptsiooniga. Teisisõnu ei ole sul võimalik teha Paysera kaudu otsemakseid, mis samaaegselt kinnitaksid su identiteedi.

Selliseks tegevusteks on sul ikkagi vaja teha makseid Trustly, Brite ja muude sarnaste teenusepakkujate kaudu. Tavaliselt on taolistel kiirkasiinodel vaid üks ametlik “maksevärava” pakkuja, kelle kaudu sellised identifitseerivad maksed toimivad.

#2: Paysera alternatiiv: Pangalink-maksed

Teiseks populaarseks alternatiiviks Paysera maksetele on pangalink-maksed. Need pakuvad Eesti mängijatele eriti suurt mugavust, sest võimaldavad makseid teha otse oma pangakontolt. ‘

Enamik Eesti netikasiinosid toetab suuremaid kohalikke panku nagu LHV, Swedbank ja SEB. Selline makseviis on kasutajate seas hinnatud, kuna tagab turvalisuse ja lihtsuse, lisaks on need maksed tavaliselt instant, mis tähendab, et mängijad saavad koheselt oma mänguga alustada.

#3: Paysera alternatiiv: E-rahakotid

Kolmas levinud alternatiiv Paysera maksetele on erinevad e-rahakotid nagu Skrill ja Neteller. Need platvormid pakuvad kiireid sisse- ja väljamakseid ning on eriti populaarsed online mängurite seas.

E-rahakotid võimaldavad kasutajatel hoida oma finantsid ühes kohas, pakkudes seeläbi suuremat kontrolli ja privaatsust. Lisaks on Skrill ja Neteller laialdaselt tunnustatud paljudes netikasiinodes, mis teeb neist suurepärase valiku neile, kes otsivad alternatiive Payserale.

Paysera kasiino boonused Eesti netikasiinodes

Iga Paysera deposiit tähendab sinu jaoks võimalusi valitud kasiinodes ka boonuseid saada. Vaatame lähemalt, mis sind võib ees oodata!

Paysera tervitusboonused

Tervitusboonused on ühed kõige levinumad kampaaniad, mida uued mängijad netikasiinodes kohata võivad. Neid pakutakse sageli uute mängijate meelitamiseks ja võivad hõlmata tasuta spinne, deposiitboonuseid või isegi mõlemaid.

Tüüpiliselt võib tervitusboonus olla 100% esimesest deposiidist, mõnikord kuni mitmesaja euro suuruse summaga. Paysera kasutajatele võidakse pakkuda spetsiaalseid tervitusboonuseid, mis annavad lisastiimulit just selle makseviisi kasutamiseks.

Paysera cashback boonused

Cashback boonused on teine populaarne boonusvorm, mida pakutakse sageli lojaalsetele mängijatele. Sellised boonused tagastavad mängijatele protsendi nende kaotustest teatud perioodi jooksul.

Näiteks võib kasiino pakkuda 10% cashbacki nädalase perioodi jooksul. See tähendab, et kui mängija kaotab selle aja jooksul 100 eurot, siis ta saab tagasi 10 eurot. Paysera kasutajatele võidakse pakkuda eksklusiivseid cashback-diile, mis võivad olla atraktiivsemad võrreldes teiste makseviisidega.

Paysera reload boonused

Reload boonused on mõeldud olemasolevatele mängijatele, kes soovivad oma kontole raha juurde kanda. Need boonused on sarnased tervitusboonustele, kuid tavaliselt väiksema protsendiga.

Näiteks võib kasiino pakkuda 50% boonust igale deposiidile, mis tehakse nädalavahetusel. Paysera kasutajatele võidakse pakkuda spetsiaalseid reload boonuseid, mis motiveerivad neid jätkuvalt seda makseviisi kasutama.

Paysera maksed ja mänguaja maksimeerimine

Kui oled kord juba Paysera sissemakse sooritanud, siis on aeg hakata oma mänguaega optimeerima. Pea meeles, et kui oled teinud Payseraga deposiidi, siis pärast edukat mängusessiooni pead sama kontot kasutama ka väljamakse tegemiseks!

Planeeri oma mänguaega

Üks viis mängimise maksimeerimiseks on oma mänguaega hoolikalt planeerida. Vali mängimiseks ajad, mil tunned end kõige energilisemana ja keskendunumana. See aitab vältida väsimusest tingitud impulsiivseid panuseid ja suurendab mängurõõmu.

Vali mängud targalt

Teine viis Paysera kasiino mängimise maksimeerimiseks on valida mängud, mis sobivad sinu mängustiiliga ja millel on parimad väljamakse määrad. Uuri mängude RTP-d (tagasi mängijale protsent), et suurendada oma võiduvõimalusi.

Kasuta boonuseid targalt

Kolmas viis on kasutada Paysera deposiiti tehes saadavaid boonuseid targalt. Veendu, et mõistad boonusetingimusi ja kasutad neid oma eelistele vastavalt. Näiteks, kui boonuse läbimängimisnõuded on liiga kõrged, võib mõnikord olla targem boonus vahele jätta ja mängida oma rahaga.

KKK: Paysera online kasiinod Eestis

Paysera on Leedu finantsteenuste firma, mis pakub erinevaid makselahendusi, sealhulgas online kasiinodele. Ettevõte tegutseb alates 2000ndate keskpaigast ja on tänaseks laienenud mitmetesse Euroopa riikidesse.

Jah, Paysera on täielikult turvaline makseviis. See on reguleeritud ja litsentseeritud mitmetes riikides, sealhulgas Leedu keskpanga poolt, ning järgib kõiki kaasaegseid turvalisusstandardeid.

Paysera kasutamiseks Eesti netikasiinodes pead esmalt looma Paysera konto. Seejärel valida makseviiside hulgast Paysera ja sooritada deposiit. Makse kinnitamiseks suunatakse sind Paysera lehele, ja pärast kinnitust viiakse sind tagasi kasiino lehele.

Ei, Payserat ei saa kasutada kõigis Eesti kasiinodes. Enne mängima asumist kontrolli, kas sinu valitud kasiino toetab Paysera makseid.

Peamised eelised hõlmavad tasuta konto avamist, kiireid makseid, suurepärast kasutajatuge ning kõrget turvalisust.